Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.5.6 DE ÇOK SARZ YİYOR NASIL YAPACAĞIZ BU TELİ

• erdenyavuzg E kullanıcısına yanıt

hard reset yapıp temiz kurulum yaparak kullanmayı dene, asıl o zaman daha iyi belli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı dostlar,
    Pro 128 gb halen 4600-4700 bandında alınır mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranı farklı dpi da kullanıyor musunuz

• Merhabalar, Mi 10T Pro için iyi koruyacak bir kılıf bakıyorum. Spigen'in satışta olan bir tane kılıfı var koruyucu olur mu bilemedim. Mümkünse yurtiçinden satın alınabilecek kılıf tavsiye eder misiniz?

• MoNSTeR1907 M kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

Bu ürünü aylardır kullanıyorum, çok memnunum tavsiye ederim.

• bootloader açmadan önce yedeklenmesi gereken bişey var mı? drm keyleri gibi bişey var mı bu telde?

• MoNSTeR1907 M kullanıcısına yanıt

Bende Xundd ve Spigen var yedekte kullanılmamış,, ayrıca arka kapak şeffaf karbon fiber korumada var düşünürsen pm atarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 6 Kasım 2021; 7:22:59 >

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]urun.n11.com
    Xiaomi Mi 10T Kılıf Seam Deri Görünümlü Kamera Korumalı Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-10t-kilif-seam-deri-gorunumlu-kamera-korumali-P385641787

Bunu kullanıyorum, kızılayda baya bakmıştım kılıflara en çok hoşuma giden bu oldu. 25TL ye almıştım.

• Akıllı saat kullanan var mi bu cihazla? Mi watch ile Huawei watch gt2 arasında kaldım. Gt2 de uyumluluk sorunu olduğunu duydum mi 10t ile o yüzden kararsız kaldim.

• noblexfy N kullanıcısına yanıt
    Gt2 nin honor versiyonunu kullanıyorum. Magic watch 2 sanırım ismi. Herhangi bir bağlantı sorunu vs yaşamadım. Saatin kendisi zaten biraz sınırlı. Ama uzun kullanim süresi sunanlarin geneli böyle. Ama sunduğu özelliklerden kullanmadığım sorun yasatan bir kısım olmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZUAew2KJMFE&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: noblexfy

Akıllı saat kullanan var mi bu cihazla? Mi watch ile Huawei watch gt2 arasında kaldım. Gt2 de uyumluluk sorunu olduğunu duydum mi 10t ile o yüzden kararsız kaldim.
    Mi 10T Pro ile Huawei Watch GT 2 kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • noblexfy N kullanıcısına yanıt

Xiaomi mi 10 T pro + Samsung Galaxy watch 3 kullanıyorum bir sıkıntı yok.

• Sensör probleminin çözümü yok değil mi kesinlikle? Tamamen donanımsal bir problem midir bu? Garanti devam ediyorken değişim, tüketici hakem heyeti uğraşır durur muyuz? Bildiğin ayıplı mal sattı adamlar.

• LeBron James10 kullanıcısına yanıt

Telegramdan tartışma grubunda Çin'e gelen Çin sürümlerinden birinde sorunun çözüldüğünü söylediler dün gece denk geldim. Ayrıca yine YouTube da bu hafta yüklenen bir video gördüm sensör 2 cm den sonrasını açık olarak algılıyormuş adam test videosu çekmişti. Sensörde hafiften kenara doğru bir yerde olduğundan kulak arkamızı görüyor o da 2cm uzakta olunca sensör telin ekranını açıyor. Yani yazılımsal olduğunu anladım ben hem bu gördüğüm yazıdan ve izlediğim videodan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 13 Kasım 2021; 21:18:10 >
  • LeBron James10 kullanıcısına yanıt

Mi 10T ve bazı cihazlarda farklı türde sensör kullanmışlar. kullandıkları diğer cihazlarda da bu tür sorunlar olmuş.

Xioami sensör firmasını değiştireceğini açıklamıştı geçen günlerde.

Yani donanımsal olma ihtimali çok fazla.

Eğer yazılımsal olsa; hadi 10T den önce taktıkları model/modellerde çözemediler diyelim. 10T de çözerlerdi.

Yüksek ihtimal fiyat uygun diye, bu tip sensörü kullandılar. Sorun olunca da , ellerinde kalan son stokları da 10T de kullanıp bitirdiler.

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]teknoloji haberleri - shiftdelete.net
    Xiaomi telefonlarındaki önemli sorun çözülüyor!
    https://shiftdelete.net/xiaomi-telefonlarindaki-onemli-sorun-cozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 14 Kasım 2021; 18:23:24 >

• Arkadaşlar ana ekranda hava durumu için güzel çalışan animasyonlu bir widget varmı ? Telefonunki basit ve nedense güncelleme yapmıyor içine girmedikçe.

• xmxksk kullanıcısına yanıt

Şuna bir göz atın: "Geometric Weather"

https://play.google.com/store/apps/details?id=wangdaye.com.geometricweathe

ne takipçi var ne analitikçi, üstelik tamamen ücretsiz ve hafif

• Beyler, aranıza iki gün önce katılmış bulunuyorum. Cihazın arka kısmı inanılmaz parmak izi tutuyor, koruyucu almak istiyorum, tavsiyesi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.