Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Attım hocam

Mail gec geldi, outlok programini kullaniyorum, yavas calisiyor fakat kilit ekranina duser artik. İnstagram gibi. Bu arada yukarida whatsappdan da bilsirim var ekran acikken geldigi icin kilit ekraninda gozukmuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugun avea hatta geçiş yaptıktan sonra müşteri hizmetlerinden tarifemi belirledim. fakat mobil internet devreye girmiyor.
    mi5 için özel bir mobil internet ayarı gerekiyormu.
  • G4 ü özledinizmi ? Ben biraz arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SICAKBUZ34

bugun avea hatta geçiş yaptıktan sonra müşteri hizmetlerinden tarifemi belirledim. fakat mobil internet devreye girmiyor.
    mi5 için özel bir mobil internet ayarı gerekiyormu.

Yok hocam herhangi bi ayar yok mi5 için özel.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi telefonda yeni , servis sağlayıcıda yeni , ayarlar sim kart mobil ağlar kısmında
    mobil veri aktif , uluslar arası dolaşım asla seçili ( aktif etsemde farketmedi ) alt ekranda varsayılan ayarlar başlığı ve hemen altındaki çevir = ayarlı değil internet türk telekom bunlar silik bir şekilde. sim kart numarası yazan yere cep telefon numaramı yazdım. tercih edilen ağ türü lte öncelikli ,
    erişim noktası adı = avea internet apn = internet = proxy = ayarlanmadı , baglantı noktası = ayarlanmadı
    kullanıcı adı = ayarlanmadı = şifre ayarlanmadı , sunucu = ayarlanmadı mcc = 286 böyle gidiyor . biraz karışık yazdım ama buralardan değiştirmem gereken yada türk telekom müşteri hizmetlerinden otomatik yüklettireceğim bir ayar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Bende sorun yok hocam, en yüksek hızda iniyor. İnternet hızım 8mbit, indirme 750 kb/s.

Global beta 7.1.19

kardeşim galiba beta da sorun yok global kararlı rom yazıyor benimkinde araştırdım biraz çoğu kişide var bu sorun wifide bi kısıtlama var.Çoğu kişi farkında değil eminim arkadaşlar bu mesajı okuyanlar wifide google playdan bir şey indirip hıza bakabilir mi lütfen

• Telefon alalı yaklaşık 4-5 ay oldu. Son birkaç haftadır kendi kendine yeniden başlatıyor telefon. Var mı böyle bir şeyle karşılaşan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallekton

quote:

Bende sorun yok hocam, en yüksek hızda iniyor. İnternet hızım 8mbit, indirme 750 kb/s.

Global beta 7.1.19

kardeşim galiba beta da sorun yok global kararlı rom yazıyor benimkinde araştırdım biraz çoğu kişide var bu sorun wifide bi kısıtlama var.Çoğu kişi farkında değil eminim arkadaşlar bu mesajı okuyanlar wifide google playdan bir şey indirip hıza bakabilir mi lütfen

Google play 350 kb/s hızda indiriyor fakat program güncellerken 2 mb/s görüyorum.

https://cloud.mail.ru/public/7AnU/wk63mV7aX

Ayrıca verdiğim linkte stok tarayıcı 350 e indirirken chrome da 2.9 mb dolaylarında indiriyor. Evdeki net 24mbps bağlantım var ve global kararlı rom yüklü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: kallekton

quote:

Global beta 7.1.19

Google play 350 kb/s hızda indiriyor fakat program güncellerken 2 mb/s görüyorum.

https://cloud.mail.ru/public/7AnU/wk63mV7aX

Ayrıca verdiğim linkte stok tarayıcı 350 e indirirken chrome da 2.9 mb dolaylarında indiriyor. Evdeki net 24mbps bağlantım var ve global kararlı rom yüklü.

aynen bende de güncellerken sıkıntı yok bi wifi kısıtlaması var global romda 200 mb bi oyun indirecem atıyorum wifiden deli ediyor beni 300 350kb larda falan sürekli.En çok google playden bişey indirdiğimiz için o önemli zaten

• Arkadaşlar Quick Charge 3.0 destekli adaptör ve kablo arıyorum fakat kafam biraz karıştı. Bir an önce edinmem gerektiği için yurtdışı sitelere hiç bakamam maalesef.

