Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Selim_09

Hocam miui.am kurun pil konusunda iyi baya..

Direkt kurabiliyor muyuz indirip yoksa telefona bir şeyler yapmamız gerekiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 8.1.2 Android 6.0.1 e geçtim kafam rahat 6 saat ekran süresi mis gibi

Diğer bütün romlar en fazla 4.5 saat verdi ama bu efsane aşık oldum tekrar telefona zaten telefondan 8.1.2 den sonra 8.2.2 ye geçtikten itibaren soğudum şimdi tekrar ısındım valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 8 8.1.2 Fastboot dosyası Miui Global Forumda var oradan Fastboot ile geçin Roma ve keyfinize bakın hemde orijinal rom miss

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Sorunlar arttı iyice. Millet temiz kurulum diyor tamam eyvallah ama üşeniyorum şimdi yedekle falan. Telefonu satıp üzerine az koyup aynısından almayı bile düşünüyorum şu an.
  • Ben de 8.1.2 androiid 6 ya dönmek istiyorum açıkçası ama hiç rom atmadığım için korkuyorum. Bootloader kilidini açtım. Şimdi ne yapmam gerekiyor tam olarak? Basit mi zor mu acaba?

• Miui.am 8.1.20 rom 34 saat bekleme 5 saat 20 dk ekran süresi %13 kalan şarz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Arkadaslar bu sorun bendede bas gosterdi teknik bir sorun oldugunu dusunuyorum cozumu nedir bilginiz varmidir?

Gorsel gelmemis arkadaslar buyrun

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

Miui.am 8.1.20 rom 34 saat bekleme 5 saat 20 dk ekran süresi %13 kalan şarz

Acaba dönmüşken miui 7' ye mi dönsem. Rom dosyasını indirdim ama hala tırsıyorum. Telefonu çöp edeceğiim diye.

• Arkadaşlar , bataryayı değiştiren, güvenilir, iyi bir batarya tavsiyesi olan var mı?

• ARKADAŞLAR COK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. GLOBAL STABİL 8.1.2.0 ROMUNU YÜKLEDİM CİHAZ AÇILIRKEN ANDROİDİ BAŞLATMAK İÇİN ŞİFRE GİRİN DİYOR. AMA NE ŞİFRESİ İSTİYOR ANLAMADIM. kORKTUĞUM BAŞIMA GELDİ TELEFONU AÇAMIYORUM. YARDIM EDİN PLS.
    GÜNCELLEME: SORUN ÇÖZÜLDÜ ARKADAŞLAR TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRo_123 -- 20 Şubat 2018; 12:21:25 >
  • MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani Fastboot ile rom attığına emin misin

Fastboot yöntemi ile clean All diyerek romunu yükle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Tamamdır. Sorunu çözdüm. Arka arkaya şifreyi yanlış yazdım. Ardından telefon kendini fabrika ayarlarına döndürdü. Şimdi hiç sorun yok. Size bir öneri arkadaşlar kesinlikle miui 8' e geri dönün. Miui 9 resmen çöpmüş. Hem şarj bakımından hem stabilite bakımından telefon resmen tekrar canavar oldu. Aslında tam olarak miui 9 değil de android 7 güncellemesi sanırım sıkıntılı.

Daha %80 şarjım varken 1saat 30dk ekran süresi aldım. Miui 9 yüklüyken batarya çoktan %50ye inmişti. Tavsiyem şudur: global stabil 8.1.2 yükleyin kafanız rahat olsun. Telefon yağ gibi akıyor ve şarjı da mükemmel.

• MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına döndürmek yetiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRo_123

quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Tamamdır. Sorunu çözdüm. Arka arkaya şifreyi yanlış yazdım. Ardından telefon kendini fabrika ayarlarına döndürdü. Şimdi hiç sorun yok. Size bir öneri arkadaşlar kesinlikle miui 8' e geri dönün. Miui 9 resmen çöpmüş. Hem şarj bakımından hem stabilite bakımından telefon resmen tekrar canavar oldu. Aslında tam olarak miui 9 değil de android 7 güncellemesi sanırım sıkıntılı.

Daha %80 şarjım varken 1saat 30dk ekran süresi aldım. Miui 9 yüklüyken batarya çoktan %50ye inmişti. Tavsiyem şudur: global stabil 8.1.2 yükleyin kafanız rahat olsun. Telefon yağ gibi akıyor ve şarjı da mükemmel.

Alıntıları Göster
    Hocam selam;

zip ve tar uzantılı olarak iki rom dosyasını da indirdim. Şu an 9.2.1.0 yüklü bootloader kilidi de açık değil. Sorun olmayacak şekilde nasıl yükleme yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 20 Şubat 2018; 10:41:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Hocam selam;

zip ve tar uzantılı olarak iki rom dosyasını da indirdim. Şu an 9.2.1.0 yüklü bootloader kilidi de açık değil. Sorun olmayacak şekilde nasıl yükleme yapabilirim?

İlk önce bootloader kilidini açman gerek. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilir. Videoları var youtube'da çok zor değil. Adımları takip ederek bootloaderi aç. Sonra rom atma videosu da var. Rom atmak 10dk sürüyor zaten. Asıl önemli olan bootlader kilidini doğru açmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Fabrika ayarlarına döndürmek yetiyor mu?

Hayır. Bootloader kilidini açıp sonra rom eski romu kurup sonra fabrika ayarlarına dönmelisin. Gerçekten çok iyiymiş eski rom. Stabil çalışıyor. Miui 9'a yeni güncellemeler gelene kadar geçmeyi düşünmüyorum. İyice bir rayına otursun.
  • Selamünaleyküm. Orjinal usb type c kablosunu nereden alabilirim.

Yardımcı olur musunuz?

• EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var Dı kabloyu değiş miss.

• arkadaşlar kesinlikle 9.2.1.0 sürümünü yüklemeyin. şarj berbat.
    9.1 de wifi ile internete girdiğimde 5 saat 35 dakika ekran süresi ile birlikte 1 gün 5 saat telefon beklemede süresi almıştım üstelik %20 de şarj vardı.
    kesinlikle 9.2 ye geçmeyinnnnnnnnnnnnnnn.
    birde mi dosya yöneticisini açtığımda dosyalar arasında reklamlar var daha önce yoktuuu.
  • quote:

quote:

Arkadaslar bu sorun bendede bas gosterdi teknik bir sorun oldugunu dusunuyorum cozumu nedir bilginiz varmidir?

Gorsel gelmemis arkadaslar buyrun

Aynısı redmi 4 primeda başıma geldi. Onlar toz tanesi muhtemelen. Telefonu elime vurarak düzelttim :D Nazik davranmamak gerekiyor bunu yaparken.

• 
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.