Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur ama şöyle bir durumda var eski hattimi türktelekom olanı takıyorum onda sorun olmuyor kayıt yapılıyor. Evet 30 liralık fatura 45 olmuş. Hayır bunu yapmasak ne olur onu merak ediyorum? Teşekküler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metinkaleli

Benimde aynı oldu.
    Sim 1 Aramıyor, aranmıyor.
    Sim 2 ile idare ediyorum.

hocam noldu düzeldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Arkadaşlar bu sim etkinleştirme olayını nasıl kapatabilirim. Turkcell e geçtim. Mesaj atıyor tl çekiyor ama yine de etkileştirilemedi diyor

Aynı sorunu bende yaşıyorum delirtti valla

• Arkadaşlar bir sorunum var 1 2 haftadır. Wifi deyken messenger da bağlantım sürekli kopuyor şimdiye kadar hiç olmazdı böyle. Diğer uygulamalarda internet var fakat messengerda bağlantı gidip geliyor sebebi nedir başına gelen var mı

• sim kart olayını bende yaşıyorum fakat bi sorunla karşılaşmadım şuan. birde ghost screen sorunu oluyor bazen ama çok az derecede. bu sorun ilerleyen dönemlerde artarmı daha belirgin olurmu? bi telefon aldık bitmedi sorunları arkadaş. iyiki sıfır almamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewandert -- 9 Ocak 2018; 11:12:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erburak

Doğrudur ama şöyle bir durumda var eski hattimi türktelekom olanı takıyorum onda sorun olmuyor kayıt yapılıyor. Evet 30 liralık fatura 45 olmuş. Hayır bunu yapmasak ne olur onu merak ediyorum? Teşekküler

Ben direkt kapattım aktiftirmeyi ücret kestiği için. Bir fark yok etkinleştirilmiş simle.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar benim telefonun bataryası öldü sanırım hızlı dolup hızlı boşalıyor yeni bir batarya alıp değiştirmeyi düşünüyorum daha önce yurtdışından batarya alıp memnun kalan varsa link verebilir mi ?
  • Arkadaşlar ekranın sol üst tarafta sarı leke olayı başladı ayrıca ghost screen de çoğaldı delta servise göndermek istiyorum gönderenlerin yorumunu alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: birolhan1

Arkadaşlar ekranın sol üst tarafta sarı leke olayı başladı ayrıca ghost screen de çoğaldı delta servise göndermek istiyorum gönderenlerin yorumunu alabilir miyim?

ghost screen bendede var. ama şuan cok cok az belli oluyor. sizdede böyle mi oldu zamanla mı arttı yoksa biranda mı oldu? birde servis için bilgi veren olursa cok iyi olur bende merak ediyorum.
  • bewandert kullanıcısına yanıt
    Servisten bir şey beklemeyin.

• cihazımın garantisi hangi firmadan bilmiyorum. ithalat yoluyla kaydedilen imei yazıyor fakat garantisi hangi firma bulamadım. deltanın sitesine yazıyorum sorguluyorum bulunamadı diyor. varmı bi fikri olan?
  • bewandert kullanıcısına yanıt
    Kutusunda yazmıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler elimdeki mi5 ten mi max2 ye geçmek istiyorum,

cihaz daha 3 aylık, garantili mi5 prime (3/64), jdi ekran, beyaz renk,

sizce kaça satarım bunu, 1100 istiyorum ben, üstüne 100-150 daha verip mi max2 almak benim niyetim, satılır mı sizce bu fiyata?

ve bu geçişi yapmak mantıklı olur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 11 Ocak 2018; 16:19:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Kutusunda yazmıyor mu

Malesef hocam. kutusuz faturasız aldım. ithalat yoluyla kaydedilen imei gözüküyor ama garanti firmasını bilmiyorum
  • Bende de bir süredir hafif ghost screen var. Delta'ya göndermek gibi bir niyetim yok. Genelde telefonu daha beter halde geri gönderiyorlarmış. Çok ilerlerse (ki ilerleyen bir durum mudur bilmiyorum) panel alıp değiştiririm en kötü ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

beyler elimdeki mi5 ten mi max2 ye geçmek istiyorum,

sizce kaça satarım bunu, 1100 istiyorum ben, üstüne 100-150 daha verip mi max2 almak benim niyetim, satılır mı sizce bu fiyata?

bence çok mantıksız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bewandert

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Kutusunda yazmıyor mu

Malesef hocam. kutusuz faturasız aldım. ithalat yoluyla kaydedilen imei gözüküyor ama garanti firmasını bilmiyorum

faturasız aldıysan büyük ihtimalle garantisi yoktur. ki olsa bile fatura olmadan işlem yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

neden hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

neden hocam

mi5 batarya hariç her konuda mi max 2'den kat kat üstün.

• 
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.