Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamera gündüz çok iyi. Gece iyi değil. Ses normal. Kulaklık sesinin düşük olduğu söyleniyor. Pil ortalama 1.5 gün en kötü ihtimalle 1 gün gidiyor. Çok hafif ve kaygan bu yüzden kılıfsız kullanılamaz. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefon bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi5 telefonumu ilk sayfada anlatıldığı gibi band acma islemi yaptim. ama sebeke problemi kopma vs yasayinca bandlari kapatip eski kodla orjinaline çevirdim. lakin sebeke problemi devam ediyor. sebeke çubuğu full oluyor bi bakıyorum sifir. konusma yaparken ses kesilmeleri yaşıyorum.

ve ulasilamama mesajları alıyorum. esimdede ayni hat var o stabil. varmi bir çözüm onerisi olan?

• SafetyNet'ten geçemeyip Yapı Kredi Cüzdan vb... ödemeleri NFC ile yapamayanlara bilgi. Global Stable 9.1.1 kurdum fastboot mod ile. Ve kurulum sonrası cihazı Relock yaptım. SafetyNet uygulaması sorunsuz PASSED gösterdi.
    Bir diğer yöntem Magisk ile root yapmak ve UniversalSafetyNet patch yüklemek, bu durumda da PASS oluyor ancak ROOT yöntemi yaptığım telefondan bankacılık işlemi yapmak beni rahatsız ettiği için Global Stable ve Lock'lı sürüm kullanıyorum.
    Bilginize,
  • shootographer kullanıcısına yanıt
    Relock nasıl yapiyoruz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Miui 9 (7.12.8 Global Beta) acayip güzel olmuş gerek batarya performansı gerek ufak özelleştirilmeler kilit ekranına bayıldım bildirim paneli efsane olmuş

Miui 9.1.1 stabil den se bu daha stabil bir rom olmuş

• Arkadaşlar, WhatsApp ten mesaj geldiğinde ışık ve ses geliyor. Mesajı o an okumak istemediğimde ekran 5-10 dkda bir uyanıyor ve sanki WhatsApp mesajını hatırlatıyor. Bu sorunu yaşayan veya bu soruna çözüm bulan var mı acaba?

Ayrıca kameradayken son çekilen fotoğraflara geçemeyen var mı benim gibi? Son fotoğraf bölümü gri, deaktif görünüyor.ancak fotoğraf çekersem son fotografları görebiliyorum.

• Selam arkadaslar.

Sim kart 1 de takili. Ama devamli 'sim kart etkinlestirilemedi' diye uyari geliyor. Bu uyariya basinca da sms gonderilecek diyor ama sms gelmiyor. Devamli bu uyari cikiyor. Uyari cikmamasi icin ne yapmam gerekli?

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Boşu boşuna para kesiliyor sizden şimdi

Ya fabrika ayarlarına alıp tekrar deneyin yada fastboot ile rom yükleyin

• BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf olayı kilit ekranında mı oluyor? Güvenlik için, kilit ekranından kamera açılırsa eski fotolar gözükmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • miui 9 a imei atabiliyor muyuz?
    telefonu tekrar miui 8e getirmek için ne yapmak gerekiyo?
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı bende de oluyor,telefonu kapatıp açtıkca oluyo yani :)
    Bir arkadaş açıklamıştı 5-10 sayfa geride bir yerde de o dönem internet paket olmadığı için deneyememiştim bi bakıp deneyeyim düzelirse bilgi veririm.
  • alicandemir73 A kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu bul dediğiniz olay, cihazı bul mu? o açık zaten, fakat micloud ayarlarında mobil veri açıkken işlem yapamıyorum illaki wifi istiyor.
    denedim söylediklerinizi
    aynı şekilde
    Sim kart 1 etkinleştirilemiyor
    Ağ geçidine etkinleştirme mesajı gönderilemedi
    Cihazı bul
    alt alta bu 3 mesaj var

Sim kartınızın etkinleştirildiğinden emin olun diyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sitnaons -- 10 Aralık 2017; 14:21:28 >
  • Mi5 im miu 8. 1 global Android 6.0.1. Güncelleme kontrol et dediğimde güncelleme yok diyor. Telefona imei yüklü. Nasıl imei sorunu olmadan yeni versiyon atabilirim?

Ayrıca bu telefonda ekranın kaç saniye uyanık olacağı ile ilgili bir ayar yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ekran goruntusu atabilir misiniz? Bildirim panelini ozellikle merak ettim. Guzelse geciyim

• xraicon X kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Bu bildirim paneli

Bu kilit ekranı

Buda yeni tarayıcı

Ve buda uygulama çekmecesi

Miui 9.1.1 den geçmek için bence hala erken güzel bir rom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 10 Aralık 2017; 18:32:27 >

• Hocam cok tesekkur ederim zahmetleriniz icin. Bi sonraki stabil roma gelir insallah

• xraicon X kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek

Bende sıkıldım Stabil den dedim geçeyim telefon akıyor ben en son 7.11.x hatırlamıyorum hangisi ise bi sorun yüzünden stabil e geçtim ama baktım dayanamadım döndüm mükemmel

• mtyg kullanıcısına yanıt
    http://en.miui.com/thread-279195-1-1.html
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

bu nedir nasil hallolur

• tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi Hindistan yapıp güncellemeyi kontrol edin. Diğerinde ayarlar-kilit ekranı & parola-uyku

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.