Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: henryerdem

Sizin aldığınız mi5s Çin romlu olduğundan global roma geçmek için pcye ihtiyacınız olacak.
    Mi5s ana konudan devam ederseniz daha fazla yardımcı olurlar. Hayırlı olsun şimdiden.

5s kullanan cok kisi olmadigindan pek ipleyen olmuyor acikcasi .son olarak,twrp muhabbeti nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardım. Mi5 kullanıyorum son global stabil sürümde. Ama ne hikmetse apk indiremiyorum telefona. Ne yapmam gerek acil lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FX12 F kullanıcısına yanıt
    Twrp olmadan custom rom, mod vs. yukleyemezsiniz. Mesela eu rom var. Çin romuna türkçe vs. dil eklenmis hali. Bunlar custom rom olarak geçer. Ancak twrp kurdugunuzda ota'dan güncellemeleri alamazsınız. Manuel yüklemeniz gerekir. Orjinal rom kullanacaksanız eger çokta gerekli bişey değil yani.

• Sürüm MIUI 8 6.11.10 mu sizde de şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Twrp olmadan custom rom, mod vs. yukleyemezsiniz. Mesela eu rom var. Çin romuna türkçe vs. dil eklenmis hali. Bunlar custom rom olarak geçer. Ancak twrp kurdugunuzda ota'dan güncellemeleri alamazsınız. Manuel yüklemeniz gerekir. Orjinal rom kullanacaksanız eger çokta gerekli bişey değil yani.

orijinal rom kullanacagim,http://en.miui.com/a-232.html
    bu linkte anlatilan gibi yukleyemez miyim global romu ? burda anlatilana gore pcye gerek yok sadece indirip telefondaki guncelleme uygulamasindsn indirilen dosyayi seciyoruz.bunu yaptiktan sonra ota dan guncelleme almaya devam ederim sanirim...

• betakors4n B kullanıcısına yanıt
    Indirmenize rağmen yukleyemiyorsaniz eğer. Ayarlar/ek ayaralar/gizlilik/bilinmeyen kaynaklar aktif yapin. Yukleme gerçekleşecek. Indirmede sıkıntı yaşıyorsaniz bilmiyorum.

• FX12 F kullanıcısına yanıt
    Hocam size gelen telefonda ya Çin romu ya da eu rom olacak. Bu söylediginiz yöntem globalden globale veya Çin romundan başka bi cin romuna güncelleme yaparken kullanılıyor. Yinede deneyin bişey kaybetmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

Sürüm MIUI 8 6.11.10 mu sizde de şuan.

Evet son sürüm beta. Bende de aynı

• Bu arada arkadaşlar hızlı şarjı kusursuz çalışıyor
  • neoAyhan kullanıcısına yanıt
    Valla öyleymiş dostum ya farketmedim kaç aydır rastgele salladım bugün ses duyunca evhamlandım ya. Sağolasın gerçekten 😊

• Rom root vb hızlı iletişim kurup foto vb atmak için telegram grubu ister misiniz?

Xda dan gördüğüm mi5 info grubu var ingilizce mi5 romları falan konuşuluyor

Türkçesini kuralım mı

İsteyen varsa kuralım yardımlaşmak kolay olur

• Yok hocam indiriliyor diyor ama inmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanil

Güvenlik uygulamasına girin sağ üst tarafta ayarlar simgesine dokunun çıkan menude aşağıda pil kullanıma girin en ustte ekaran kapalıyken mobil veriyi kapat ı asla yapın kapanmaz

teşekkürler
  • WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    Mi5 bilmemde 5s ios 11 ile pert olur

• Klavyenız bugta kalıyorsa kıtlenıyorsa onerırım. Swıftkey sevemedım ben.https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736
  • bu telefon mu gm5 plus mı?
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Daha önce soruldu 10 sayfa geçmişi okuyun.

• Strola kullanıcısına yanıt
    Sanırım buradan bahsediyorsunuz. Burası zaten kapalı fakat tuşlar hala titriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaNaLFaci@ -- 31 Aralık 2016; 17:37:36 >
  • Cümleten selamün aleyküm ben telefonu Yen'i aldım acaba şarjda kaç saat durması gerekiyor. Önceden yazıldıysa affola 864 sayfa okunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Sanırım buradan bahsediyorsunuz. Burası zaten kapalı fakat tuşlar hala titriyor.

Buradaki dokunmatik titreşimi açıktır o halde hocam.

• 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.