Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO (Apollo/Pro) REHBER KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
28
Favori
17.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu videoda gösterdiğiniz yerde de durum bende de aynı hocam, henüz eksikler mevcut yani tam anlamıyla gözden kaçırdıkları yerler var, android 11 eea romda daha çok problem var. Bu gene normal global 11 yine ona göre daha iyi az hatalar var o tam başlı başına keşmekeş bütün sayfaların genelinde aynı böyle FPS düşüşü var bir cok yerde eea andorid 11de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @xraq52 Ayarlar-Hesaplar kısmından senkronizasyon kapalıdır,açın,whatsapp uygulama izinlerinden kişiler ve hesaplara ulaşım izni verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 20 Mart 2021; 17:56:48 >
  • Beyler ben bir şey diyeceğim ama %100 emin değilim.
    Bizim evde vodafone çıldırtacak derecede kötü çekiyor (1 mb -6 mb arası.)
    Arasıra zevkine speed test yapıyorum en yüksek 12 mb gördüm ben.

Dün gece vodafone uygulamasında gezerken 5g servisini aktif hale getirdim ve hız , çekim gücü arttı. Xiaomi Mi 10T / PRO (Apollo/Pro) REHBER KONU

Bu hızı vodafoneda hiç görmedim. 5 g ile bağlantısı var mı ? Hat 4.5G den oynamadı ama hız coştu sanki.
    Not: Her zaman olmuyor ama gün içinde çoğunlukla 20 mb , upload arada 30 a çıkıyor , 3 e düşüyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Beyler ben bir şey diyeceğim ama %100 emin değilim.
    Bizim evde vodafone çıldırtacak derecede kötü çekiyor (1 mb -6 mb arası.)
    Arasıra zevkine speed test yapıyorum en yüksek 12 mb gördüm ben.

Dün gece vodafone uygulamasında gezerken 5g servisini aktif hale getirdim ve hız , çekim gücü arttı.

Bu hızı vodafoneda hiç görmedim. 5 g ile bağlantısı var mı ? Hat 4.5G den oynamadı ama hız coştu sanki.
    Not: Her zaman olmuyor ama gün içinde çoğunlukla 20 mb , upload arada 30 a çıkıyor , 3 e düşüyor...
    sanmam 5g ayarıyla alakasını. wifiman ile yap bir de orada durum kısmında gsm bağlantısı hakkında da bilgi verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kalbens22 K kullanıcısına yanıt

İyi de öteki konu sahipsiz bırakıldığı için bu konunun sahibine devredildi ve o konuyu baştan aşağı adam edende Efe zaten. Daha sonra eski konunun sahibi geldi konuyu geri istedi aldı ama ilgilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 22 Mart 2021; 14:22:54 >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Neyin ne olduğunu bilmiyor boş verin gitsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 22 Mart 2021; 15:22:37 >
  • burdan takip edelim daha iyi olmuş. Eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi üzümcü58 -- 24 Mart 2021; 12:20:16 >
  • Beyler
    Globalde
    İlk ana sayfadan sola kaydırınca , google haberler geliyor ya burayı özelleştirme ya da sadece kur widgetı ekleme şansımız var mı ? Xiaomi Mi 10T / PRO (Apollo/Pro) REHBER KONU

• jervis kullanıcısına yanıt

Hocam bu sayfada sağ üstteki hesabınızdan ayarlar kısmından içerikleri ayarlayabilirsiniz

• frantic035 F kullanıcısına yanıt

Tam olarak hangi menüden acaba, bi SS atabilir misiniz? Haberden başka bir şey değiştirilmiyor, ya kapatılıyor ya açılıyor haberler benim bulduğum ayarlar da

• bu arada şu spigenin matte black hybrid diye geçen ortası şeffaf olan kılıfı merak eden varsa tavsiye etmiyorum. O kılıf 50 tlden fazla etmez. Spigen laf olsun diye kılıf yapmış. Bilginize.

• Mi10t 8 / 128 ile aranıza katıldım :) kendime almamıstım telefonu ama bana kaldı yeni yol arkadaşım oldu bakalım :) 1 gündür kullanıyorum ilk izlenimlerim olumlu

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• Reklam engelleme olarak kullandığınz bir şey var mı? Root'lu adaway kullanıyorum da tam engellemiyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Reklam engelleme olarak kullandığınz bir şey var mı? Root'lu adaway kullanıyorum da tam engellemiyor gibi

Yıllardır adguard premium

• Beyler yok mu doğru düzgün kaliteli kılıf önerebilecek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.