Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MightySeja

arkadaşlar 3 senedir mi4 kullanıyorum memnunum lakin son zamanlarda hızlı sarj olmuyor telefon ve mesela takıyorum sarj gidip geliyor sanırım sarj kablosu eskidi ama sarj olurkende hızlı sarj olmuyor eskiden adaptör ısınırdı şimdi ısınmıyor ve 4-5 saati geçiyor şarj olması bu kablo yerine farklı kablo kullansam hızlı sarj olurmu yoksa illa orjinal kablosumu kullanılacak bugün asus kablosu ile aynı adaptör üzerinden tekrar deneyeceğim sarj etmeyi bir sıkıntı çıkmaz sanırım en kötü powerbank kablosunu kullanırım ama oda 20 cm kadar bişey :D olmazsa adaptör ve kablosunu alacağım mi4 için orjinal nerden alabilirim

samsungun hızlı şarj adaptörleride iyi şarj ediyor, letgo dan ikinci el bulabilirsin, birde kablo önemli kablo kaliteli değilse şarjı çok etkiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Hocam (1) ilk sayfada. .. ( Yükleyeceğimiz sürüm 7.1.2.0.KXDMICK 662M sürümüdür. Bu yüklemenin ardından OTA güncellemelerini alacaksınız. ).. benim sürüm şuanda bu ama 10 gündür kullanıyorum ota güncelleme gelmedi?.(2) Senin attigin linkdeki güncelleme(7.5.1.0 ) için ise yine ilk sayfada ★★★VERSİYON KARŞILAŞTIRMALARI★★★ başlık altında ..kendi kendine başlatma sorunu.. olduğu söylenmiş böyle bir sorun gerçekten varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan4207

Hocam (1) ilk sayfada. .. ( Yükleyeceğimiz sürüm 7.1.2.0.KXDMICK 662M sürümüdür. Bu yüklemenin ardından OTA güncellemelerini alacaksınız. ).. benim sürüm şuanda bu ama 10 gündür kullanıyorum ota güncelleme gelmedi?.(2) Senin attigin linkdeki güncelleme(7.5.1.0 ) için ise yine ilk sayfada ★★★VERSİYON KARŞILAŞTIRMALARI★★★ başlık altında ..kendi kendine başlatma sorunu.. olduğu söylenmiş böyle bir sorun gerçekten varmı

ayarlar/ek ayarlardan bölgeyi hindistan yapıp güncellemeye tekrar bakar mısınız? Eğer bulmaz ise mecburen attığım 7.5.1 kuracaksınız . Yeniden başlatma olayını bilmiyorum . Zaten siz o sürümü yükleyin ben size bir link daha atıcam , ondan sonra miui 8 e geçiş yapacaksınız.

• Mokee Rom Ekran surem 6 saat

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Bölge Hindistan ayarlaması da olmadı artık link ten güncelleyecem bi sorum daha olacak bu güncelleme global . kararlı sürüm olarak devam edecek dimi.... 2 saat sonra ekleme not: hocam birde formda ön sayfalardan itibaren baya bir yorum okudum KitKat dan sonra ki sürümlerden pek memnun olmayanlar çoğunlukta hatta bir çoğu geri dönmek bile istemiş çok kararsizim şuan hiç bişey yapmasam böyle devam etsem mi diye düşünüyorum kardeşim senin şuan hangi sürümleri kullanıyorsun memnun musun senin tecrübe ne dayanarak hareket edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan4207 -- 13 Ağustos 2017; 23:56:42 >
  • arkadaşlar telefonda ısınma sorunu var lütfen biri yardım etsin 30 dk 3g ile clash royal oynayınca 45 dereceye çıkıyor batarya. cyanogenmod 13 falan varmış işe yarıyor mu bu sürüm ? ısınma sorunu ortadan kaldırır mı ? teşekkürler.
  • quote:

Bölge Hindistan ayarlaması da olmadı artık link ten güncelleyecem bi sorum daha olacak bu güncelleme global . kararlı sürüm olarak devam edecek dimi

evet ama miui 8 betaya geçmemiz lazım . Beta sürümler daha iyi . Beta yazısına takılmayın . Hem miui 9 da ilk beta sürüme gelecek . Belki onda hata olabilir işte
  • adnan4207 A kullanıcısına yanıt
    güncelleme yapmadan kullanın sıkıntı yoksa güncelleme yapmayın,.

