Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ironmangs

sanırım iade edeceğim cihazı

Hocam onlari yasa geregi basiyorlarmis yeni sistemmis mecburiymis yani sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    hangi temayı kullanıyorsunuz adı nedir acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim @elifednah 2014 yılında Meiuzu Mx4 kullandım meizuda flyme hesabı açmak zorunluydu. Burdan takip ettiğim kadarıyla zorunlu değil diye biliyordum, ancak netleştirmek istedim. Tekrar teşekkür ederim.

• HKSoftware H kullanıcısına yanıt
    hangi rom yüklü sizde

• teşekkür ederim hocam cevabınız için, iade etmekten vazgeçtim.
  • satıcı kimdi?
  • Arkadaslar bugun hepsiburadadan mesaj geldi urun ucretli tamir kabul edilmediginden hicbir islem yapilmadan gonderilecek diye. tabi hemen aradim sordum kayit olusturalim cart curt herzamanki muhabbet kapatin bisey yapmayin dedim sinirlendim

Deltayi aradim dedim boyle boyle beni kim nezaman aramis diye yok oyle bisey telefon onarimi tamamlandi gonderilecek dediler ucret filan yok dediler.

Sonra kendi sitelerinden sorguladim ekran degisti elektronik parca degisdi. Ucretli onarim yapildi yazmislar. Kargo pesin odeme gonderildi yaziyor.

Simdi anlamadigim sey su tel garantili ama onlar ucretli onarim yazmislar beni arayan olmadi bilgi veren olmadi.bisey yok dendi.hepsiburadanin hicbiseyden haberi yok zaten kendi hayal aleminde yasiyorlar.bu delta benden 3gun 5 gun 3ay 5ay sonra ucret talep edebilirmi yada edermi. Bide burdan kafamiz agrimasin. Biz degisim iade beklerken birde uste para almasinlar bizden.hasbinallah diyorum yani.benim bildigim onarimi kabul etsem bile para hesaplarina yatmadan islem yapmazlar.

Nedir butun bunlar bilgisi tecrubesi olan varmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekanSIzZ_IM -- 17 Şubat 2017; 13:18:7 >

• Rica ederim

• Zorunlu değil. Tema indirirken ve Bootloader kilidi kaldırırken soruyor. Bunlarla işiniz yoksa mi hesabına gerek yok

• Ayın 20'sinde 8.2 global stabil rom güncellemesi gelecek sanırım..
  • o güncelleme eski xiaomiler için,mi5 android 7 bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmangs

satıcı kimdi?

Hocam görüştüm şimdi cepport satıcısı ile çok ilgililer valla hayret ettim.. Pzrtsi işlemlerin başlayacağını hiçbir sıkıntı olmayacağını sölediler.. İlk defa böle cihaz aldığım için bilmiyordum bu şekilde oluyomuş zaten sonradan kayıt ediliomuş.. Beklemedeyiz yani.. İnşallah bir sıkıntı yaşamayız.. Ama yaşatacak gibi görünmüyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Zorunlu değil. Tema indirirken ve Bootloader kilidi kaldırırken soruyor. Bunlarla işiniz yoksa mi hesabına gerek yok

teşekkürler

• Merhaba arkadaslar bende mi5 alacagim ama ithalatçı oldugu ucun şüphelerim var bir kac sorum var

- cihazi hangi mazadan almaliyim(herkez cepport diyor)

- cihazin garantisi nasil(delta servisi pek iyi degil)

- cihazla ilgi sorunlariniz oldumu olduysa cozdunuzmu

- cihaz icin ekran korugucu ve kilif almak istiyorum ne onerirsiniz turkiyede satilan olmali

İlk yaziyi okudum tatmin oldum ama ozellikle 2. ve 4. Sorular kafami karistiriyor aksesuar satilmiyor pek

Yarin siparis etmeyi düşünüyorum

• eski android telefonumun şarjını xiomi de kullanmak için type c çevirici arıyorum. Satan varsa görüşelim arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agulec40 kullanıcısına yanıt
    Cepportdan alma netten araştır adamlar üç kağıtçı.

28.06.2016 tarihinden beri ücret iadesi yapacaklar hala bekliyorum.

Eğer telefon arızalanırsa vay haline..
  • ironmangs kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de merak ettim denedim şimdi,

antutu skoru 143.950 çıktı . Bu fiyata bu telefon bir harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Merhaba arkadaslar bende mi5 alacagim ama ithalatçı oldugu ucun şüphelerim var bir kac sorum var

- cihazi hangi mazadan almaliyim(herkez cepport diyor)

- cihazin garantisi nasil(delta servisi pek iyi degil)

- cihazla ilgi sorunlariniz oldumu olduysa cozdunuzmu

- cihaz icin ekran korugucu ve kilif almak istiyorum ne onerirsiniz turkiyede satilan olmali

İlk yaziyi okudum tatmin oldum ama ozellikle 2. ve 4. Sorular kafami karistiriyor aksesuar satilmiyor pek

Yarin siparis etmeyi düşünüyorum

Ben turuncumağaza'dan almıştım 2 ay önce şimdiye kadar bir problem yaşamadım.
    - Garanti mevzusu karışık yani Allah düşürmesin net bişey yok.
    - Sorunlar olabiliyor teknoloji şans işi sonuçta elimizden geldiğince forumda kullanıcılar olarak yardımlaşıyoruz.
    - Henüz bende ekran koruyucu ve kılıf alabilmiş değilim hocam.

• Tipe C kablo. 20 günde geldi.

Usb tipi c kablo, ugreen usb c hızlı şarj veri cep telefon şarj kablosu için nexus 5x, 6 p, oneplus 2, lg xiaomi 4c için USB-C

http://s.aliexpress.com/3QNvuuQ3

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: kill_billal

Tipe C kablo. 20 günde geldi.

Usb tipi c kablo, ugreen usb c hızlı şarj veri cep telefon şarj kablosu için nexus 5x, 6 p, oneplus 2, lg xiaomi 4c için USB-C

http://s.aliexpress.com/3QNvuuQ3

(from AliExpress Android)

Hocam kargo takiplimi geldi 20 günde

• 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.