Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar parmak izi. Parmak izi ekle. 10 15 defa parmak izini istiyo onu tamamla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    İki parmağınızla aşşağı çekerseniz içerik gözükür, üstüne tıklayıp açılsın istiyorsanız pil ayarlarından kısıtlamaları kaldırıp arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekiyor, ekranda küçük pencere açılması için watsappın içinde ayarlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufkuodaman

Ayarlar parmak izi. Parmak izi ekle. 10 15 defa parmak izini istiyo onu tamamla.

Aynen tanıtıyorum ama ekranı kilitleyince öncesinde pin desen yada harf istiyo. Parmak izi onayı istemiyo

• firefighters F kullanıcısına yanıt
    Parmak izi istemez zaten ekran uyanık iken okutmanız yeterli
  • firefighters F kullanıcısına yanıt
    İşte deseni istediği anda parmağı okut

• merhaba arkadaşlar bende 4/128 blackle aranıza katıldım.cahilliğimi mazur görün sim takmadan yapmam gereken birşeyler varmı?bu puanlara nerden ve nasıl bakabilirim?cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Hayir hocam hala gelmiyor bildirim.

Bende mipad 2 var onda da bazi uygulamalarda bildirim gelmiyordu. Anca acinca geliyordu. Bu problemi nasil halledecegiz? Mi5 alma niyetim var bu yuzden problem yasamak istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Titreşimde sıkıntı var. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Telefon ilk açıldığında belli bir süre düzgün çalışıyor. Fakat zaman geçince yoğunluk azalmış oluyor. Reset atinca düzeliyor tekrar. Donanimsal olsa hiç çalışmaz. 6.11.10 beta kullanıyorum. Var mi başka sıkıntı yaşayan. Çözüm yolu var mi ya da?

Beyler var mi daha önce başına gelen. Donanimsal olma ihtimali var mi? Bazen şiddeti normal seviyeye geliyor bazen hiç hissedilmiyor.

• Titreşim bende de çok güçlü değil bazen hissetmiyorum ama tutarsızlık yok stabil çalışıyor.
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    Tutarsızlık var maalesef. 6.11.10 kullanıyorum. Yazilimsaldir diye düşünüyordum ama donanimsal bi olma ihtimali daha ağır basmaya başladı sanki. Akşama factory reset yapıp denicem bide.

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Hayir hocam hala gelmiyor bildirim.

Telefonunuzun “ayarlar” bölümündeki “veri kullanımı” sayfası içinde “arka plan veri sınırla” seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun

Boyle yazmis biri. Bir deneyin bakalim

• Geçen hafta n11 üzerinden turuncu mağazadan Mi5 Pro beyaz aldım.Alışverişim sorunsuz gerçekleşti 21 Aralıkta Imei girişleri yapıldı.
    Global rom ile gelmişti.İlk önce boot loader kilidini kardırmak için başvurdum.Kilit kaldırıldıktan sonra TWRP ve bir önceki kullandığım Mi4 te olduğu gibi EU rom kurdum.
    EU Blaster kılıf ile kullanıyorum.Farklı modellerde 2 tane Nillkin kılıf olmasına rağmen en çok Eu Blaster ile rahat ettim.
    Son kuruşunu gerçekten sonuna kadar hak ediyor.Hem telefonu hem turuncu mağaza yı tavsiye ederim..
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    Bu sayfayi bulamadim hangi sekme altında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar hepsiburada mağazasından hepsiburada satıcısından 1089 tl ye siyah renk mi5 aldım pazartesi almama rağmen dün akşam elime ulaştı. Telefonun arkasında kılcak çizikler mevcut ve telefon güncelleme almıyor. Bu siteden alıp böyle çizik durumu ile karışılan oldu mu?
  • Telefonu kargodan aldıktan sonra videoya çekerek açılım yapın arkadaşlar. Yoksa uğraşıp durursunuz. Malum bizim ülkede tüketiciye verilen önem belli.
  • Herkese selam iPhone 6s plus ımı satıp mi 5 e geçiş yaptım ve iyikide geçmişim. İnsanlar arasında iPhone yi öven de çok sövende çok. Bende yoğun telefon kullanıcısıyım fakat gerçekten iPhone nin tek farkı biraz kalitesi onun haricinde ciddi anlamda hiç ama hiç artışı yok. Kimse donmuyor demesin kameraya giriyorum donarak giriyor rehber takılı kalıyor arama geliyor açılmıyor vs vs gibi gibi durumları çok olmasından ve birazda nakit ihtiyacım olmasından dolayı güzel bi fiyata satıp bu telefona geçtim. 3 gün oldu hepsiburadadan mi5 siyahini 1080 kusurlu bi rakama aldım sabah siparis verdim akşama elime geçti ve telefonu kullanmaya başladım. Telefon bence gayet ve gayet iyi. Donma gibi şuanlik bi sorunu yok bazı eksiklikleri var belki romla vs vs giderilwbilir. Oda bazı menulerin İngilizce olması. Onun haricinde elden çabuk kayıyor birazda ısınıyor. Ama bunlar sorun degil. Hemen hemen her telefonda karşılaştığımız şeyler. Fiyat performans bakımından parasını sonuna kadar hakediyor. Telefonun goruntusu kozmetik açısından çok tatlı duruyor. Kamerası mukemmel. Manüel modunda telefondan beklemediğiniz sonuçları alıyorsunuz. Şarzı yoğun kullanımına rağmen başka bir android telefondan çok çok iyi gidiyor ve şuda var aşırı hızlı şarj ediyor. İlk başta üzülmüstum iPhone dan buna geçtiğim için ama iPhone kerizlik miş 2500 TL ye sattım 1080 kusure bunu aldım geri kalan paraya da borcumu odedim.

• Telefonu yeni aldım beyaz modeli hbden aldım. Kutuyu videolu olarak açtım.

Telefon güç tuşuna basınca açılmadı ve kırmızi ışık yaktı.

Şarjı yok diye düşünüp şarja taktım 15dkdir şarjda ama halen açılmıyor ve kırmızı ışık yanıp sönmeye devam ediyor. Bir anormallik yok mu? Çünkü genelde telefonlar %50 şarjla kutudan çıkıyordu.
  • Dün banada aynısı olmuştu. Bir hafta da iki tane aldim.olk aldığım telefonda 60 civari gelmişti şarjı. Neyse ikinci telefon dün elime geçince basiyorum basiyorum açılmıyor aynen sizdeki gibi kırmızı ışık yanıp sönüyordu. Sonra bıraktım telefonu hburadadan iade işlemlerini başlattım. Aradan iki saat geçti dayanamadım tabii açtım telefonu bastım acma-kapamaya çalışıyor telefon.biraz sarja bırak sabret dene olmazsa iade direk yani

• Hepaiburadadan 2 gün önce mi5 siparişi verdim. Elinizde delta garantili ürün varmı dedim. Gelen cevap;

Değerli Müşterimiz,

Sitemiz üzerinde yer alan ürün ( SANAL İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ PAZ.) tarafından 24 ay garantili üründür.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
    Edit: SANAL İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ PAZ. N11/justorjinal mağazası olarak görülüyor. Delta garantili mi oluyor.o mağaza delta garantiki satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 23 Aralık 2016; 17:14:14 >
  • emre1834 kullanıcısına yanıt
    İngilizce kısımlar var ise global rom değil muhtemelen buradan yükleyebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/xiomi-cihazlar-icin-stock-rom-yukleme-bootloader-gerekmez--122240032
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.