Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar arkadaşlar. Ben başka bir arkadaştan mi4 3gb almıştım 2. el. Bugün kardeşim n11den mi4 aldı cihazları yanyana getirdiğimizde sıfır alınmış cihazın ekranının daha sarımsı olduğu belli oluyor. Sizce bu bir problem mi veya yeni seri 2gb ramli cihazlarda farklı bir ekran falan mı kullanıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim yanlış anlama bu sarımsı muhabbeti baya dönüyor da ondan soruyorum hani belki unutmuştur diye, okuma modu felan açık değil dimi . Yada renkler kontrast bölümünde sıcak işaretli değil dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 12 Temmuz 2016; 19:28:31 >
  • beyler temalara basiyirum yuklenemiyor diyor neden?

• Temaları yüklemek için telefonun dilini ingilizce yapman gerekiyor dunde ben yukleyememistim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydnmaydn A kullanıcısına yanıt
    Konuşurken ses az geliyor sanki şuanki telefonuna kıyasla phonearena gibi sitelere bakarak konuşmadaki desibele bakabilirsiniz, çalarkende ses az çıkıyor gibi ama yetiyo bana .kişiye göre değişir tabi. Miui yazılımı çok güzel,sade ve kişiselleştirme şansında çok. Kamera gündüz çekimleri güzel ama yakınlaştırma da lumia 925 misal önceki telefonum daha iyiydi gece kötü. Yazılımsal bi sıkıntı var

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    Telefonun dilini İngilizce yapmaya gerek yok ki. Yani 2gb mi4 lte modelinde hepsiburadadan alınma . Bende ilk aldığımda online temalara giremiyordum. Sonra miui.eu dan 7.1.2.0 yükleyince sorun kalmadı Türkçe telefon ve temalar indirilebiliyor. Şuan en son stabil surumdeyim 7.5.1.0

• aserty A kullanıcısına yanıt
    Bende daha dün aldım yorumlarda görmüştüm o şekilde yüklendiğini aserty telefon suanda 4.4 yüklü yalnız 15 dk internette gezinmede aşırı isinma oluyor arka kamera kisminda bi lg g4 telefonda bide bunda karsilasisipbu şekilde ısınmaya sence normal mi bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar artik benide taksaniz neden stabilbyeni rom kuramiyorum suan kitkattayim.

• 1 haftalık mi 4 ümün ekranı kırıldı ne kadara mal olur acaba bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Arkadaşlar artik benide taksaniz neden stabilbyeni rom kuramiyorum suan kitkattayim.

Teelefon hakkındaya miu sürümüne gir hangi sürüm yüklü söle yardımcı olmaya çalışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Herkese selamlar arkadaşlar. Ben başka bir arkadaştan mi4 3gb almıştım 2. el. Bugün kardeşim n11den mi4 aldı cihazları yanyana getirdiğimizde sıfır alınmış cihazın ekranının daha sarımsı olduğu belli oluyor. Sizce bu bir problem mi veya yeni seri 2gb ramli cihazlarda farklı bir ekran falan mı kullanıldı?

Sanmıyorum değişime gönderin..
  • Konuyu devralmış bulunmaktayım. Yakın zamanda içerik ile ilgili değişimler yapacağım ayrıca daha ayrıntılı bir gönderi yazacağım. İyi akşamlar.

• Bu konuyu 2-3 haftadır takip ediyorum ısınmadan çok bahsedilmiyordu eski sayfaları da okudum nedense 2-3 gündür ısınmadan şikayet edenler baya arttı mi4 almayı düşünüyorum nette gezme-müzik-kamera kulanımım olucak oyun oynamak gerekmedikçe 3g açmam gene de baya ısınıyor bu meret?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ob53 O kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    Telefon tanıtım videosunda içi kenarları yekpare metal görünüyor. Büyük bi ihtimal kışında telefon soğuk diye şikayet edicez :) . Lg g4ile değilde bu tarz malzeme kullanan başka bi telefon ile kıyaslamak lazım . Forumlarda yorumlara bakmak lazım. Ben öyle yüksek gblı oyunlar oynamadığım için aşırı ısınma yaşamadım. Şu an şarjda telefon biraz ısınma var çok abartı ısınma yok. Buda belki yüksek düzeyli amper seviyesi tutturuyo bazen şarj daha hızlı doldu sanki işime yaradı. işlemci sıcaklığı ortalama 55 düzeyinde seyrediyor şuan

• Yüksek kalite 100% orijinal xiaomi mi4 stand ile akıllı deri çanta otomatik uyanmak ve uyku fonksiyonu ücretsiz nakliye
    http://s.aliexpress.com/iqeeM32i
    (from AliExpress Android)

Aldım kullanıyorum 3 aydan beri, sadece MI ablemi yok. Ve nerede ise aynı kalitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basyman -- 13 Temmuz 2016; 1:26:46 >
  • quote:

Buyrun hocam.

Bu rom güncelleme almıyor.Kendiniz rom yükleyeceksiniz siteden indirip.
  • quote:

Buyrun hocam.

Arkadaşın dediği gibi o rom güncelleme almıyor. miunun sitesine girip Version: V7.5.1.0.MXDMIDE (MIUI7) son sürüm stable rom versiyonu yükleyebilirsin. Yüklemesini recovery ya da fastboot üzerinden yapabilirsin. Önce recovery ile yükle istersen hata verirse ki büyük ihtimalle verecektir olmasssa fastboot üzerinden yüklemeyi denersin. Yükleme ile ilgili kaynaklar internette bolca mevcut araştırıp bulabilirsin..

• ob53 O kullanıcısına yanıt
    Hocam çok aradim bulamadım link atma şansıniz varmı

• hepsiburada dan alının telefonun kutu içeriğindeki şarj cihazı bizim prizlerle uyumlu mu yoksa çevirici ile mi geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 13 Temmuz 2016; 12:46:17 >
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.