Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşaAllah sorun kökten çözülür, ben hiç flaşlama işlemi yapmadım o yüzden bilmiyorum doğrudur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Şu an girebildim.
  • Teşekkürler ben öğleden sonra girebildim anca.

Sim kodunu nerden kaldırabilirim acaba

• Dedective kullanıcısına yanıt
    şimdilik sorun yok inşallah olmazda. eyvallah :)
    miflash ile rom kuruyorsun işte. seçeneklerden all flash var tüm bilgileri siliyor temiz kurulum yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sitnaons -- 4 Ocak 2018; 21:36:21 >
  • Arkadaşlar eskiden 5 saate yakın ekran alabilirken, bu yeni sürümden sonra 3 saat ekran i zor görüyorum. Bunun çözümü nedir ? Batarya ömrü bu kadar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alonso35 -- 4 Ocak 2018; 22:29:12 >
  • ben telefona yeni kararlı romu yükledim flash ile. fakat mi hesabımdan çıkış yapmamışım. telefon yeni romu kabul edip ayarları yapıp masaüstüne geldiğim zaman cihaz kilitli mi kilidi girin diyo. şifreyi giriyorum kabul etmiyor cihaz kilitli kaldı napacağım bir bilgi verseniz trwp den wipe all yaptım yine aynı durumda tekrar flashladım yine aynı
  • oner2727 O kullanıcısına yanıt
    serverlere saldırı var çıkış yapanlar giremiyor
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    Bende şuan Miui 9 7.12.28 Global Beta sürümünde bulunuyorum 5 saate yakın ekran süresi alabiliyorum

Belki bataryanız eskimiş olabilir değiştirmesi gerekebilir veya mı flash ile sıfırdan kurulum yapın cihazı kötü etkileyen bir uygulama da sizde yüklü olabilir

• Üstad telefonu alalı 9 ay olmuş. 9 ayda bitermi batarya ?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Dun geceden sabaha bekleme halinde yüzde 23 harcamış, hiç normal gelmedi bana..

Batarya yi nasıl değiştiririm ?

• alonso35 kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimalle bir uygulama batarya sömürüyor

Batarya izleme programı var Google Play'de de onunla bir gün dene arka planda hangi uygulama sömürüyor bul ve arka plan işlemini kısıtla sistemden sonra silersin indirdiğin uygulamayı

• Oreo mu geldi yoksa geleli oldu mu. MIUI 9 8.1.4 geldi de beta için.
  • furkanaksin kullanıcısına yanıt
    Yok oreo mi5 e gelmedi

O 8 in anlamı 2018 diye

X.y.z

X yılın sonu 201x

Y ay

Z gün her haftanın genelde perşembesi(onlara cuması)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeKiMoĞLu-47 kullanıcısına yanıt
    Konun başına lte band açma diye yazılı taktik veya farkli yöntemler işe yaramaz. Çünkü 20 bandının çalışmasını sağlayacak dosyalar hiç kodlanmamis. Yani olmayan şey için uğraşıyorsunuz. Konu sahibine demiştim kaldir diye ama dinlenemedi. Insanlar alirken bu taktik işe yarar diye umuyorlar fakat hüsranla karşılaşıyorlar. Onlardan biri de bendim. Zamanında çok araştırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı dikkate almadığım için özür dilerim
    Fakat konu başındaki anlatımda band20 açması yok ki
    Dediğiniz gibi band 20 açılamıyor fakat
    Band9 falan açılıyor, bazı yerlerde bu yeni açılan bandlar çekebiliyor. İyi bir şey yani
    Band 20 açılmamaktadır diye not ekleyeyim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 5 Ocak 2018; 21:32:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Açıldığı iddia edilen bantlardan sadece 1 tanesi turkcell'in işine yarıyor. O da bant 8. Onun NV files mi5te var mı bilgim yok. Varsa turkcell kullananlar için işe yarayabilir bir yöntem lakin
    Bildiğim ve okuduğum kadarıyla vodofone lte 3 7 ve 20. bandı kullanıyor. 3 ve 7 zaten mi5te açık.
    Türk telekom da lte de 3 ve 20 kullanıyor.
    türk telekom ve vodofone için pek bir faydası yok yani hocam.
    Burda kritik olan 20. band ve arkadaş da zaten band 20den bahsettiği için o yöntem işe yaramıyor dedim.
    Dikkate almanıza sevindim. teşekkürler
  • İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. İnşallah Türkiye de dahada geişirse düzelme ihtimal var
  • sitnaons kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sıkıntı olduğunu düşünüyorum ama sebebini bilmiyorum

• tufangunes T kullanıcısına yanıt
    temiz kurulum ile çözülüyor kardeşim. tekrar romm at miflash ile, sorun kalmayacaktır. yani inş :)
  • Arkadaşlar merhabalar bir sorunum var şöyle telefonu ilk aldığımdan beri hiç güncelleme yapmıyordum geçen yaptım android sürümü 7.0 NRD90M oldu ve MIUI sürümü de global 9.1 olmuş sorunum ise söyle güncelleme yaptıktan sonra mobil ödeme yapamadım bi türlü ayrıca telefonumun kişisel baglantı noktasını açtıgımda bilgisayardan ve başka bir telefondan baglandıgımda internete girmiyorlar ama telefonun kendisi giriyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  • 1453_MaLaZGiRT 1 kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme derken dokunma ile ödeme ise NFC ayarlardan güvenli element konumunu HCE cüzdan yapın.

Mobil veri paylaşımı için Vodafone kullanıyorsanız kesin çözüm yok gibi. Geçici çözüm: sim ayarlarında erişim noktasını (Vodafone live veya internet ) diğerini seçin. Ama bu seferde bilgisyar nete girerken telefon nete girmiyor.

• 
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.