BlitzPower Çift USB Çıkışlı Şarj Cihazını buldum fakat buna uygun kablo konusunda biraz sorun yaşıyorum.

Mesela bu ürünün satıldığı n11 mağazasına baktığımda amper değeri farklı type-c kabloları buldum:

BlitzPower 2.1A Type-C Usb Şarj Kablosu

BlitPower 2.4A USB Kısa Type-C Data Kablosu

Şimdi sizce Type-C kabloları arasında bu fark şarj süresini etkiler mi? Yada bunlardan daha iyi bir alternatif var mı?

İlginiz için teşekkürler.

• kallekton K kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu sadece Google Play de mi yapıyor yoksa tarayıcıda mı? Sadece Google Play de ise, play indirme hızını kısıtlıyor olabilir.
  • konix kullanıcısına yanıt
    2.4a kablo kısacık birşey işe yaramaz. 0.3 amper büyük derecede fark yaratmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wukian W kullanıcısına yanıt
    Aydınlatıcı mesaj için öncelikle teşekkür ederim. Global rom dediğiniz global beta dedikleri mi acaba sürüm olarak ne vardı miui ve Android?

• quote:

Orijinalden alıntı: SICAKBUZ34

Hocam şimdi telefonda yeni , servis sağlayıcıda yeni , ayarlar sim kart mobil ağlar kısmında
    mobil veri aktif , uluslar arası dolaşım asla seçili ( aktif etsemde farketmedi ) alt ekranda varsayılan ayarlar başlığı ve hemen altındaki çevir = ayarlı değil internet türk telekom bunlar silik bir şekilde. sim kart numarası yazan yere cep telefon numaramı yazdım. tercih edilen ağ türü lte öncelikli ,
    erişim noktası adı = avea internet apn = internet = proxy = ayarlanmadı , baglantı noktası = ayarlanmadı
    kullanıcı adı = ayarlanmadı = şifre ayarlanmadı , sunucu = ayarlanmadı mcc = 286 böyle gidiyor . biraz karışık yazdım ama buralardan değiştirmem gereken yada türk telekom müşteri hizmetlerinden otomatik yüklettireceğim bir ayar varmı ?

Vpn ayari yapicaksiniz hocam. Hattiniz ne ise aratin googleda.

Ornegin vodafone ise;

Vodafone vpn yazin. Sms ile de oluyor, ornegin gprs ayar yazip 2222ye yolluyorsunuz bu herhalde vodafonedu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

G4 ü özledinizmi ? Ben biraz arıyorum.

Hayir hocam kesinlikle hayir.

Ve cok cok tereddut etmistim, g5 alicaktim, o cift kamera cok iyi. Fakat klasik lg kronik sorunlari yuzunden risk aldim garantisiz, iade edilmeyen bir cihaz aldim.

Ve suan bir daha samsung-lg falan alicagimi hic dusunmuyorum. Mi6 1.800e kadar cikarsa hwmen alirim. Mi mixde harika bir telefon fakat "dusurmemeliyim" diye diye mutlaka ciddi sekilde dusururum. Mi6 da tamamen heyecan olsun diye. Cok sık telefon degistirmeme ragmen mi5i uzun sure sıkılmadan kullanabilirim

• Arkadaşlar merhaba. Neyi değiştirdim de böyle oldu bulamadım bir türlü. WhatsApp mesajları uygulamayı açınca gelmeye başladı. Bilen var mı acaba?

• LineageOS çok merak ediyorum gözümü karartıp yüklesemmi acaba ne dersiniz ? Siz denedinizmi?

• Arkadaşım mi5 almak istiyordu ama şu an aklı biraz karışık 1200 tl veya daha altında Türkiye'de desteği olan önerebileceği bi marka model olan var mı?

• Orijinal kablo 3Amper akim çekiyor.2.4A yetmeyebilir.

• Arkadaşlar

Benim telefonda parlaklık bi anda kısılıyor anlam veremedim. Parlaklık otomatikte çok güzel parlak ana mesela resimlere bakarken parlaklık bi anda kısılıyor. Otomatik parlaklıktan çıkıp öyle bakabiliyorum. Daha önce başına gelen oldu mu

• 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.