Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bencede ekran süresine çok takılmamak lazım. Ben sabah şarjdan çekiyorum akşam yatana kadar beni idare ediyor.beni için başarılı batarya performansı budur. Yani herkesin kullanımına göre pil başarısı değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Ben çözümü mi and 2 alarak çözdüm. Mi Band 1 de kullanmıştım. Ama 2 de ekran olması çok kullanışlı. Ekranda arama mesaj WhatsApp bildirimi ikonuna gösteriyor. Tavsiye ederim

• Hb' da satılan cihazın sar değeri nedir, bilginiz var mı? farklı rakamlar yazıyor çoğu yerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sağlam kap öneriniz var mı plastik kap tarzı istemiyorum yanlarını koruması yeterli olur benim için.
  • İlk sayfadaki doğru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar mevcutda lg g3 kullanıyorum mi5 veya lg g4 arasında kaldım performans olarak mi5 lg g4 den çok iyi ama benim önemsediğim kamera performansı mi5 in kamerası lg g3 den mi5 geçmeye değermi veya lg g4 kamerasına göre nasıldır cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu kullanmıyorum ama konuyu takip ediyorum. Aşağıdaki bağlantıdan şuan kullandığınız akıllı telefona yükleyerek deneme yapabilirsiniz. Şuan kullandığınız telefon da çalışır ise mi 5 de de çalışır zaten diye düşünüyorum. Saygılar.

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-1-6-2825091-release-release/android-auto-1-6-281030-2825091-release-android-apk-download/download/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    pardon hocam ben yanlış anlamışım,
    play syoreden bir kaç program indirdim,
    yarın araçta dener sonucu yazarım
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Auto uygulamasını kurdum. Uygulama içerisinden uyumlu uygulamalar için play store a yönlendirme yapıyor. Birde kablosuz olarak değil de usb bağlantısı ile aktif oluyor sanırım. Kolay gelsin.

• Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar kaç günde elimizde olur acaba? Birde birkaç bişey daha alsak 150-200 tl tutsa gönderilir mi gümrükte takılır mı acaba?
  • hotlevel kullanıcısına yanıt
    Ayni kilif trde 35tl. Ben kullaniyorum cok memnunum hem telefonun arkq camini koruyor hemde ekran ustu dustugunde bosluk kaliyor, korumali ve şık bir kılıf

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Hocam bunlar kaç günde elimizde olur acaba? Birde birkaç bişey daha alsak 150-200 tl tutsa gönderilir mi gümrükte takılır mı acaba?

bana 20-30 gune geldi. Alcaginiz urunleri tek tek siparis vererek alirsaniz sorun cikmaz diyebilirim

• arkadaşlar telefonda dolby atmos preinstalled mi ? Miui forumlarda öyle bir şey okudum. Olmazsa bl yapıp öyle yükleyeceğiz galiba. Bu konuyla uğraşan var mı ? Viper4android veya dolbyatmos yükleyebiliyoruz . Telefonda çok müzik dinlerim.
  • Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam powerstrip falan da alıcam sanal kartla her siparişi tek vererek alayım aliexpresten ilk kez alıcam özellikle dikkat etmem gereken bişey var mı acaba? takipli olup olmama durumunu bilmiyorum
  • Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Dolbyatmos ilk kez duydum viber cok verimli calismiyor. Alice mod var ses icin fakat kullanamadim onuda. Mod bulursaniz deneme amacli kurarim cihazim rootlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Bu cihazı hepsiburadadan alıp da miui8 e (global stable 8.0.2) güncelleyebilen var mı ota üzerinden. Hem otadan hem de recoveryden bir türlü güncelleyemedim. Güncelledikten sonra cihaz boot loop oluyor.

Sorumu yenileyim.

• androkolik kullanıcısına yanıt
    mi5 e kurdunuz ve android auto ile araçta görüntü alabildiniz,doğru mu anladım hocam.?

google haritalar ve müzik uygulamaları önemli benim için.Bunlar çalışıyorsa gönül rahatlığıyla satın alabilirim. :)
  • quote:

quote:

Bu cihazı hepsiburadadan alıp da miui8 e (global stable 8.0.2) güncelleyebilen var mı ota üzerinden. Hem otadan hem de recoveryden bir türlü güncelleyemedim. Güncelledikten sonra cihaz boot loop oluyor.

Sorumu yenileyim.

Ben güncelledim. Aşağıdaki linkteki resmi romu telefonunuza indirip güncelleyici uygulamasından "Güncelleme paketini seçin" bölümüne gelip, indirdiğiniz dosyayı seçerek yüklemeyi deneyim bir de.

http://bigota.d.miui.com/V8.0.2.0.MAAMIDG/miui_MI5Global_V8.0.2.0.MAAMIDG_016150f985_6.0.zip

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Dolbyatmos ilk kez duydum viber cok verimli calismiyor. Alice mod var ses icin fakat kullanamadim onuda. Mod bulursaniz deneme amacli kurarim cihazim rootlu.

http://en.miui.com/thread-223837-1-1.html

şurdaki linke bir göz atabilir msiniz hocam.
  • Bu telefon vodafone 3g ile mi bağlanıyor 4.5g desteklemiyor mu bu telefon ?
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.