Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seçeneklersen önerileri kapat, reklamlar yok olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    teşekkürlerr.
  • Reklam olayı ayarlar uygulama kendi ayarı orada öneriler var onu kapatın

İndirme yöneticisi ve mi dosya yöneticisi kendi ayarlarında var

• quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

quote:

Arkadaslar bu sorun bendede bas gosterdi teknik bir sorun oldugunu dusunuyorum cozumu nedir bilginiz varmidir?

Gorsel gelmemis arkadaslar buyrun

Telefonun servise gitti geldiyse. Muhtelemelen uzun ve kisa vidalarin yerlerini rastgele taktilar deltayi dusunursek servis olarak kuvvetle muhtemel. O yuzden vida arkadan ekrana baski yapiyor. Normalde herhangibir uygulamada ekrani onden parmaginla o naktanin biraz altina bastirinca gormem lazim

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    iyi diyorsunuz da öyle olsa panele zarar geldiği için çekilen fotoğrafta o yerler belli olmazdı.
    Benimde darbeden dolayı ekran panelinde kalıcı iz var ama ss veya fotoğraflara yansımıyor.
  • Birkac gundur kuaklik surekli takili gorunuyor ve cesitli programlar yardimi olmadan disariya ses vermiyor cihaz. Donanimsal midir sorun, yazilimsal olma gibi bir durum da olabilir mi? Kulaklik taktigimda da duzgun calisiyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZordHashnet

Birkac gundur kuaklik surekli takili gorunuyor ve cesitli programlar yardimi olmadan disariya ses vermiyor cihaz. Donanimsal midir sorun, yazilimsal olma gibi bir durum da olabilir mi? Kulaklik taktigimda da duzgun calisiyor bu arada.

Hocam kulaklığı taktığın yeri kürdan veya pamuğu temizlenmiş kulak çöpüyle temizle. Oraya giren kıl tüy vs kısa devreye neden olup bu gibi sonuçlara sebebiyet verebiliyor.
  • quote:

quote:

Arkadaslar bu sorun bendede bas gosterdi teknik bir sorun oldugunu dusunuyorum cozumu nedir bilginiz varmidir?

Gorsel gelmemis arkadaslar buyrun

Hocam bunun benzeri bende de var tek toz tanesi gibi görünüyor fakat kamera lensinden kaynaklı bende olan sorun. Söktüm temizledim lensi felan ama fayda etmedi. İnşallah sadece toz tanesidir. Mi' lerde olan bir sorunmuş sanırım. Başına gelen insan sayısı fazla.

• iyi günler, geçenlerde şarjın çok çabuk gittiğiyle ilgili palayşım yapmıştım. DÜn şans eseri arka kılıfı çıkardığımda arka kapağın hafiften açıldığını fark ettim. Galiba pil şişti. Pil değişimi garanti kapsamında mı acaba
  • sinan943 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar pili çıkmayan telefonlarda pil telefon ile beraber 2yıl garantili

• Arkadaşlar telefonu sarj olmadığı için servise verdim çok şükür yapıldı fakat hatti taktim bu sefer internete girmiyor yada çok uzun süre beklediğimde sayfayı yüklüyor ama tam yükleme olmuyor.Farkli hat denedim degismedibu arada orjinal kart kapağı kaybolduğu için yenisini aldim neden kaynaklı olabilir arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 9.2 güncellemesini kurup memnun yada şikayetçi olanlar paylaşabilir mi?

• Bizim Mi5 ler Oreo güncellemesi alacak mı gençler, bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar telefonu sarj olmadığı için servise verdim çok şükür yapıldı fakat hatti taktim bu sefer internete girmiyor yada çok uzun süre beklediğimde sayfayı yüklüyor ama tam yükleme olmuyor.Farkli hat denedim degismedibu arada orjinal kart kapağı kaybolduğu için yenisini aldim neden kaynaklı olabilir arkadaşlar.

antenkablosu tam oturmamış olabilir.
  • alicandemir73 A kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler bu anten nerde tam olarak benim arka kapak bir tırnağı kırılmış tam oturmuyor bundan kaynaklanıyor olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Hocam teşekkürler bu anten nerde tam olarak benim arka kapak bir tırnağı kırılmış tam oturmuyor bundan kaynaklanıyor olabilir mi

http://www.myfixguide.com/manual/wp-content/uploads/2016/07/Xiaomi-Mi-5-Teardown-10-600x400.jpg

burda belli
  • Arkadaşlar Şarj kablom bozuldu.Çok pahalı olmamakla birlikte quick charge 3.0 uyumlu ve şarj yerine tam oturan bildiğiniz kablo var mı? Sizin alıp kullandığınız ve orjinali ile aynı performansta olan kablo önerilerinizi bekliyorum? Yoksa telefonculardan gidip Lg g5 kablosu alıcam ama çakma olursa sıkıntı olur diye tırsıyıroum. Malum hızlı şarj özelliği olması gerek.
  • MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    Ben de arıyordum ugreen markasının kabloları sağlam olur ve hızlı şarjı destekliyor. Aliexpressden alabilirsin. Ben şipariş verdim bakalım kaç güne gelecek

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Cektigin fotoda gozukmuyorsa bu benim soyledigimin dogru oldugunu gosterir kardesim. Zor bisey degil arka kapagi ac vidalarin yerini tahmini olarak uzun kisa yuvasina gore degistir. Sorun duzelir.

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Nasil Gösterir? Yazilimla donanim ayri bir şeydir bunu bilmiyor musunuz? Çeliştiğinizin farkında mısınız?

Yalniz arkadasin ekranında gözüküyor. Benimkinde gözükmüyor.

Daha yorumumu okumamişsin. Benim ekran hasarı DARBE ile oldu diyorum. Darbeyle olan hasar yazilimda GÖZÜKMEZ. Arkadan vida attılar diye panele gelen zarar kamerada GÖZÜKMEZ. Kameraya vida attilarsa(?) Artik bilemem. Geri dönün yorumlari okuyun bi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 23 Şubat 2018; 11:7:39 >
  • 
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.