Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • miui 9 beta 23mb lık bir güncelleme geldi bu akşam, en son verdikleri sürümde açılıp kapanma sorunları vardı düzelttiler heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Bence anlık çalışmıştır :D zaten miui 9 ile bence baya hızlı eskiden daha yavasti.

aynen anlık gibi ama dördüncü çekirdekte görünüyor özellikle play store dan uygulama güncellerken baktım, üçüncü çekirdek de bazen açılıp kapanıyor, ama genelde iki çekirdek boştayken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 7 Kasım 2017; 1:19:58 >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Hocam Beta da mı 4 çekirdek kullanıma başlamış? Yoksa siz kararlı sürümü mü kurdunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Heehangi bir mod atmadım.Zaten rootsuz ve recoverysiz kullanıyorum.Beta sürümündeyim.Bugün baktım 2 çekirdek aktif oysa ki güncelledikten sonra 4 çekirdek sorunsuz şekilde çalışıyordu

Sanırım xiaomi için adam akıllı developer yok.küçük bir düzenleme(kernel vasıtası) ile düzeltilemeyecek bir sorun değil

Sevinmeyin bende kurdum hala TEK liyor...

• Arkadaşlar mesaj bildirimi gelsin istemiyorum ama kapatamıyorum. Ne yapmam gerekiyor

• Kendi yontemimi tavsiye ederim. Guncelleme yapmayin. Ne telefon hizlaniyor, ne de yeni ozellik ekleniyor. bosu bosuna kasiliyor telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Kendi yontemimi tavsiye ederim. Guncelleme yapmayin. Ne telefon hizlaniyor, ne de yeni ozellik ekleniyor. bosu bosuna kasiliyor telefon.

Siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?
  • Belki günün birinde DÖRTler

Cihaz dörtluyor da (kerneller) feleği o şaşıyor ozamanda...😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Kendi yontemimi tavsiye ederim. Guncelleme yapmayin. Ne telefon hizlaniyor, ne de yeni ozellik ekleniyor. bosu bosuna kasiliyor telefon.

Siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?

7.05.0 hocam. En eskilerden. Son derece memnunum.

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim pil süreleri iyice azaldı sizde nasıl durum? Hiç eksik kalan bir yanı oluyor mu?
  • Harry Morgan kullanıcısına yanıt
    Ben 7.0.22 olması gerek miui 9 betada 4 saat 30 dakika aldım ekran süresi benim için gayet iyi farklı bir mod attım cihaz uçuyor valla 4 çekirdekte çalışıyor ama nedense kimse beğenmiyor siz bilirsiniz ben elimden geleni yaptım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 8 Kasım 2017; 18:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Ben 7.0.22 olması gerek miui 9 betada 4 saat 30 dakika aldım ekran süresi benim için gayet iyi farklı bir mod attım cihaz uçuyor valla 4 çekirdekte çalışıyor ama nedense kimse beğenmiyor siz bilirsiniz ben elimden geleni yaptım :)

Hocam ben o modun farklı farklı sürümlerini denedim ancak her seferinde hüsrana uğradım cihaz uçuyor demişsiniz ama bende aksine çok daha kötü oldu. Normal kurulumdan tutun da full wipe yaparak kuruluma kadar her şekilde denedim ama maalesef cihazda laglara sebep oluyor mod.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Hocam benim pil süreleri iyice azaldı sizde nasıl durum? Hiç eksik kalan bir yanı oluyor mu?

Full parlaklık, performans modu, bluetooth 4.5g ve gps açıkken 1 gün gidiyor. Gayet memnunum.
  • Harry Morgan kullanıcısına yanıt
    Ben şuanda seyahat deyim istersen video çekeyim YouTube da paylaşayım izle hocam bende hiç öyle bişey olmadı kesinlikle yavaşlama söz konusu değil ben size kullandığım sürümü de verecem

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Ortalama ekran süresi 6 saat alıyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Ortalama ekran süresi 6 saat alıyor musunuz ?

Tam emin değilim, yarın bakıp söylerim size.
  • lazye'nın verdiği mod işe yarıyor.Yanlız bazen oda 3 çekirdeği stop ettirebiliyor(tekrar reset atasıya kadar hiçbir şekilde aktif olmuyor).O yüzden arada bir kapatıp açmakta yarar var.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Valla bende sorunsuz çalışıyordu ama bilmiyorum dediğim gibi video atacam

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.