Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bunu bizim cihazda yapma şansımız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Evet benim cihazda var..

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Merhabalar bunu bizim cihazda yapma şansımız var mı

global betada var bu ekran.
  • Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü kullanıyorsunuz

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    adım sayar koyamadım. Siz nasıl koydunuz acaba?
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Global Beta da Mi5 için yok

EU veya muadili bir rom yada China Stable veya Beta da var

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Orijinalden alıntı: sitnaons

arkadaşlar türk telekom kullananlar şebeke sorunu yaşıyor mu?
    yine gitti benim cihaz, delirmek üzereyim artık türkcell hat takınca çalışıyor benim türk telekomda şebeke yok yalnızca acil aramalar. ne yapmalı yardımcı olabilecek var mı?
    azıcık bilgi sahibi olanlar dahi cevap yazarsa sevinirim çünkü tükendim artık paketide yeni yaptım hat taşıyamıyorum.

Hocam telefonda şebeke sorunu olsa Turkcell de cekmez. Bütün telefonlar gibi edge ve 3g çeker. Sadece 4g yi arada çeker. Eğer şebeke ayarlarindan sadece 4g veya sadece 3g yi isaretlediyseniz telefon tamamen çekmeyebilir.butun bağlantının olduğu seçeneği seçin.

o gün 4 saat sonra şebeke geldi, bir daha gitmedi aveayı aradım hattımda herhangi bir sorun yokmuş
    paketim bitince türkcelle geçeceğim en sorunsuz gsm xiaomi için turkcell sanırım

• Bluetooth cihaz görünür olmasın ayarı gitmiş.global betadayım.sizde de böyle mi? ben mi bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar
    susmuş açılmayan mi5 cihazlarınız uygun fiyata alınır.
  • kamerada tilt-shift modunda çekim yaparken hata veriyor aynı durumda olan var mı yada çözümü olan?
  • sitnaons kullanıcısına yanıt
    Turkcell de tek sorun sim kart aktifleştirilemiyor. Ama herhangi bir sorun teşkil etmiyor

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hangi telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 21 Ocak 2018; 1:38:44 >
  • Reindot R kullanıcısına yanıt
    Redmi 5 plus. Yeni aldık kardeşime. Gerçekten baya iyi olmuş

• Arkadaşlar aşağıdaki olay başıma geldi. Ses açma power tuşuna basarak recovery modda wipe data yaptım sorun devam ediyor. Telefonu bir şekilde açıp fabrika ayarlarına döndüm yine sorun devam ediyor. Telefon fastboot ve recovery alanında sorun yok ama açılınca böyle oluyor. Bir kaç kere yeniden başlatınca yada tuşlara saçma sapan basınca düzeliyor fakat yeniden başlatınca yada kapatınca yine aynı sorun devam ediyor. Varmı başına gelen yada çözüm önerisi olan?
    https://www.youtube.com/watch?v=9HqvIIV5fEI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 21 Ocak 2018; 23:53:33 >
  • Telefonu batarya yüzünden garantiye göndereceğim. Performansı eskiye nazaran baya düştü. Cihazim Evo garantili. Nokta hata yok :) Birde Ghost screen sorunu var onu uygulama ile hallettim aslında ama göndermişken onuda yazayım diyorum. Daha önce batarya ve ekran sorunları yüzünden garantiye gönderen oldu mu ? Yapmıyorlar ise boş yere gondermeyeyim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginçtir ki, eu rom veya orjinal rom larda ahize sesi düşük iken resurrection romlarda gayet güzel ses çıkıyor.

• Arkadaslar cok ilginc bir sorunum var.

Telefon ile wifi'a baglandigim zaman cok yavasliyor internet. Ayrica sadece telefonda degil butun bahli cihazlarda internet yavasliyor. Telefondan wifi yi kapatinca internet düzeliyor.

Varmi daha oncr boyle birsey yaşayan telefona reset atmak istemiyorum şuanda

• iptal55 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var bir süredir sanki hafıza şişiyormuş gibi internet yavaşlıyor telefon tarayıcısı yavaşlıyor custom miui pro kullanıyorum uzun zamandır güncellemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun bataryasini degistirmek istiyorum nerden alabilirim link atarmisiniz aliexpres veya turkiyeden

• Beyler merhaba cihaz da son sürüm yüklü ama proshot adlı uygulamayı yüklediğimde iso ayarlarını yapamıyorum. Başka cihazlarda sıkıntı olmuyor ama mi5 bu gibi ayarlara erişemiyorum.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riseupgames.proshot2&hl=tr
  • 
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.