Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonda değil ama başka telefonda denedim. Vodafone'da bir günü zor çıkaran telefon Türk Telekom'da ikinci günü görüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçimi rahatlattiniz. Turkcell i bırakmıştım bu haberi duymak sevindirici 😂.

• Konuma göre değişebiliyor tabii ama ben Sakarya ve İstanbul'da gözlemleyebildim, Vodafone cidden rezalet. Çekim gücü neyse de şarj büyük sorun.

• Bizin evin 50 m ilerisinde avea baz ı var . Türkcell yok mesela 4 g çekmiyor 3g de 2/3 dış çekiyor. Baz istasyonu ne kadar yakinda o kadar iyi performans alırım değilmi?

• Öyle ama belli olmuyor. Lisedeyken okulun 100 metre ilerisinde Avea'nın baz istasyonu vardı ama sinyaller binanın içine girmiyordu, pencereye yapışıp internete giriyorduk.

Ne kadar iyi çekerse şarj da o kadar iyi gidiyor ama Vodafone'un bantlarından mıdır nedir bir günü zor çıkarıyorum.

• Türk Telekom un son verileri turkcelle baya yakinmiş sinyal konusunda ne kadar doğru bilemem ama cok fark kalmamis diyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Konuma göre değişebiliyor tabii ama ben Sakarya ve İstanbul'da gözlemleyebildim, Vodafone cidden rezalet. Çekim gücü neyse de şarj büyük sorun.

Hocam Sakarya'da okuyor veya çalışıyor musunuz :)
  • Harry Morgan kullanıcısına yanıt
    Sakarya'da 12 sene okudum ama şu an orada yaşamıyorum. Tatillerde ailemi görmek için geliyorum.

@nakatakanyilmaz

Aynen, Türk Telekom hiç fena değil. Ben 3 sene önce Avea kullanıyordum, o zaman pek iyi değildi. Son 1-2 yılda gelişme var.
    Vodafone'un tek kötü yanı çekmemesi ya da şarj problemi değil. Faturalı resmen rezalet. Doğru düzgün paket yok, internetin bitince 1 GB interneti 24 liraya satıyorlar. Geçmek isteyen kim varsa caydırıyorum. Türk Telekom'da faturalıda da faturasızda da çok güzel paketler var. Taahhüt biter bitmez kaçacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 11 Kasım 2017; 21:10:58 >
  • Allah'ın izniyle ben de bu hafta 2 yillik aile paketi yaptırıyorum.tesekkur ederim.

• Arkadaşlar ben bu rom işlerinden anlamıyorum telefonu aldığım gibi kullanırım, ama benim cihazın şarjı çabuk bitiyor uğraşıp bir rom yüklemek istiyor um, yani uğraşmayı hiç sevmem ama istersem yapabilirim :). Şimdi bir arkadaş NOS rom demiş yukarıda, bana stabil, Güvenli uzun vadede beni uğraştırmayacak, bir rom önerirmisiniz şarj su gibi gidiyor anlamadım alalı 20 gün falan oldu biraz düzeldi ama halan kötü, yarım gün anca gidiyor normal kullanımda.şuanda android 6.01 var ve miu global 8.5 kararlı, 8.5.2.0 ( MMXDMIED) BÖYLE yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emetovic -- 11 Kasım 2017; 22:32:38 >
  • emetovic E kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoşgeldin.Custom romlarin hicbiri miui batarya performansıni veremiyor maalesef.

Benim kullandığım 3/45 dk ekran veriyor nos romu.

Miui da 4 saat filan alıyorum.

Nos kullanma sebebim cihaz bu romda uçuyor.

Yoksa miui güzelliğinin yerini tutmaz.

• Oreo rom başka da var örneğin , shivam'in da var lineageos 15 ama kamera yeşil önizleme var çalışmıyor. Başka bir sorunu yok zaten, valla benim için hiçbir zaman mokee ve lineageos hariç hiçbir zaman tamamen stabil olamadı bu cihaz için en fazla destek veren shahan ve vasishath ama kesinlikle romlari iyi değil pil çok kotu oyun oynamadan 3 saat 45 dakika ekran süresi almak gülünç bir durum GPS Bluetooth herşey kapalıyken .

• lazye kullanıcısına yanıt
    Los 15 daha mi iyi

• Anlaşıldı arkadaşlar sağolun, demekki bütün firmalar aynı, yenisini.satmak için eskisini öldürüyorlar, hep söylüyorum güncelleme sadece cihazları yavaşlatmak için yapılan bir uygulamadır.hani benim cihazım güncelleme alırmı yok o firma güncellemeyi kesti yok o cihaza daha güncelleme gelmez falan filan diyen gençler bunu anlamıyor lar, ciddi ciddi birilerinin insanlara bunu anlatması lazım lan ne güncellemesi bir telefonu 1.sene kullanmaya başladık smybianda güncelleme mi vardı en az.5 sene kullanıyorduk.bir.iphone alıp güncelleme yapmadan kullanmam gerekiyordu ama neyse onada para vermiycem bu cihazı son vidası düşene son kablosu kopana kadar kullanacam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Telefon 4. yılına girdi, biraz eski sayılır ama günlük kullanım için hâlâ en iyilerden.

Bir ara Migros'ta evo garantili satılıyordu ama şu an var mı bilmiyorum. n11'e bakabilirsiniz.

Alabileceğiniz iki model var. Biri 3 GB Ram/3G modeli, diğeri 2GB/LTE. 4G ile işim yok diyorsanız 3 GB olan modeli tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Kılıf kullanmıyorum, ekran koruyucuyu AliExpress'ten 1 dolar civarına alıyorum, 1.5 yıldır sıkıntı çıkmadı.

2014'te piyasaya çıkan telefon nasıl 4. yılına giriyor ?
  • Sanırsam varyamtlarina göre değişir yani LTE modeli 2014 sonunda wcdma modeli ise 1 yıl önce çıktı tam emin değilim ama aralarında fark var.ayrica bu cihaz mi3w ile aynı kaynak kodlarını içeriyor (cancro) diye buda cihazi eski yapıyor hocam

• 2014-2015 1. yıl
    2015-2016 2. yıl
    2016-2017 3. yıl
    2017-2018 4. yıl

4. yılına giriyor işte.
  • Cihaz 2014 Temmuz da duyuruldu, Ağustos ayında satışa çıktı. Ordan hesaplayın işte 4. yılı dolmadı daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Cihaz 2014 Temmuz da duyuruldu, Ağustos ayında satışa çıktı. Ordan hesaplayın işte 4. yılı dolmadı daha

Hocam bimcell kullanıyorum ancak saat güncellenmiyor sizde de öyle mi? Otomatik ayar diyince saat geri kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Cihaz 2014 Temmuz da duyuruldu, Ağustos ayında satışa çıktı. Ordan hesaplayın işte 4. yılı dolmadı daha

Hocam bimcell kullanıyorum ancak saat güncellenmiyor sizde de öyle mi? Otomatik ayar diyince saat geri kalıyor.

Aynen hocam, bende gidip +3 olan farklı birdilim seçtim öyle kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.