Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wifi 'a bazen bağlanmama sorunu vardı bende de, yani direk açar açmaz bağlanmıyordu otomatik, illa wifi menüsüne girip ordan yapmam gerekiyordu bazen, sonra bu halloldu şuan direk bağlanıyor. 8.0.2.0 dayken de güncelleme uygulamasında sorun yoktu ama 8.0.5.0 da bazen internete bağlı olduğunu görmüyor, ağa bağlanın filan diyor bağlı olduğu halde. üst üste 2-3 kez kontrol et diyince oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCKamelot -- 22 Ekim 2016; 20:10:44 >
  • Google play deki sorunun da, halihazırda bazı uygulamaların google play üzerinden arka planda güncellenmesinden kaynaklanıyor, senin yüklemek istediklerini de sıraya koyuyor, google play deyken soldaki menüden uygulamalarım a gir, orda görürsün güncellenenleri, yüklenenleri, sıradakileri.
  • UCKamelot U kullanıcısına yanıt
    Üstad telefonu günceleyeceğim ama güncelleme bulmuyor doğal olarakta telefon güncellenemiyor... Deli oldum bunun için romları ellemi yüklemem gerekiyor ? hepsini ?
  • Ben HB 'den aldım telefonu, Miui 7 ile geldi, ben direk sorunsuz 8 e güncelledim. Rom filan atmadım, Mi5 deki Rom olaylarına filan hiç bakmadım, burda bilen birsürü arkadaş var sana yardımcı olurlar umarım, güncelleme uygulaması hep mi tanımıyor ağı ? bende en azından 2-3 defa deneyince tanıyor bakıyor güncelleme olup olmadığına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCKamelot

Ben HB 'den aldım telefonu, Miui 7 ile geldi, ben direk sorunsuz 8 e güncelledim. Rom filan atmadım, Mi5 deki Rom olaylarına filan hiç bakmadım, burda bilen birsürü arkadaş var sana yardımcı olurlar umarım, güncelleme uygulaması hep mi tanımıyor ağı ? bende en azından 2-3 defa deneyince tanıyor bakıyor güncelleme olup olmadığına.

Yok interneti hallettim modeme reset attım tanımaya başladı ama telefonu güncelleme kontrol et diyorum sürekli güncelleme yok diyor... İnşallah birileri yardımcı olur
  • Arkadaslar pixel testi yapmadan kesinlikle telefonu guncellemeyin sonra iade ile ugrasir durursunuz ama iade almazlar daha sonrada servisle ugrasir durursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubu13

Arkadaslar pixel testi yapmadan kesinlikle telefonu guncellemeyin sonra iade ile ugrasir durursunuz ama iade almazlar daha sonrada servisle ugrasir durursunuz

Nasıl yapıyoruz bir tarif edebilir misin =)
  • Ya bu telefonun şarj aleti zıkkımı Nasıl takılıyor şarj edemedim kaç saattir inverter yollamışlar oturtamadım Nasıl olcak bu olay ? Kendi şarj aletini inverter oturmuyor

• Arkadaşlar HepsiBurada.com dan aldım bu gün geldi. Herkese DELTA dan gelirken bana EVO diye bir yerden geldi. Telefonda Global ROM yok CN yani çin romu var !! Telefonu normalde Global yani avrupada uyumlu olan ROM la satmaları gerekiyor bana ! Ben bu romu güncellersem telefonum garanti kapsamından düşecek doğru mu ? Öyleyse telefonu geri iade edersem bana yeni telefon yollamak zorundalar ? Fakat ben telefona sim takıp , barkotlarını açtım bunun sorunu olur mu ? Arkadaşlar normalde Miui sürüm parantez içi (MAAMIDG) olması gerekirken bende (MAACNDB) ! Telefonu iade etmeme gerek var mı ? Yada ne yapmalıyım ? ANlayan birisi yardımcı olursa çok memnun olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aumar -- 22 Ekim 2016; 21:53:07 >
  • Aumar kullanıcısına yanıt
    simkart takınca veya wifiye bağlanınca iade almıyorlar diye biliyorum. aldığın satıcı hepsiburada mı yoksa diğer satıcılardan mı aldın
    tüm testleri buradan yapabilirsin *#*#6484#*#*
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com dan aldım. Herkese GLOBAL ürün yollayıp bana ÇİN rom yüklü bir ürün yolladılar. Şarj Cihazı falanda uyumlu değil... Çin şarj cihazlarından yanında bir çevirici ile yollamışlar...
    satıcı farklı olabilir ben hepsiburadanın kendi sattığını aldım rom türkçe global, şarj aleti uyumlu geldi 2 satıcı daha var onlardan almışsındır belki
  • zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    800mhz açılırsa hız daha fazla olmaz. 800 mhz frekansının firmalar için avantajı az direkle geniş kapsama alanı oluyor. Ama hızı yavaş oluyor. Kırsal yerlerde de 4g alabilmek için işe yarar 800mhz. Zaten xiaomi mi5 en yüksek hızı alabilceğimiz 1800 2100 frekansları destekliyor. Turkcellin verdiği internet o kadar olduğu için cat12nin doruklarına ulaşamıyorsunuz.

• Beyler bu cihazin arkasi cam mı ? 128 olan seramik oluyor sanirim..Kronik problemi varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler bu cihazin arkasi cam mı ? 128 olan seramik oluyor sanirim..Kronik problemi varmi ?

Eğer ürünü aldığında kutuyu açtığında en üstte EVO diye bir yazı görürsen hiç telefonu açma direk kutuyu kapat geri gönder Delta gruptan bir ürünle değişmelerini iste ! Bana EVO dan geldi bu gün ürün ve ürün çin ROM ile güncellenmiş... Ben ROM yüklesem cihaza garantiden düşecek kii. Garanti noktasında ilgilenmiyorlarmış zaten... Şansımı deneyim hemen geri yollamaya çalışacağım ürün iadesi olarak...
  • Arkadaslar bugun katildim araniza boyle suanki surumu 7.5.2.0 kararli yaziyo son surum 8.0.5.0 guncelleyeyimmi sizce sorun olurmu ise yararmi yani bide farklılıkları neler

• IPS panellerin hepsi böyle hocam. Becerip becerememe ile ilgili durum değil bu.

Sorunu biraz daha açar mısın? Ss de atarsan güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: oturbikonusalim

Sesinden hiç memnun değilim %60 seviyesinden sonra birazcık cızıltı yapıyor :S

hocam hangi sesi?
    disariya hoparlorle olan mi yoksa normal kulaga dayali haldeykenki sesi mi

Dış sesi hocam. en son kullandığım general mobile ilk çıkan telefonuydu şuanki akıllı telefonlar nasıl bilmiyorum ama bana bu çok güzel gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.