Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

%85'te kapandı ve yine aynı muhabbet. Ancak önceden recovery'ye girebiliyorken şu an giremiyorum sadece fastboota giriyor.

Bu akşam uzaktan bağlantı (teamviewer) ile yardımcı olayım hocam. Muhtemelen akşam 6’dan sonra Pm atarım size.

Ekleme: Batarya ile ilgili ise yapacak hiçbir şey yok. Batarya değişimi çözebilir sorunu ancak bağlantı kablolularında da olabilir. Kablo ucunda çok ince pinler olur. Onlara bir zarar geldiyse anakart değişimi gerekir. Eğer ikisinde de bir sıkıntı yoksa cihazı baştan yazacağız akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 10 Mart 2018; 14:19:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinCinar

Romu buldum site arşivinden, indirdim. Twrp üstünden kurarken hata verdi. Error 7 diye. Twrp 3.2.1.0 modlu. Nerde hata var acaba

Partition hatası vermiş. Fastboot yardımı ile tgz uzantılı son sürüm GLOBAL romu yükleyin. Sonra Twrp’yi tekrar yükleyin. Sonra romu yükleyin. En basit yönetimi bu.

İsterseniz ilk sayfaya eklediğim bölüm genişletme işlemini de yapabilirsiniz ama yanlış yaparsanız cihaz tuğla olabilir dikkat edin.

• arkadaşlar mi4 'ümün otg'si çalışmıyor.birkaç farklı usb denedim ama cihaz görmedi ne önerirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinCinar

Kernel Adiutor kullanıyorum ama frekans kilitleme nasıl oluyor, ve ne işe yarıyor nasılsın yaparım

Twrp sürümünü değiştirdim, sorun çözüldü.

Kernel için nasıl olur? Frekans vs nasıl yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

arkadaşlar mi4 'ümün otg'si çalışmıyor.birkaç farklı usb denedim ama cihaz görmedi ne önerirsiniz.

Mi 4 LTe bırak otg desteklemeyi Ntfs bile okuttum cihazda :D Normalde varsayılan olarak sadece fat32 destekler.

NOS rom'da hali hazırda ntfs desteği var, diğer romlarda yok diye biliyorum.

Romların hepsinde Otg desteği var...

• Gece Android 8 deyken geri stabile döneyim dedim. Rom yüklerken error 7 hatası verdi. Eu romu denedim onda da error 7 hatası verdi. Içindeki bütün verileri wipe ledim. Hep hata verdi. Twrp yedek vardı. Onunla stabil Roma döndüm. Netde araştırdım hatanın nedeni sistem in wipe yapilmasiymis. Cozumu çok basit. Sistem, data vs wipe yaptıktan sonra romu yüklemeden önce recovery u reboot- yeniden başlatıp sonra romu yuklemelisiniz. Yada telefonu yeniden başlatıp hemen twrp ye girip yükleme yapmalısınız. Bunu öğrenince stabil eu rom yukledim çok kötü. Türkçeleştirme yı beğenmedim. AnTuTu 37 bin aldı. 9.2.2.0 a dondum en sonunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Xiaomi.eu stabil 9.5.1.0 yayınlanmış ilgilenenlere duyurulur.

https://androidfilehost.com/?fid=746010030569960240

beta kullanıyorum stabil ile beta arasında çok fark varmı?

• lazye kullanıcısına yanıt
    cihazım lte değil otg'yi sadece lte olanlar mı destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

cihazım lte değil otg'yi sadece lte olanlar mı destekliyor.

Lte ile alakası yok olay cancro ile alakalı Mi3W / Mi4W / Mİ4 LTE hepsi otg destekliyor.

Fastboot rom atmanı tavsiye ederim. Verilerini yedekle iş görebilir.

