Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar miflash ile beta rom yüklüyordum hata verdi şimdi ekranda penguen resmi var yardım edebilecek var mı
  • Merhaba, kılıf konusunda tavsiye arıyorum.Daha önce şu ürünü kullandım ama aşırı dayanıksız,kamera bölgesi 2.gününde aşındı ve şimdi de kılıf sağ üst köşesi cebimdeyken kırıldı.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5-orjinal-flip-cover-kilif-kapak-siyah-P148960051

Yeni kılıf alırken benzer ama daha sağlam bir kılıf arıyorum.Aşağı linkteki kılıfı kullanan var mı,varsa memnun kaldınız mı?
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-5-kilif-flip-cover-mi-5-kapakli-kilif-kirilmaz-cam-P157701020

Kullandığınız ve satışta olanlardan kılıf önerebilir misiniz?

• tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    bana 16 günde filan gelmişti.en geç bir ay.adresi açık ve net yaz tel no da ekle ptt gelince arıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_billal

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bildiğiniz güzel reklam engelleme uygulaması var mı?

İstediğim özellikler;

-Arka planda açık kalmasın, engelleme işleminden sonra kaldırabileyim hatta.

-Tüm uygulamalarda çalışsın, özel tarayıcı olmasın. Chrome'dan vazgeçmem.

-Mümkünse rootsuz olsun.

Bu özellikleri sağlayan veya yakın olan reklam engelleyici var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar turuncu magazadan alan varmi mi5 i cumartesi gunu siparis verdim bugun magaza gonderiminiz saglanmistir dedi fakat bana kargodan takip nosu felan gelmedi magazaya sordugumda ise yarin elinize ulasacaktir dedi hicbisey anlamadim takip no gelmeden işmi yapıyor bunlar

• SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Orijinal flip flob olanı kullanıyorum kapak açıldığında otomatik açılıyor kapatıldında da otomatik kapanıyor ekran koruyucuya bir sorun oluşturmuyor sonuç memnunum

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Rootsuz çok zor hocam. Rootsuz olanlar vpn mantığıyla çalışıyor oda internet hızınızı düşüyor. En temizi rootlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Rootsuz çok zor hocam. Rootsuz olanlar vpn mantığıyla çalışıyor oda internet hızınızı düşüyor. En temizi rootlu.

Rootlu tavsiyeniz adaway sanırsam host dosyalarını değiştiriyormuş o. programı kaldırsam bile sorun olmaz değil mi?
  • Selam arkadaşlar daha öncede yazmıştım.cihazi sifirladim ama hala benim sim den başka sim kartlari cihaz okumuyor hizmet yok yazıyor. İlk takınca kısa süreliğine gelip gidiyor.cesitli operatör sim kartlari denedim olmuyor sadece benim sim kart aktif sorun nedir lütfen yardımcı olun.

• Alınırmı bu telefon beyler sorun varmı hiç 1000 kusur sayfayı okumak çok zor haliyle ^^ Benim asus hayata veda etti. telefon arayışındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Bazı uygulamaların mobil internet bağlantılarını ve arka plan çalışmalarını kısıtladıktan sonra internet paylaşımı (hotspot) çalışmıyor. Hiçbir sistem uygulamasına kısıtlama uygulamadım. Telefonu sıfırlayıp ayarları tekrar yapmak istemiyorum. Çözümü bilen var mıdır?

Bilgisi olan var mı?

• spiderman_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alınır. İlk sayfayı ve son 10 sayfayı okusanız yeter fikir sahibi olmak için.

• albayrak79 A kullanıcısına yanıt
    çift hatlımıydı ?

• nougat 7.1.19 global beta miui 8. pil tasarruf modunda kullanıyrm whatsap dışında arkaplanda çalışan uygulama yok

• NaniFb kullanıcısına yanıt
    Çift hatlı IMEI atılı iki sim yerine aynı IMEI li.

• albayrak79 A kullanıcısına yanıt
    64gb versiyonu olan model.miu sürüm 8.1.2.0 kararli

• Tiegem kablo aldım, şimdi de şarj aleti lazım. Cihazın kendi şarj aletinden memnun değilim pek. Blitzwolf, aukey, choetech markalarından hangisi alınmalı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DUDDLE

Arkadaslar turuncu magazadan alan varmi mi5 i cumartesi gunu siparis verdim bugun magaza gonderiminiz saglanmistir dedi fakat bana kargodan takip nosu felan gelmedi magazaya sordugumda ise yarin elinize ulasacaktir dedi hicbisey anlamadim takip no gelmeden işmi yapıyor bunlar

Aynısını bana söyledi 1 saat sonra takip no girildi. Ben de cumartesi aldım sonra beyaz yayından kalktı zaten

• 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.