Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10.055
Cevap
77
Favori
262.751
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    408 Mesaj
    selamlar. ekran sureleriniz ne durumda? ben eskiden 5bucuk saati gordugum olmustu. gecenlerde erken bitti gibi geldi bi baktim 4 saati anca gecmis. 1 gunluk kullanimdan bahsediyorum. gerci biraz oyun vs oynamistim ama az gibi geldi. miui 5.12.11 surumu var. sizde durumlar nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Telefonum dün geldi. İlk izlenimlerim çok olumlu. Akıcılık konusunda çok iyi. Donma, ısınma, kasma sorunları olmadı henüz. Zaten sistem o kadar kararlı çalışıyorki insana güven veriyor. Malzeme, işçilik, ses ve ekran kaliteleri çok iyi. Şimdilik ekran parlaklığındaki keskin geçişleri (ortasını bulamıyorum) ve kulaklık ses kalitesi dışında beğenmediğim bir özelliği yok. Birde alışmak biraz zaman alacak gibi. Kişiler bölümünde ayar yapılacak yeri bulamadım bir türlü.

Benim rehberim googlede, ordan senkronize yaptı fakat kişiler'de bugüne kadar mail attığım, tanıdığım tanımadığım herkes var. Ben sadece telefon numaraları kayıtlı olanlar görünsün istiyorum. Mailler falan görünmesin. Bunun ayarını bulamadım.

Bilen arkadaşlar söylerse sevinirim

kulaklık ses kalitesi kötümü? htc m7 den mesela?

• Çavuş
    60 Mesaj

Bende de kişiler gözükmüyor. Ben sırf Android 6 olsun diye güncelleme yaptım, yoksa kitkat daha stabil, daha çabuk şarj oluyor, pil daha geç bitiyor. Artı olarak hiçbir fark görmedim. Varsa bilen söylesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    leronamso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: unsalneo

quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Telefonum dün geldi. İlk izlenimlerim çok olumlu. Akıcılık konusunda çok iyi. Donma, ısınma, kasma sorunları olmadı henüz. Zaten sistem o kadar kararlı çalışıyorki insana güven veriyor. Malzeme, işçilik, ses ve ekran kaliteleri çok iyi. Şimdilik ekran parlaklığındaki keskin geçişleri (ortasını bulamıyorum) ve kulaklık ses kalitesi dışında beğenmediğim bir özelliği yok. Birde alışmak biraz zaman alacak gibi. Kişiler bölümünde ayar yapılacak yeri bulamadım bir türlü.

Benim rehberim googlede, ordan senkronize yaptı fakat kişiler'de bugüne kadar mail attığım, tanıdığım tanımadığım herkes var. Ben sadece telefon numaraları kayıtlı olanlar görünsün istiyorum. Mailler falan görünmesin. Bunun ayarını bulamadım.

Bilen arkadaşlar söylerse sevinirim

kulaklık ses kalitesi kötümü? htc m7 den mesela?

Kötü bu kaliteyi tanımlamak için fazla iyimser bir tabir. Kötü+++ falan gibi birşey. Biryerlerden ses artıyordur diye umutsuzca heryeri yokladım ama sonuç alamadım, hiçbir şekilde kimseyi tatmin edeceğini düşünmüyorum. Sandisk sansa clip le devam edeceğim anlaşılan.

• Çavuş
    60 Mesaj

Kulaklık ses kalitesi aşırı kötü değil, kendi piston kulaklığı da öyle 60-70 TL edecek bir ürün değil. 3-4 farklı kulaklık denedim sennheiser ile bile tatminkar bir ses çıkmadı. Ses kalitesi dersen Apple yada HTC al derim.

|
    |
    NEVERDIES kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar bu gpsdeki güç tüketimi problemi sadece bende mi var? Mesela 5 dakikalığına bi uygulama için gps açıyorum, uygulamayla işim bitince kapatıyorum. Sonra güç tüketicilerin bi bakıyorum hangi uygulamayı kullandıysan güç tüketmeye devam etmiş. Gps ve uygulamayı hemen kapattım. Örnek atıyorum.
    Ekleme: snap chat sadece bir örnek. Gps kullanan her uygulamada böyle oluyor. İnstagram, yandex, pusula, ezan vakti, haritalar vs.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlisgöktaş -- 22 Şubat 2016; 22:29:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Temalar yukenemiyor ne yapmam lazim

|
    |

1 ay içinde bekliyoruz.
    |
    |
    enesakin95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Kronik problemi var mı?
    Cihazı kutudan Problemli çıkan oldu mu?
    Tek satıcı semers mi?

Biz 3 adet aldık.Hiç birinde çok şükür bir problem çıkmadı.Şimdiye kadar da problemli çıkana rastlamadım.Cihaz gayet stabil.Kronik bir sıkıntısı yok.Bence gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    |
    |
    sevket861 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MR F

Biz 3 adet aldık.Hiç birinde çok şükür bir problem çıkmadı.Şimdiye kadar da problemli çıkana rastlamadım.Cihaz gayet stabil.Kronik bir sıkıntısı yok.Bence gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Cihazı daha önce kullandım.Fakat paralel olması baya düşündürdü ama muhtemelen Akşam sipariş geçerim.
    Siz semersden aldınız sanırım? Satıcının da yorumları baya iyi.Bu telefonu kardeşime alacağım.Kendim de z3 compacttan mi5e geçmeyi düşünüyorum şöyle 5/6 ay sonra.

http://market.miuiturkiye.net/telefonlar

|
    |
    arkadaşlar mi 4 için global (android 6.0) beta rom var mı? link verebilirmisiniz?

ilk mesajda var

|
    |
    callofdutyf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet Semers den aldık.Delta servis garantili.Ancak fiziksel olarak bir zarar gelmedikten sonra telefonu garanti süresi boyunca veya sonrasında servise götüreceğinizi sanmıyorum.Yazılımsal olarak kendiniz çok zorlamadıkça kolay kolay problem yaşamazsınız.

Mi5 önümüzdeki dönemde mutlaka edinilmesi gereken bir cihaz.
    |
    |
    sevket861 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xiaomi Mi4S tanıtıldı.Bence tasarım ve donanım olarak çok iyi olmuş.Mi4 almayı düşünürken anında vazgeçtim bunu görünce.Dört farklı renk seçeneği var 260 dolardan 1 martta çinde satışa çıkacak.Haziran başı 2 tane kapacağım kısmet olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 26 Şubat 2016; 10:15:33 >
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.