Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ferdi9050

Mokee Rom Ekran surem 6 saat

Başkan senin en alt resimde paylaştığın menü şeklini telefonda bulamadım sol tuşu menü ye ayarlıyorum fakat basınca ana ekran ufalıyor gibi aynı ekran geliyor anlıcan menüye nasıl ulaşabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thegreenblack

quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

http://bigota.d.miui.com/V7.5.1.0.MXDMIDE/miui_MI3WMI4WGlobal_V7.5.1.0.MXDMIDE_2770e971bd_6.0.zip
    bunu indirin güncelleyici programından , sağ üst köşedeki seçeneklere basıp güncelleme paketini seçinden göstererk yapın

Teşekkürler yanlız telefon başkasının bir sıkıntı olmaz dimi telefonu kullanan pek anlamıyor eger güncelleme bekeleyerek gelicekse beklesin simdi ben güncellerken sorun olursa yalan oluruz valla :)

olmaz. Güncelleme gelmez . Şuan üstündeki yazılım 1.5 yıl önceki yazılım. Ondan sonraki güncellemeleri sunuculardan kaldırdıkları için cihaz güncelleme görmüyor . Dediğim linkteni kurarsan güncelleme görür.

• quote:

quote:

quote:

http://bigota.d.miui.com/V7.5.1.0.MXDMIDE/miui_MI3WMI4WGlobal_V7.5.1.0.MXDMIDE_2770e971bd_6.0.zip
    bunu indirin güncelleyici programından , sağ üst köşedeki seçeneklere basıp güncelleme paketini seçinden göstererk yapın

Teşekkürler yanlız telefon başkasının bir sıkıntı olmaz dimi telefonu kullanan pek anlamıyor eger güncelleme bekeleyerek gelicekse beklesin simdi ben güncellerken sorun olursa yalan oluruz valla :)

olmaz. Güncelleme gelmez . Şuan üstündeki yazılım 1.5 yıl önceki yazılım. Ondan sonraki güncellemeleri sunuculardan kaldırdıkları için cihaz güncelleme görmüyor . Dediğim linkteni kurarsan güncelleme görür.

Verdigin linkteki miu güncellemesimi yoksa androidmi ve o indirdigimi dosyaya atmak lazımmi yoksa direkmi göstermeliyim yarın deniyecegim bakalım şimdidrb teşekkürler çok sağol

• mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen Android hangi sürümünde sin bende 4.4.4 KitKat var acaba bundan kaynaklanırmı

• adnan4207 A kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam

6 marshmalow var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Verdigin linkteki miu güncellemesimi yoksa androidmi ve o indirdigimi dosyaya atmak lazımmi yoksa direkmi göstermeliyim yarın deniyecegim bakalım şimdidrb teşekkürler çok sağol

Verdiğim link Android güncellemesi, telefon yine miui 7 marshmallow olarak açılacak. Kararlı miui 8 gelmesi lazım. Gelmese yine onuda aynı yöntemle yukleriz. Sen indirdiğin dosyayı direk at telefonun hafızasına yada download klasöru olur bluetooth klasörü olur oralara atman da bişey değiştirmez. Yüklemek çok kolay. İlk sayfada da var zaten yükleme rehberleri

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    çalışıyor fakat full sürümünü almanız lazım.
  • quote:

quote:

Başkan senin en alt resimde paylaştığın menü şeklini telefonda bulamadım sol tuşu menü ye ayarlıyorum fakat basınca ana ekran ufalıyor gibi aynı ekran geliyor anlıcan menüye nasıl ulaşabilirim

miui de ayrı bir uygulamalar bölümü yok herşey ana ekranda iphone da olduğu gibi.bu resim nova launcher'a ait, onu kurarsanız gelir menü bölümü.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukerbay

quote:

quote:

miui de ayrı bir uygulamalar bölümü yok herşey ana ekranda iphone da olduğu gibi.bu resim nova launcher'a ait, onu kurarsanız gelir menü bölümü.

Teşekkürler anladım sagolasın

• Benim tel şarj almıyor hocalarım servisi beklemek yerine akıllıphone'dan soketi kendim sipariş ettim daha önce soketi değiştirip de sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Benim tel şarj almıyor hocalarım servisi beklemek yerine akıllıphone'dan soketi kendim sipariş ettim daha önce soketi değiştirip de sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?

Bazen şarjı tanımıyor 1-2 kez denk geldim. Şarj aletini değiş ya da pcye falan tak. Umarım sorunun bu basit sıkıntıdır.

• Bu resim nova launcher değil. Mokee roma ait launcher.
  • Miui8 var benim telefonda hala, yeni sürüm gelecek mi? Android 7'i görebilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

Miui8 var benim telefonda hala, yeni sürüm gelecek mi? Android 7'i görebilecek miyiz?

Android 7 yok ama Eylül ayında miui 9 var

• Telefon alev topu gibi.cok ısınıyor.en az ısınan rom hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Telefon alev topu gibi.cok ısınıyor.en az ısınan rom hangisi?

Citrus-Caf unofficial 14.08.2017 yapı :) en az ısınan rom garantisini veriyorum
  • arkadaşlar WİNDOWS 10 3G VERSİYON İÇİN ÇIKTI MI?
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Hb 699lira alsam güncellemeleri otomatik kurmaz mı arkdaşlar yoksa düzeldi mi o durum??

• Arkdaslar snapdragon 2xx kullanan bir vestel var 575 lira şirket hattı için twlefon alıcam bana bu mi4 mantıklı geldi 699lira ama şarj olmuyor diyenler olmuş bu konuda bilgilendirir misniz beni bu arada arabada şarj ediyorum telefonlarımı.....

yani şarj sorun olursa sıkımtım büyük olur

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.