Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Recovery olan romu dahili belleğe atıp ismini update.zip (bütün harfler küçük olacak) şeklinde değiştirin.
    Telefonu recovery modunda açın ve install update.zip seçeneği ile yükleyin.

Ya da indirdiğiniz recovery romu yine dahili belleğe atın, güncelleme denetlediğiniz yerden, güncelleme paketim var seçeneği ile seçip yükleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yardımın için sağol teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk şarj nasıl olacak dostlar ?
  • selamlar, ilk adroid telefonum olan mi4 simdi geldi WP den geçiş yapmak zorunda kaldım, şimdilik takıldıgım bir iki noktada yardımınıza ihtiyacım var.

1- Rehberi live'dan dışa aktarıp google kişilerden içe aktararak kopyaladım yalnız 10 yıllık mail adresim bu ne kadar zamanında mail attıgım saçma sapan kişi varsa onlarıda rehbere attı, sadece "Outlook.com 11.07.2016 tarihinde içe aktarıldı" şeklinde olan grubu rehbere kopyalamanın yöntemi var mı?

2- bir uygulamayı açıp arka planda beklemesini istediğimde ortadaki home tusu diyim artık ona mı basıyoruz? ona bastıkdan sonra masaüstü geliyor ama ondan sonra o uygulamaya geri dönüşü nasıl yapıyoruz? diger 2 tusa basıyorum olmuyor basılı tutuyorum gene olmuyor.

3- Full çektiği halde bazen wifi kopuyor neden olabilir? modem kalitesizde diger telefonda böyle olmuyordu, eve gidince birde evde denemem lazım.

şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 11 Temmuz 2016; 15:11:41 >

• Mİ4 4g LTE için son sürüm

7.5.1.0

MIUI 7

Şeklinde midir? Bendeki bu şekilde MIUI 8 yüklenebiliyor mu?

• MaTRiX M kullanıcısına yanıt
    Miui 7 stabil son sürüm o şekilde. Miui 8 daha Çin için beta sürecinde. Xiaomi eu Çin betasina türkçe vs. Birçok dil ekleyip yeniden sunuyor. Miui 8 global beta da Temmuz 16-17 çıkacak diye biliyorum. İstersen yinede Çin betayi kurabilirsin

• kronik kullanıcısına yanıt
    Uygulamaya geri dönmek için en soldaki butona dokunun,sonra da çıkan menüden seçin.

• Beyler sistem uygulamalarında "SystemAd" diye bir program var. Bu normal mi? Sizde de var mı acaba?
  • Arkadaslar bana guncelleme gelmedi birde play store duruyor sürekli. 6 saat te ilk sarjini yaptim artik normal ederim.yukardaki iki soruya cevap verirseniz sevinirim.

Romu konu basindaki linkte indirdim.fakat guncelleyicide bir seyler ters gitti hatası aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 12 Temmuz 2016; 8:21:44 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ekran sararmasına dair birkaç post okudum. Sararma problemi bende de gerçekleşti. Araştırdığım ve gördüğüm kadarıyla ısınma sorunu tüm mi4'lara has bir durum değil. Biraz şans işi gibi görünüyor.

Bendeki mi4 boşta iken 40 derece hafif oyunlarda veya video izlerken 70 lere kadar çıkıyor cpu ısısı. Bunlar anormal değerler ve ekran sararmasına sebep veren şey bu yüksek ısı. Bende Cyanogenmode'u ısınma sorununa çözüm olabileceğini düşünerek test edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

ilk şarj nasıl olacak dostlar ?

Ben de bunu soracaktım. Aydınlatırsanız sevinirim.

• İlk pili fulleyip öyle kullanmak gerekiyor (bir çok yerde okudum).
    Ben ilk pili fulleyip kapanana kadar kullanırım, kalibrede sıkıntı olup olmadığını anlıyorum.
    Sonra normal şekilde devam, %10 civarına gelince şarja takarım (önerilen bu).
    Hatta çok fazla tak çıkar yapmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Miui 7 stabil son sürüm o şekilde. Miui 8 daha Çin için beta sürecinde. Xiaomi eu Çin betasina türkçe vs. Birçok dil ekleyip yeniden sunuyor. Miui 8 global beta da Temmuz 16-17 çıkacak diye biliyorum. İstersen yinede Çin betayi kurabilirsin

Temmuz 16-17 gibi çıkacaksa mükemmel bir haber bu.
  • ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın.

• Arkadaşlar telefonun hoparlör sesi çok düşük biraz sesli ortamda telefonun sesi duyulmuyor keza müzik açtığımda ses çok dusuk acaba sesi yukseltmenin bir yolu varmı

• Bende almak istiyorum ama hafıza, ısınma, ekran sararması derken soğudum telefondan. Mi 4s neden gelmez şu piyasaya

• mi4 aksesuarları ortadan kayıp mu olmuş, ben mi bulamıyorum acaba?
    ocak ayında linkteki orjinal olduğu belirtilen kılıfın siyahını kendime almıştım, bi tane daha lazım oldu ama şu an yerli yabancı hiçbir yerde bulamıyorum. hatta link dışında beyazı bile yok.

var mı bildiğiniz bulabileceğim bir yer ya da buna benzer, çerçevenin etrafı açıkta kapaklı kılıf/flip cover?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi4-flip-cover-kilif-beyaz-p-TELKILXIAOMIM4BYZ

edit:
    aramaya biraz daha inanınca aliexpresste buldum.
    http://www.aliexpress.com/item/New-Arrive-Luxury-Ultra-thin-leather-covers-For-Xiaomi-Mi4-Hongmi-Mi-4-Stand-Flip-leather/32614549371.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_1_10017_405_404_407_406_10040,searchweb201603_2&btsid=aa17fb5d-68e8-4c05-a025-9a751c623a56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 12 Temmuz 2016; 16:30:33 >

• V7.0.5.0 sürümde o kadar ısınma yok.
    7.1.2 - 7.5.1 ve beta sürümü de kullandım pili en iyi giden ve en az ısınan versiyon v7.0.5.0 kit-kat eski sürüm.

• Aramaları otomatik kayıt yapıyordu Güncellemeden sonra kayıt yapmıyor. Çözümünü bilen var mı?

• Arkadaslar hepsiburaadan aldım telefonu daha hat takmadim wi-fi ile baglandim 20 dk felan telefon isindi acaba bunu geri iade edip xiaomi REDMİ NOTE 3 MÜ alsam isinma sorunu olmayan telefon iistiorum ne dersiniz onda da bu sorun olur mu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.