Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LambayaFünfDe

Merhaba arkadaşlar benim telefonun bataryası öldü sanırım hızlı dolup hızlı boşalıyor yeni bir batarya alıp değiştirmeyi düşünüyorum daha önce yurtdışından batarya alıp memnun kalan varsa link verebilir mi ?

Benimde pil son anlarını yaşıyor siz bulabildin iz mi? Aliekspres de orjinal yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi 10000 powerbank 2. nesil kullanan var mı arkadaşlar? ledlerin birisini rengi diğerlerinden değişik sanki gittigiyordan baya satan bir satıcıdan almıştım,doğrulama kodu ilk defa açılmıştı sizce bir sorun var mı?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce satın aldım pazartesi kargo salı sabahı elimde olur denerim o şekilde sonucu söylerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır hocam ben de Ali gear gibi yerlerden bakıyorum fakat güven vermiyor tr deki ürünler de oralardan alınmış ve fiyatı şişirilmiş ürünler suanlik beklemedeyim.

• Arkadaşlar benim telefonum kadar telefon boşta pil yiyen var mı? %14 gösteriyor. Bu kadar olması normal mi?

• LambayaFünfDe L kullanıcısına yanıt
    Hocam amazonda var orjinal fakat tr ye gönderim yok. Birde yapanci kaynaklar da ebayda var diyor. Bizde de paypal yasakli. 3. Dünya ülkesi olduk iyice paramızla bile mal alamıyoruz.

• Çok haklısınız hocam paypalla eBay için birkaç ödeme yöntemi var ama komisyonlar araya girince bir cazibesi kalmıyor. Delta servise sorsak diyeceğim ama onların elindeki de yan sanayidir sanırım

• Mi5 32gb için ekran ve arka kapak ihtiyacım var, alıp memnun kalan varsa tavsiye alabilir miyiz? Kendim değiştiririm.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    N11 den almayin. Ben orjinal diye arka kapak aldım. Taktiktan sonra farkettim ki alakasi yok. Orjinalini bulmaniz kolay değil.
    Ön ekran için fikrim yok.

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Çin sitelerine bakıyorum almak için.

• Bir buçuk yıldır kullandığım in bataryam yavaştan öldü sanırım. ben de batarya arayışına girdim ama orjinali yok hiçbir yerde aliexpress den yam sanayi farklı bir markanın ürününü aldım yaklaşık 13 dolara baya alıp olumlu yorum yapanlar var gelince kendim takacağım inşAllah bakacağız nasıl olacak şu an günse iki defa şarja takmak zorunda kalıyorumbaya baya azaldı batarya sürem değiştirmek şart oldu yan sanayi falan demeden takacağız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

Kişiler uygulamasi>Menü Tuşuna Uzun Basma>Kişileri Düzenle>Çoklu Kişi Kayıtlarını Birleştir.

Malasef olmadı başka çözümü bilen varmı...?

• arkadaşlar türk telekom kullananlar şebeke sorunu yaşıyor mu?
    yine gitti benim cihaz, delirmek üzereyim artık türkcell hat takınca çalışıyor benim türk telekomda şebeke yok yalnızca acil aramalar. ne yapmalı yardımcı olabilecek var mı?
    azıcık bilgi sahibi olanlar dahi cevap yazarsa sevinirim çünkü tükendim artık paketide yeni yaptım hat taşıyamıyorum.
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Şebeke modunu tüm modlar olacak şekilde seçin, 2g-3g-4g

• Evo garanti rezaleti Kendiliğinden oluşan XEOMİ Mİ5 ekran sararmasına 250 tl fiyat çekmişler Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım.Bu sorunu yaşayan internette de kişiler mevcut o kullanıcılar da mı darbe sonucu oluşmuş dedim yapmayın hanımefendi darbe olsa çizik vuruk kırık olurdu.Aynı problemi başkası yaşamazdı dedim.Bu durumu tüketici hakem heyetine bildireceğim dedim.Telefonumu eksiksiz olarak geri gönderin dedim.
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-5-ekran-sararmasi.5394/

NOT : Aynı problem benim telefonunmda da çıkmıştır.TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE VERECEĞİM BU EVO REZALET FİRMAYI İTHALATÇI ÜRÜN ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 17 Ocak 2018; 12:46:57 >

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Neden hocam ben de aynı şeyi yapmayı çok düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

yahu gerçekten max2, mi5ten daha kötü bir cihaz. daha sonra çıkmış olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor ki. attan inip eşeğe binilmez.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6948&idPhone2=8582#prime,*,*
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

yahu gerçekten max2, mi5ten daha kötü bir cihaz. daha sonra çıkmış olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor ki. attan inip eşeğe binilmez.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6948&idPhone2=8582#prime,*,*

Haklısınız hocam. Öne çıktığı nokta batarya kapsitesi ve radyo bulunması. Batarya kısmında ise ekran büyük olduğu için aktif kullanan birisi en fazla 1.5 bilemediniz 2 günü görecektir. Bu yönden gayet iyi bir seçim olabilir. Ama geriye kalan noktalar; işlemci sd625, kamera f2.2, 3G ve 4G bağlantı frekansları olsun indirme ve yükleme hızları olsun mi5 ten geride kalan bir cihaz. Amacı batarya olan bir kullanıcı için güzel ama performans kamera vs isteyen için uygun olacağını sanmıyorum. Mi5 le ülke mi kurtarıyorsun diyebilirsiniz ama ben sene de 1 cihaz değiştirecek bütçeye sahip değilim. Aldığım cihazı 2 ila 4 yıl arasında kullanırım. Bu süre zarfında zamanın gerisinde kalmayacak cihazlar alma taraftarıyım. Örnek olarak bundan önceki cihazım LG G2'ydi. 3 buçuk yıl severek kullandım. Atmadığım rom yapmadığım yükleme kalmadı diyebilirim.

• Orijinale en yakın pil bulabilen olursa ben de almak isterim. Bu konuda tecrübesi olanlar paylaşırsa pillerini yenilemek isteyenlere referans olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitnaons

arkadaşlar türk telekom kullananlar şebeke sorunu yaşıyor mu?
    yine gitti benim cihaz, delirmek üzereyim artık türkcell hat takınca çalışıyor benim türk telekomda şebeke yok yalnızca acil aramalar. ne yapmalı yardımcı olabilecek var mı?
    azıcık bilgi sahibi olanlar dahi cevap yazarsa sevinirim çünkü tükendim artık paketide yeni yaptım hat taşıyamıyorum.

Hocam telefonda şebeke sorunu olsa Turkcell de cekmez. Bütün telefonlar gibi edge ve 3g çeker. Sadece 4g yi arada çeker. Eğer şebeke ayarlarindan sadece 4g veya sadece 3g yi isaretlediyseniz telefon tamamen çekmeyebilir.butun bağlantının olduğu seçeneği seçin.

• 
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.