• Arkadaşlar sizde de global stable ( V9.2.2.0.MXDMIEK (MIUI9 ) son sürümünde aşırı bir ısınma oluyor mu özellikle de oyun oynarken felan ? hatta onu yükledikten sonra ekranın sol üst koşesinde sararma oluştu hafiften.. normal midir bu durum yoksa temiz yükleme yapmamaktan olabilir mi sizce ?

• Arkadaşlar mi4 üm durup dururken kapandı ve artık açılmıyor öi ekranı geliyor gidiyor açılmıyor,şarj olmuyor, yeni batarya aldım yine aynı nr yapabilirim (garantisi bitti servis harici çözüm)

• quote:

Orijinalden alıntı: centilmen55

Arkadaşlar mi4 üm durup dururken kapandı ve artık açılmıyor öi ekranı geliyor gidiyor açılmıyor,şarj olmuyor, yeni batarya aldım yine aynı nr yapabilirim (garantisi bitti servis harici çözüm)

öi ekranı nedir? Fastboota giriyor mu? (Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutup girilebiliyor)
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Kısa süreliğine giriyor ama kapanıyor yine kırmızı ışık yanıp sönüyor erkan gidip geliyor işin ilginç tatafı bunun durup dururken olması. Hiçbir şekilde recovery yada fastboota girmiyor

• Dün miui Pro yükledim. Gerçekten mükemmel olmuş.

Batarya performansı güzel, sistem akıcı.

En güzeli de şu 3.party tema yükleyememe sorunundan kurtulmam oldu.Herhangi kısıtlaması yok.

Miui üzerine geliştiren rom olduğundan haliyle yaptığımız herşeyi bunda da yapabiliyoruz.(cpu mod, ses efekti Vs)

Benim için en güzelini sona sakladım, Magisk ön yüklü geliyor ve safetynet kontrolünden geçiyor.

Zamanında safetynet çalışmıyor diye kaç defa rom atmıştım. Ruslar beni amelelikten kurtardı

Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 13 Mart 2018; 11:41:47 >
  • quote:

Kısa süreliğine giriyor ama kapanıyor yine kırmızı ışık yanıp sönüyor erkan gidip geliyor işin ilginç tatafı bunun durup dururken olması. Hiçbir şekilde recovery yada fastboota girmiyor

Aynı durum bendeki mi4 lerden birinin başına geldi. Hatta hiç rom root ile ugrasilmamis bir telefondu. Servis Samsung j5 ile değişim yaptı.

• quote:

Müsait bir zaman belirleyelim bana Pm gönderin bakalım cihaza.

• Aranızdan ayırldım arkadaşlar cihazımı bugün itibariyle satmış bulunmaktayım.

Hepinize yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar artık başka cihazla tekrar buluşmak dileğiyle esenle kalın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 16 Mart 2018; 16:41:55 >
  • ★★★ MIUI ROM Flashing Tool İle Stock Rom Kurulumu(YÖNTEM 2)★★★

Arkadaslar ana konudaku yontem 2 ile stock rom flash lamak istedigimde hata aliyorum sebebi ne olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

★★★ MIUI ROM Flashing Tool İle Stock Rom Kurulumu(YÖNTEM 2)★★★

Arkadaslar ana konudaku yontem 2 ile stock rom flash lamak istedigimde hata aliyorum sebebi ne olabilir.

Aynı sorun bendede var. Daha önce Mi5 e orjinal rom atabiliyorken, Mi4 aynı bilgisayarda hata veriyor.

• 2 gün önce 2 mi4w aldım. Birini abime birini kendime migrostan 729 liraya. Birinde sorun yok ama diğerinin pili olağanüstü erken bitti.6 saatte hiç kullanılmadığı halde. Ertesi şarjda da çok hızlı azaldı pil ben de garantiye yolladım. (Bu arada pil göstergesi yüzde 90larda bile turuncuydu nedense) sıfır telefonda bu sorun neden olabilir sizce? Umarım kısa zamanda gelir garantiden. Telefonsuz kaldım. ..

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.