Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten Mi4s de çok şık olmuş.Mi4 yerine tercih edilecek bir cihaz.Xiaomi her geçen gün kendini aşıyor.Keşke resmi olarak ülkemize giriş yapsalarda diğer markaların hükümdarlığı sona erse.
  • arkadaşlar ben de aranıza katıldım.Dün semers ten sipariş geçtim cihaz 24 saat dolmadan elime geçti.Tel i açınca yapmam gereken şeyler nelerdir acaba
  • Arkadaşlar Merhaba,

Mi4 de dahil eski Snapdragon Chipsetli cihazlarda Imei onarımı sonrası şebeke sorunları çıkardı. Özellikle 2G'de kalma zorunluluğu 3G' de şebeke bulamama gibi...

Aranızda Mi4'üne imei onarımı yaptırmış ve bu tarz sorunlar yaşayan arkadaşlar buradan olmasa da özelden ulaşıp deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

Mi5 tanitildi hala yeni global stabil surum yok, bu beni hayal kirikligina ugratti. Ne zamandir cikti cikacak deniyor, bi turlu cikmadi. Xiaomi guvenimi kaybetti

Dostum adı üstünde "stabil sürüm" Eğer stabiliteyi sağlayamayacaklarsa niye çıkarıp başlarına dert alsınlar. Demek aşamadıkları bazı sorunlar var. Çıkar yakında...

Acelesi olanlara zaten farklı beta sürümler çoktan geldi.
  • Batarya değiştirilebilir olsaydı mükemmel olacakmış.
  • Herşeyiyle 10 numara cihaz. 3-4 aydır kullanıyorum. Cok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet var. İlki rehber. Çok sinir bozucu şekilde isimleri iki kere kaydediyor daha sonra mesaj gelince isim çıkmıyor. Ayarlar kısmında kişiler diye bi bölüm bile yok.

2. Ve benim için en büyük sorunu gps. Soru sordum ama cevap alamadım. Hayatımda bu kadar dandik gpsi olan bi cihaz görmedim! 400 liralık cihazlara yüklediğim igo programı bunda çalışmıyor. Google Maps da 500 mt gidiyorsun takılıp kalıyor. Eğer gps kullanmayacaksan al derim. Onun harici güzel bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brigantes B kullanıcısına yanıt
    Telefonu kardeşime alıyorum gps le işi olmaz.O yönde sıkıntı yok hocam teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

• bugün kardeşime aldık mi4. kutudan çıkınca kullanıma hazır kaç gb yer oluyor arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattiadestro -- 27 Şubat 2016; 12:46:44 >
  • brigantes B kullanıcısına yanıt
    2. Sorunuz hakkında bir tecrübrm olmadı ancak 1. Sorunun çözümünğ biliyorum ayarlarda rehbet diye bi kısım var sistem uygumalarında rehberfen ayarlarınızı yapabilirsiniz iki kişi gözükmesi WhatsApp da ki kişileri göstermesinden kaynaklı ayarlardan düzeltebilirsiniz veya rehberde son uygulamalar tuşuna uzun basarsanız rehberin ayarları açılacaktır

• selamlar,

bu telefonun altındaki geri tuşu sol tarafa alınabiliyor mu? teşekkürler.
  • 64 gb kullaniyorum ön camara calısmıyor sanırım yazılımsal sorunu war kronik general mobil gibi bakalim artık
  • Arkadaşlar internette fm radyo yok yazıyor. Konu başlığında var yazıyor. Hangisi doğru?
  • Konuda birkac yerde bahsi gecmis ben de bugun ilk defa deneyen biri olarak merak ettim cevaplarsaniz sevinirim.
    CM13'de bildirim cubuguna sessiz modu nasil getirebilirim acaba? Miui 7'ye gore cok bos bi bildirim cubugu var.
    Naptim ne ettim sessizi oraya getiremedim. Ayarlardan Sessiz profili olusturdum profil degistirerek sesi kapatma yapabiliyorum ancak bu sefer de kapatma tusuna basili tutunca cikan sessiz/sesli ayariyla cakisiyor. Sessiz modunda iken kapatmaya bastigimizda cikan sey seslide ise telefondan ses gelmeye devam ediyor. Tam tersi icin de durum boyle. Redditten baktim roottan vs bahsetmisler bu kadar ugrastirici bir sey mi ya Yok mu yardim edecek? Sirf bu nedenle Miui'ye geri dondum gayet de akici gelmisti. Insallah benim eksikligimdir.

Cihaz Mi4c

• Merhaba cihazi 2-3 aydir kullaniyoruz memnunuz da fakat bugunlerde kendi kendine kapanip acilma durumlari oluyor basina gelip de cozebilen varmi? Gunde 2-3 kez diyebilirim ortalama

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Arkadaşlar internette fm radyo yok yazıyor. Konu başlığında var yazıyor. Hangisi doğru?

Dahili radyo var cihazda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabax -- 28 Şubat 2016; 10:17:30 >
  • kadirt kullanıcısına yanıt
    Bütün xiaomi cihazlarında FM radyo mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz de oluyor mu bilmiyorum ama ben de instagram da video paylaşırken hata veriyor hep.

• Nedendir bilmiyorum cihazda yaptığım ayarlar sürekli başa dönüyor. Mesela gps aktif yüksek doğruluk yapıyorum. Bir zaman sonra mobiett uygulamasını açıyorum tekrar aynı ayarı yapmamı istiyor. Başka örnekleride var yaptığım ayarlar kalıcı olmuyor. Birde hangi uygulamayı açarsam açayım "bu uygulama kişilerinize erişmek istiyor" gibi güvenlik uyarıları çıkıyor onaylamamı bekliyor. 15 gün oldu hala menü ve ayar sistemini çözemedim ve alışamadım.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Cihaz ile yüklü olarak gelen Güvenlik uygulaması içinde İzinler bölümü mevcut.Burada telefonda yüklü aplikasyonların hangi izinlere sahip olduğunu görebilir ve eğer gereksiz ise vermiş olduğunuz izinleri iptal edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.