Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazılımsal olduğunu düşünmüyorum, artık ümidi kestim zaten 2dk açılsa da rehberi kaydetsem yeter
  • Sorun tam olarak nedir biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibribr kullanıcısına yanıt
    bazen açılışta mi ekranında takılıyor, çok nadir de olsa açılıyo fakat 5dk geçmeden ekrandaki pikseller bozulup kapanıyor
  • DabayDabay D kullanıcısına yanıt
    Rom denemekte fayda var genede bir deneyin bence.

• Arkadaslar mi4 global romda türkçe Dil varmi?

• the_mentor16 T kullanıcısına yanıt
    Var hocam .

• Arkadaşlar yaklaşık bir aydır aops 5.1.1 (25.05.15 ivan) kullanıyorum. Herhangi bir bug yok, pil süresi daha iyi sorunsuz bir rom.
    Tavsiye ederim.

• [SORU]System one ve System Two MIUI

Selamün Aleyküm,

Xiaomi MI Note 64G Kullanıyorum. Daha Önceleri Rom İşlemlerine Sony Cihazlarla Bulaşmıştım ama Bu Dual Boot Olayına Hiç Girmedim...

Şimdi Recovery de Yeniden Başlatacağım Zaman Bana İki Seçenek Sunuyor. Last Dediği Aktif Olarak, En Son Kullandığım... Tamam..

Lakin Diğer System One de Aynısı Gibi Sadece Açınca Birkaç Hata Veriyor..
    Velhasıl Kelam Ben Buraya Farklı Bir Romu Diğer System Two ya Karışmadan Yükleyebilir miyim?
    Şu Yeni Çıkan Android 5.0 Stock Romu Mesela?

Factory Reset Yaptığımda İki Sistemde Silinir mi?

Birde Baştan Sona Şu Konuyla Alakalı ING yada TR bir Izah Anlatımı Varsa Memnun Olurum :)

Teşekkürler...
  • siyah renk öneren varmı ?
  • Türkiye fiyatı ne olur tahmini

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

benim size bir onemrim olucak oneplus ve mi4 kullanmis biri olarak oneplus mi4 den daha kullanisli yani oneplus ozellikler acisindan daha iyi.mi4 5inc ama verdiginiz paranin karsiligini alamiyorsunuz.

Merhabalar;

Sizden aldığım oneplus hala taş gibi :) Oneplus 2 çıkacak 27 temmuzda takip ediyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

benim size bir onemrim olucak oneplus ve mi4 kullanmis biri olarak oneplus mi4 den daha kullanisli yani oneplus ozellikler acisindan daha iyi.mi4 5inc ama verdiginiz paranin karsiligini alamiyorsunuz.

Merhabalar;

Sizden aldığım oneplus hala taş gibi :) Oneplus 2 çıkacak 27 temmuzda takip ediyor musunuz?

Evet takipteyim...

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Evet takipteyim...

Alır da memnun kalmazsanız buralardayım :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Evet takipteyim...

Yok artik kendime almam satis icin alicam 28 agustosta izmirde olucam ozaman cikarsa getiricem.

• Merhaba arkadaşlar. Mi4 16GB WCDMA versiyonunda tethering sorunu yaşayan var mı? Bilgisayar ya da telefona bağlı gösteriyor ama data almıyor . Yabancı forumlarda da çokca şikayet mevcut bu konuda, çözüm de getirmişler hatta google marketten paralı bir editör indirilip yapın şeklinde. Nafile, ben çözümleyemedim. Aynı sorunu yaşayıp aşan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Evet takipteyim...

Yok artik kendime almam satis icin alicam 28 agustosta izmirde olucam ozaman cikarsa getiricem.

Çıkacaktır mutlaka. O tarihlerde haberleşiriz o halde.

• Burardayim Her zaman beklerim :)

• the_mentor16 T kullanıcısına yanıt
    Var hocam en son çıkan stable romda türkçe var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIAlparslan

[SORU]System one ve System Two MIUI

Selamün Aleyküm,

Xiaomi MI Note 64G Kullanıyorum. Daha Önceleri Rom İşlemlerine Sony Cihazlarla Bulaşmıştım ama Bu Dual Boot Olayına Hiç Girmedim...

Şimdi Recovery de Yeniden Başlatacağım Zaman Bana İki Seçenek Sunuyor. Last Dediği Aktif Olarak, En Son Kullandığım... Tamam..

Lakin Diğer System One de Aynısı Gibi Sadece Açınca Birkaç Hata Veriyor..
    Velhasıl Kelam Ben Buraya Farklı Bir Romu Diğer System Two ya Karışmadan Yükleyebilir miyim?
    Şu Yeni Çıkan Android 5.0 Stock Romu Mesela?

Factory Reset Yaptığımda İki Sistemde Silinir mi?

Birde Baştan Sona Şu Konuyla Alakalı ING yada TR bir Izah Anlatımı Varsa Memnun Olurum :)

Teşekkürler...

As. Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım.
    Yaptığım denemelerde dual boot çopu kez hata verdi. Sebebi muhtemelen yanlış kurulum. Bir keresinde iki başlatma seçeneğini de sorunsuz kullanıyordum.
    Dediğiniz gibi birinde 5.0 diğerinde 4.4 sorunsuz çalışabilir ama kurarken neye dikkat etmek gerekiyor emin değilim.
    Fabrika ayarları mevcut romu sıfırlar zaten cwm ile format atarken hangi sistemi sileceğinizi seçiyorsunuz.

• hocam bu ısınıyor diye bir söylenti var oyun oynanmayan sürede de sadece normal kullanımda da ekstra bir ısınma veriyor mu yani her telefon ısınır ama aşırı mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.