• sarhur S kullanıcısına yanıt
    Problem yok şuan biraz ısınma oluyor o kadar güncelleme isteğim yenilikler işte ne kadar yenilik olacak veya neler değişiyor güncelleme ye değermi onuda bilmiyorum da bir heves

• Arkadaşlar e-posta dan gelen PDF uzantısını açamıyorum üzerine tıklıyorum bu uzantı indirilemiyor diyor

mi4 den mi5 e geçtim mi5 i güncellemiyorum. Özellikle mi4 te miui 7 min bataryada daha iyi olduğu söyleniyordu ben deneyemedim çünkü aldığım gün güncellemiştim. Bence hemen güncellemeyin bi fark olmuyor zaten

• Arkadaşlar e posta dan gelen mailleri göremiyorum yani başlık geliyor tıklıyorum içeriğini açmıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan4207 -- 15 Ağustos 2017; 12:14:57 >
    Senkronizasyon açık mı?
    Kendi e-posta programı mı?
  • quote:

Arkadaşlar e posta dan gelen mailleri göremiyorum yani başlık geliyor tıklıyorum içeriğini açmıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

1 sene olacak ben mail işini çözememiştim ilk 5-6 ay. Açılmadığı gibi sekronizasyonda sürekli kendi kendine kapanıp manuel güncellemeyle mailleri görebiliyordum. İzinler vs ne yaptıysam düzelmedi bende android marketten outlook indirdim. Kendi e posta uygulamasını kullanmıyorum artık
  • Bir yakınıma mi4 aldık ve telefonu tavsiyemde yanılmadığım icin cok mutluyum kendimde note 3 var en yakin zamanda mi5 veya mi6 ya gecicegin soruma gelicek olursam menü tuşu yokmu benmi bulamadım 2. Sorumsa android güncellemesi 4 de 6 ya gecis nasil olucak miu 7.1.2.0 a güncelledim beklemem mi lazı ota tarzı güncelleme beklemekmi lazım güncelle diyorum tekrar miu ara yüzü güncelleniyor yani android güncellenmiyor bölgeyi hindistan yaptım gelen giden yok şimdiden teşekkürler

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    http://bigota.d.miui.com/V7.5.1.0.MXDMIDE/miui_MI3WMI4WGlobal_V7.5.1.0.MXDMIDE_2770e971bd_6.0.zip
    bunu indirin güncelleyici programından , sağ üst köşedeki seçeneklere basıp güncelleme paketini seçinden göstererk yapın
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon açık evet kendi e posta programını kullanıyorum

Farklı program deneyin olmadı
    Farklı hesabınız varsa onları ekleyip deneyebilirsiniz.

Ben sorunsuz kullanıyorum.
  • ARkadaşlar novalauncher ile çift tıklama tuş kilidi çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

http://bigota.d.miui.com/V7.5.1.0.MXDMIDE/miui_MI3WMI4WGlobal_V7.5.1.0.MXDMIDE_2770e971bd_6.0.zip
    bunu indirin güncelleyici programından , sağ üst köşedeki seçeneklere basıp güncelleme paketini seçinden göstererk yapın

Teşekkürler yanlız telefon başkasının bir sıkıntı olmaz dimi telefonu kullanan pek anlamıyor eger güncelleme bekeleyerek gelicekse beklesin simdi ben güncellerken sorun olursa yalan oluruz valla :)

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.