Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında fiyatlarin bu sekilde olmasi gülünç ama asil kacirmamaniz gereken, insanlarin bu fiyatlar ile halen sira bekleyip cihaz siparişi vermesi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen ya

• Selamlar, xda'da yakınlık sensör hatası çözümü için bir başlık gördüm. Belki işinize yarar, ekran sorunu ile görüşmelerde ben de problem yaşıyorum. Açıkçası can sıkıcı, bazen aramayı sonlandırmak için ekranın gelmesini 3 4 sn bekliyorum.

https://forum.xda-developers.com/t/fix-11-0-12-0-miui-automated-proximity-fix-for-alioth-aliothin.4367481/#post-86008349

• Beyler siz hangi gcam sürümünü kullanıyorsunuz

• sarkan S kullanıcısına yanıt

Siz denediniz mi ?

Konu Poco F3 bölümüne açılmış.

Mi 10T için sorun çıkartmasın ?

• bl kilidi açık rootlu telefonda güncelleme nasıl yapılır full rom yüklenmeden var mı yardımcı olacak, yurtdışı kayıtsız cihaz.

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar. Telefonda resimlerde görüntü olmuyor , neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

• met25 kullanıcısına yanıt

veri tasarrufu moduyla alakalı olabilir, tarayıcı ayarlarınızı sıfırlayın önce. Sonra resimler yükleniyor mu bakın, baktınız yükleniyor o zaman ayarlarda sorun.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

İlginize teşekkür ederim. Veri tasarrufta sorun yok. Sadece forum donanım habere girişte ve forum donanım haberden başka bir siteye geçerken bu durum Ortaya çıkıyor.

Reklam engelleyici nedeniyle, öyle görünüyor. :)

• YouTube da RN kanalından yararlanıp reklam engelleyici yüklemiştim demek ki bundan dolayı gözükmüyor. İlginize ve bilginize teşekkür ederim. Bilgi her zaman büyük güç olmuştur.

• Merhabalar iyi akşamlar. Hattımı Turkcell e taşımak istiyorum fakat vowifi desteği var mıdır onu merak ediyorum?
    Sms gönderip alma çok önemli benim için bankacılık işlemleri için özellikle. Acaba tam destek alabiliyor muyuz Xiaomi Mi 10T Pro için?

adguard da o pencere bile görünmüyor bilgin olsun

Rica ederim :)

• hashus_42 kullanıcısına yanıt

Turkcell destekliyordur çok yüksek ihtimal.

Vowifi için bir aralar uğraşmıştım.

Telekom muydu Turkcell varken miydi hatırlamııyorum.

Ama o zamanki romda direkt aktif olmamıştı.

Farklı bir şeyler yapmıştım. (Root da istiyor olabilir.)

İşyerimde arkadaşın telefondan yaptığı wifi paylaşımı ile çalıştırabilmiştim.

Eve gittiğimde aktif olmamıştı. Araştırınca hem modemimin desteklemedigini hemde TurkNet ile ilgili sorun olduğunu öğrendim. Tam emin olmamakla beraber sabit ip aktif edilirse TurkNet sorunu ortadan kalkacaktı. Ama modemi de değiştirmem gerekeceği için uğraşmaktan vazgeçmiştim.

Yani biraz sıkıntılı bir süreç olmuştu.

(Modem ve net sağlayıcınızin da desteklemesi gerekiyor. )

Belki de telefonda yeni romlarla ekstra uğraşmak gerekmiyordur.

Şu anda bende custom eu rom var.

Stok rom olan arkadaşlar deneyip bilgi verebilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 3 Aralık 2021; 0:15:42 >
  • Riva etsem bir bilgisini alsam. Kullanan arkadaşlar bir bilgi verebilir mi?

hocam reklam engelleyici o zaman diyecektim de başka bir hocam söylemiş zaten. Siz anladığım kadarıyla dns ayarları değiştirdiniz. Tarayıcı olarak şifre kaydetme gibi şeyler kullanmıyorsanız Bromite öneririm, açık kaynak kodlu bir Google Chrome diyebiliriz onun için, veya firefox+ublock origin eklentisi kullanabilirsiniz. En son ne zaman reklam gördüm hatırlamıyorum. Cihaz rootlu ise adaway de kullanabilirsiniz ya da yine açık kaynak kodlu Blokada kullanabilirsiniz. Tek farkları blokada vpn kullanıyor, adaway ise sistemin host dosyalarını değiştirerek reklam gönderen sitelerin bağlantılarını engelliyor.

Reklamsız youtube için ise hem boyutu hem de açık kaynak kodlu oluşu ile newpipe uygulamasını tavsiye ederim.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum sağolun.

• 4.5 g de 5.5-6 saat ekran süresini geçemiyorum. Neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum 9 saat alıyor arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.