Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süreklimi pil tasarruf modunda kullanıyorsunuz? Birde arkaplanda sadece whatsappın çalışması için otomatik başlatmadan mı açtınız otomatil başlatmada sadece whatsapp mı açık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumsuzz Y kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Dedogoniz gibi yaptim oldu

• (__kasva__) kullanıcısına yanıt
    Silinmez

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam bidaha yüklemeye uğraşmıyım o kadar şeyi

• mail_er kullanıcısına yanıt
    Ois bi halta yaramıyor (bu telefonda sadece, videolarda odak kaybı yaşıyor sürekli) . Mi 5s alın madem fark 100 TL ise. Mi5s deki kamera mi5 ten biraz daha iyi, lakin ondaki dijital imaj sabitleyici de verimli çalışmıyor videolarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiboz -- 6 Şubat 2017; 22:58:49 >
  • arkadaşlar merhaba telefonunum son güncellemeden sonra stabil olmaktan çıktı. garip takılmalar var fabrika ayarlarına alsam mi cloud sayesinde tüm eski uygulamalarım ve rehberim geri gelir mi_?
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Kaldirmaniza sebep olacak bişey de yok. Bazen host dosyasına güncelleme geliyor.

• (__kasva__) kullanıcısına yanıt
    Bilgiler silinmez ancak ota dan güncelleme alamazsınız.

• Cihaz gayet iyi arkadaşlar. Ben stok romla kullanamadığım ve xposed için cm13 kurdum. Resimleri de atıyorum. Tasarruf modu hiç kullanmam. İsteyen uygulama arka plânda çalışır :) süre içinde uğraşmadım günlük kullanım bu şekilde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyidebanane13 -- 7 Şubat 2017; 1:34:30 >

• Durum
    IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak
    İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Sorgu Tarihi
    06/02/2017
    Marka/Model
    Üretici: Xiaomi Communications Co Ltd Pazar Adı: A2 Model Bilgileri: 2015201

Aldığım telefon orjinalmi ayrıca Seri no sorgulamasıdamı yapmam gerek e devletten sorguladım imei kayıtlı dedi. Telefonun orjinalmi değilmi nasıl anlarım ve. Mi nin sitesinde geçersiz imei dedi ama e devlette kayıtlı dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefinho

Arkadaşlar mi 5 için arka cama kırılmaz cam koruyucu varmı olursa süper olur

evet şeffaf kılıf var kmi 5 için kaç adet lazım 3 tane var
  • erburak E kullanıcısına yanıt
    Bildirim çubuğunu indirdiğinizde iki parmakla bildirimin üzerinden aşağı çekerseniz bildirimi genişletir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Durum
    IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak
    İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Sorgu Tarihi
    06/02/2017
    Marka/Model
    Üretici: Xiaomi Communications Co Ltd Pazar Adı: A2 Model Bilgileri: 2015201

Aldığım telefon orjinalmi ayrıca Seri no sorgulamasıdamı yapmam gerek e devletten sorguladım imei kayıtlı dedi. Telefonun orjinalmi değilmi nasıl anlarım ve. Mi nin sitesinde geçersiz imei dedi ama e devlette kayıtlı dedi.

Şöyle bir mesaj paylaşmıştım yardımı dokunur umarım:)

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122835905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 7 Şubat 2017; 4:45:57 >

• Beyler telefonunu düz bir zemine koyup telefonla zemin arasından ışık geçiyor mı yani arada milimlik bir boşluk var mı kontrol edebilir misiniz? Telefon çok hafif yamuk gibime geliyor ya ben yaptım ya da üretimi böyle merak ediyorum sizde de var mı bu durum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Ayarlar'dan Ekran'a gelin. Orada "Uyandırmak için ekrana çift dokun" seçeneğini görürsünüz zaten. Bir de Ayarlar'dan Ek Ayarlar'a girip Tuşlar bölümünü açarak oradan 'Ana ekrana geri dönmek için Ana ekran tuşuna dokunun' seçeneğini aktif ederseniz tuşa çok fazla basmanıza gerek kalmaz.

Ek olarak cihazı root ettiyseniz ilk sayfada kilit ekranındayken orta tuşa basmadan nasıl parmak izini okutturabileceğiniz yazıyor.

Miui8 Global Stabil de cihaz rootlu. Ancak ana sayfada anlatılan yöntem çalışmıyor. Açıkçası ekrana çift tıklayarak açma vs bu işlemlerin tamamı kernel ile ilgili.
  • Btk'dan IMEI sorguladığımızda model ve numarası A2 2015201 olarak mı çıkıyor ? Yurt içinden alan arkadaşlar sorgulama yapabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

Btk'dan IMEI sorguladığımızda model ve numarası A2 2015201 olarak mı çıkıyor ? Yurt içinden alan arkadaşlar sorgulama yapabilirler mi?

Evet o şekilde çıkıyor.

• Ben birtürlü nfc ile temassız ödeme yapamadım bunun bir yolu varmıdır ? Herşey açık ama olmuyor.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Hocam cüzdan uygulaması ile ben de yapamamıştım. Nfc açık olacak,güvenli element konumu hce cüzdan olacak. Dokundur ve ödede ise ödeme varsayılanı cüzdan seçili olacak. Bir de varsayılanı kullan aktif olacak. Bendeki global beta 7.1.19 bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.