Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryanız kaç senelik hocam? Bir de debloat çok önemli bir detay mı? Neleri kaldırdınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    2 ay önce nohon batarya taktım. Arka planda çalışan uygulamalar azaldığı için bataryaya katkısı olur hocam.

Kaldırdığım uygulamalar şunlar
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefilcix -- 1 Eylül 2019; 22:5:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefilcix kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Hocam bunun listesini txt olarak biryere upload etmen mümkün mü? Benden ekstran varmı merak ettim. Ayrıca kernel olarak default mu yoksa, farklı bir kernel mi kullanıyorsun?

Ayrıca daha ekstra birşey yapmak istiyorsan Wakeblock isimli bir uygulama var.
    %65(1970mAh) ömrü kalmış batarya da geçen yaptığım testlerde 2:30 saat ekran ömrü aldım 17 saatlik kullanımda.
    Bu 2:30 saatin;
    1:30 saati oyun (Asphalt 9: 1 saat - Assasins's Creed :30 dakika) oynayarak geçti.
    40 dakikası navigasyon(Yandex Navi+GPS) açık.

Nohon batarya taktırsam sanırım bende sizdeki süreyi alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraiser -- 1 Eylül 2019; 23:25:38 >
  • Özel mesaj ile linki gönderiyorum hocam. Siz de gönderir misiniz? Default Kernel hocam arka plan uygulamalarını kısıtlama ve uygulama yetkilendirmelerini iptal etmek dışında başka birşey yok.

Wakeblock u daha önce kullanmadım ama telefonu uykudan uyandıran programların tespitini yapıyor galiba öyle hatırlıyorum

• bitik bataryam için deji batarya siparişi verdim, şimdi iyide telefonun çehresini değiştirecek gereksiz uygulamaları kaldırıp performansı, ekran süresini artırabileceğim bi rom tavsiyesi alabilir miyim?
    Hocam bana da gönderebilir misiniz?

• bataryayi degistirirken etiketli vidayi farkedemeyip biraz zorlaman sonucu yan film, flex dedikleri guc ve ses acma kapama islevini goren bataryanin bi ustundeki sokete sokulan parcanin kablosunu/bantini kopardim.

anlayan birisi varsa internetten o parcayi alsam degisirebilir miyim kendim? yada o gelen kabloyu onarma sansimiz var mi acaba?

• https://www.facebook.com/groups/XiaomiClubTR/

🔥🔥🔥 En özel fiyatlar grubumuzda, bekleriz. 🔥🔥🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

bataryayi degistirirken etiketli vidayi farkedemeyip biraz zorlaman sonucu yan film, flex dedikleri guc ve ses acma kapama islevini goren bataryanin bi ustundeki sokete sokulan parcanin kablosunu/bantini kopardim.

anlayan birisi varsa internetten o parcayi alsam degisirebilir miyim kendim? yada o gelen kabloyu onarma sansimiz var mi acaba?
    13 tlye aldim bir yerden bakalim gelince takacagim, benzer sikinti ceken varsa link atarim ozelden

Ben 9.8.22 deyim şarj olurken telefon çok fena ısınıyor. Yeni sürüm ne durumda?

• Dostlar miglobe.com sürümünde güncellemeyi nasıl yapıyoruz? Kendim elle nasıl yüklemeliyim her yüklemeden önce?

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    Bende aşırı ısınma gibi bir durum yok hocam. Eu beta son sürüm bam başka olmuş gayet akıcı ve batarya daha uzun gidiyor
  • Pil tavsiyesinde bulunabiir misiniz? Cihaz iki yılı geçti pili baya zayıfladı. Orjinal pili nereden taktırabiliriz ya da önerebileceğiniz bir marka var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Pil tavsiyesinde bulunabiir misiniz? Cihaz iki yılı geçti pili baya zayıfladı. Orjinal pili nereden taktırabiliriz ya da önerebileceğiniz bir marka var mı?
    Piyasada orjinal batarya bulamassın anca çıkma vs olacak. Nohon veya deji batarya alabilirsin.
  • TK- kullanıcısına yanıt
    Nohon zaten piyasada satılmıyor. Bu durumda en mantıklısı Deji görünüyor. Performansı nasıl memnun musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Nohon zaten piyasada satılmıyor. Bu durumda en mantıklısı Deji görünüyor. Performansı nasıl memnun musunuz?
    Ben nohon kullanıyorum, deji için önceki sayfaları okursanız alanların yorumlarını bulabilirsiniz.
  • Power entegresi sorunu gelip bizi de buldu 3 sene sonunda. Bu sorunla karşılaşıp yaptıran var mı, ne kadara mal oluyor acaba?
  • telefonun ayarlar kısmında bazı bölümlerin arkaplanı siyah olmuş mesela uygulamaları yönet kısmına giriyorum öyle yazılar da siyah olduğu için gözükmüyor falan var mı başka böyle olan?
  • TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Yapanlar da artık uğraşmıyor.telefonculara bir soruverin hocam.

• 
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.