Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1668. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 e geçmeniz gerekiyor, unlock için tekrar başvuru yapın yada farklı bir yol izleyin.
    miui türkiye forumu araştırırsanız bulursunuz.
  • Selam arkadaşlar

Dün delta garantili xiaomi mi5 prime aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mychaela -- 17 Aralık 2017; 19:50:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Arkadaşın Telefonunda Kamerada Ön Kameraya Geçiş Tuşu Kayboldu. Whatsapptanda Kamerada Baktım. Orda sa Geçiş Tuşu Yok. Sadece Arka Kamera Kullanılabiliyor. Güncelleme Yaşadı mı Bilmiyorum.Mi 9 Kararlı Var Şimdi Baktığımda. Android 7.Kendi Telimde Güncelleme Hiç Yapmadım ve Andoid 6 dayım. Sorunda Yaşamadım. Başına Gelen Var mı?

Gözden Kaçmıştır Belki. Fikri Olan Var mı?Fabrika Ayarları Çözüm Gibi de. Başka Bir Şey Olabilir mi Acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra telefonda aşırı derecede bir kasma ve donma meydana geldi sebebi nedir acaba Düzce'de aynı problem varmı

• NikelAdam kullanıcısına yanıt
    Büyük güncellemelerden sonra wipe yapmak önerilir yani fabrika ayarları

• 9.1 1 nasıl yükleyen var mı? Boşa maceraya girmeyelim.

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Çok hızlandı iPhone gibi oldu ekranı ikiye bölme geldi.

Birde parmak izi ile direk kilit açma var ama bende 3 saniye sonra tekrar ekrana iki kez dokunma istiyor nedenini anlayamadım.

• Mychaela kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz kutudan çıkınca içindeki sarj yalancı sarj oluyor. Bi kac kez tam dolumdan sonra pilin kalibre olması gerekli. Yok hala aynı sorun devam ederse cihazla ilgili bi sıkıntı vardır.

• Xiaomi mi 5 prime kullanıyorum cok da memnunum ama son 2-3 ayda 2 kere filan herşey ekranda normal görünüyorken ulaşılamadı bana. Telefonu restart yapınca da normale döndü.
    Cok erken saatte servisle işe gittigim için böyle bi durumda fena patlarım. Benim gibi sorun yaşayan var mı
    Türk Telekom hat kullanıyorum bu arada.
  • Parmak izi ile çift tıklama dan kilit açma ilk 3 saniyeden sonra çalışmıyor yardım edebilirmisiniz. 9.1.1 yeni yükledim.

• Mi5 ile 1 yılı geride bıraktım şuana kadar beni hiç üzmedi ama son 1 haftadan beri pili hızlı bitmeye başladı. Nasıl bi kalibrasyon yapmamı önerirsiniz?

Eu 9.1 stabil sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefilcix -- 13 Aralık 2017; 6:47:49 >
  • silent kullanıcısına yanıt
    Telefondan değil de hattan kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü Türk Telekom kullanan herkes aynı şikayetlerden muzdarip

• 9.1.1 den sonra surekli xiaomi tarayici cokuyor ozellikle donanimhaber deyken. Iyi mi ettik kotu mu anlayamadim

• Arkadaşlar ekran için kırılmaz cam önerisi lazım.

• asures A kullanıcısına yanıt
    Yokmu miui 9 da ekran kilidini parmak izi ile açan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asures -- 13 Aralık 2017; 9:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

9.1.1 den sonra surekli xiaomi tarayici cokuyor ozellikle donanimhaber deyken. Iyi mi ettik kotu mu anlayamadim

bende de chrome acayip donuyor :/
  • kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    Kalibrasyon ile alakalıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mychaela -- 17 Aralık 2017; 19:52:44 >
  • mi5 icin ilk günkü performansini verecek batarya tavsiyeniz varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Telefondan değil de hattan kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü Türk Telekom kullanan herkes aynı şikayetlerden muzdarip

böyle genel bir sorun var mı piyasada. ben daha önceden duymamıstım eger öyleyse hattımı taşıyacagım?
  • silent kullanıcısına yanıt
    Kullandığım dönemde bu tür şeyler yaşıyordum. Etrafımdaki kişilerden de benzer şeyler duyuyorum. Turkcell e geçecekseniz geçin yoksa Vodafone mi5 için en verimsiz hat.

• 
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.