Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sensördeki hassasiyet artmış telefon kulağa gittiğinde artık tepkime daha hızlı ve ekran kararıyor.
  • Herkese selamlar,

Mevcutta kullanmış olduğum telefon Mi Note 10 Lite telefondan memnunum ancak görüşme sırasında ekran kapanmama sensör problemi mevcut ve bir türlü çözemedim Mi 10T Pro kardeşime almayı planlıyorum bu cihazda aynı sorun mevcut mu ?

• mamutss M kullanıcısına yanıt
    Problem yok şuan
    Mi note 10 lite bu yüzden değiştirmiştim güncelleme filan gelince düzelecek dendi ama olmadı sorun var maalesef ama bu cihazda simdilik bir problem yok
    Ben sensör sorunu yaşıyorum. Kimi zaman çalışıyor kimi zaman çalışmıyor. Bir bakıyorum konuşma sırasında saçma sapan yerlere girmiş telefon. Bendeki pro olmayan model. Şimdi yeni güncelleme geldi 298 mblik. Yüklüyorum. Bakalım çözülür inşallah. Çözülmese de idare ederim. Diğer özellikleri çok iyi çünkü. Ekranı kitleyerek önlem alıyorum ben de konuşma sırasında.
  • Düz S21 10000 TL :) Cihaz da 4000 lik batarya var komedi ötesi bir durum,Tasarım bana göre S20 den kötü,,S21 plus 13000,,

Şu cihaz ve özelliklerine bakınca Bizim 10T PRO cidden nimet,,Cihazın bulunamaması boşuna değil,,:)

• foe44 F kullanıcısına yanıt
    Çözülüyor 🙏
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Ben denedim. Bulunduğum WhatsApp grubunda sürekli art arda sesli mesaj atıyorlar. Bulunduğum ortamda sadece sesi kendim duymak için telefonu kulağıma götürüp sadece ahizeden dinliyorum bazen. Telefonu kulağa götürüp ahizeden dinlediğimde sensör devreye giriyor. her mesaj bittiğinde ekran açılıp aniden kapanıp tekrar ahizeye alıyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Ancak 3-4 mesaj sonra ahize modundan çıkıp sesi hoparlöre veriyor. Tekrar telefonu kulağımdan ayırıp yaklaştırdığımda düzeliyor. Çağrı esnasında denemedim hiç. En azından orada bir düzelme olmuştur umarım.
  • Arkadaşlar selamlar herkese,

Mi 10T almayı planlıyorum. Konuda paylaşılanları okudum inceledim her şey benim için ok gözüküyor ama ne kadar arasam da tam net yanıtını bulamadığım bir konu var ve benim için telefonu tercih etmemde kritik olacak. En güncel Global Rom'da ekran sürelerinizi kullanım senaryolarınızla birlikte paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lessed

Düz S21 10000 TL :) Cihaz da 4000 lik batarya var komedi ötesi bir durum,Tasarım bana göre S20 den kötü,,S21 plus 13000,,

Şu cihaz ve özelliklerine bakınca Bizim 10T PRO cidden nimet,,Cihazın bulunamaması boşuna değil,,:)

Samsung bu fiyatlarla ne yapmak, nereye varmak istemektedir? Şaka bi yana Ultra olanı bi kaç aya 3-5 bin indirim yer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 5000 küsürlere de mi 11 almayı düşünenler vardı sarı sitede kutusuz poşet içinde muhtemelen çakma şarj aletiyle 7250-7500 bandına girmiş 8/256 modeli.Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

Son parti gelen telefondan alanlarda sanırım Türkiye için çıkan rom varmış. 12.0.1.0 da beklememiz bu yüzden. Zaten aralık sonu çıkmış. Umarım güncelleme yönünden topal kalmayız.

• Bu güncellemeden sonra ekran geçişlerindeki hz değişiminden kaynaklanan kasmalar çözülmüş gibi geldi bana.
  • Bjenige kullanıcısına yanıt

Bu resim fikir verebilir sanırım. (Beklemede ozellikle çok çok iyi. )

Ortalama 8 8.5 saat ekran süresi alıyorum.

Pil tasarrufu vb. yapmadan. Video çok az.

Genellikle oyun oynarım ekran açıkken,biraz muzik internet vb.

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 15 Ocak 2021; 14:42:47 >
  • Fikir sahibi olunabilmesi adına foto paylaşımlarına devam 🙏

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
  • Az ışıkta gece moduyla çekince bulanık çıkıyor mu fotolar 10T'de?

• Selam arkadaşlar globale miui güncellemesi gelmedi mi 10t ye bende hala yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 15 Ocak 2021; 22:39:4 >
  • orislevin kullanıcısına yanıt

Bende de yok :)

TWRP var ve Rootlu. Bunun için mi gelmedi dyeceğim. Ama değildir sanırım.

• Kısa bir 9S maceram olmuştu ve telefon Türkiye romu ile gelmişti. Şuan ne durumda bilmiyorum fakat 7-8 ay önce çok kötüydü. Sıkıntı yaşarsan Evofone'a gönderebilirsin. Benim 9S garantiliydi ve gönderdiğimde Global rom yükleyip geri göndermişlerdi. Toplam süreç 4 gün sürmüştü kargo gidip gelmesi dahil.

Şimdi garantisiz aldım 10T'yi. Gayet de memnunum 1 haftadır kullanıyorum.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilerleyen zamanlar için aklımda bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.