Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hata nedir tam olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • De-Frag kullanıcısına yanıt
    Yaparım tabiki :) hocam telegramdan yazabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam Office dosyaları ve PDF açılmıyor. Mi görüntüleyici seçiyorum bekliyor açılmıyor. Google Drive Office seçiyorum yine açılmıyor. Wps Office indirdim o programda da PDF e tıklayıp seçtiğimde direk açılmıyor. PDF indirip wps Office içine girip ancak oradan açabiliyorum. Daha önce mi 8 ve poco x3 kullandım onlarda direk açıyordu.

• Arkadaşlar ben bu Xiaomi'nin bildirim ve ekran kararınca uygulama güncellemelerinin durması sorunundan çok sıkıldım.

Anında bildirim gelmesi gereken Instagram'dan bildirim alamıyorum. Yeniymiş gibi gelen bildirimler de eski bildirimler oluyor. Pil optimizasyonundan çıkardım, otomatik başlata ayarlı. Yine çözülmedi yine çözülmedi. Telefonun ekranı kararınca da internet (Wifi) mi kopuyor nedir. Play Store'dan güncelleme falan yaptığım zaman duruyor bu yüzden. Ne zaman telefonu aktifleştirsem o zaman devam ediyor. Mi 8 Lite kullanıyorum. Nasıl çözeceğiz bu sorunları.

• LOG_BOOK L kullanıcısına yanıt

Dosya yöneticisinden girdiğinizde açıyorsa problem yok. İndirdiğiniz tarayicinizla alakalı bir sorun olabilir. Kendi browser tarayıcısı ile indirip deneyin.

• Ambarad kullanıcısına yanıt

Böyle bir problem yaşamadım hiç senelerdir Xiaomi kullanırım. Format atmayı veya sıfırdan yazılım kurmayı denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Hata nedir tam olarak?

Cihaz sıkıntısız çalışıyorken birden donuyor tamamen tepkisiz kalıyor sonra kendini resetliyor.Flaş bölgesinde ısınma oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Böyle bir problem yaşamadım hiç senelerdir Xiaomi kullanırım. Format atmayı veya sıfırdan yazılım kurmayı denediniz mi?

Hocam aldığımdan beri 3 kere format attım cihaza. En son formatı 19 Aralık'ta atmışım. Wipe Data sıfırlamakla, sıfırdan yazılım kurmanın arasında bir fark var mı acaba? Yani Wipe Data'nın çözemediği bir sorunu, sıfırdan yazılım atmanın çözmesi gibi bir şansım varsa, bu işe girişirim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 25 Mart 2021; 0:10:47 >
  • arkadaşlar mi store dan alınma 8/256 mi 10 cep telefonum satılıktır düşünenler pm den ulaşabilir

• De-Frag kullanıcısına yanıt

Cihazınızın EFS birimi zarar görmüş. ENG Rom yükleyin, EFS birimlerini resetleyin dd zero veya fastboot ile, ardından orjinal rom yükleyip tekrar qcn dosyanızı flashlayın düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Mart 2021; 6:55:38 >
  • Mi 10 telefonumda kullanmak için Type-C to Hdmi kablosu almak istiyorum. Aynı anda şarj etme özelliği de olan bu ürünü buldum. Bazı telefonlarda hdmi çıkış özelliği olmayabiliyormuş. Mi 10 bu ürünü destekliyor mu? Netflix için kullanıcam.

https://www.hepsiburada.com/baseus-catcy-d0g-type-c-to-hdmi-4k-60hz-fhd-hdmi-kablosu-60w-pd-sarj-destegi-p-HBV00000MY2S4?magaza=livaticaret

• neurotoxin1 kullanıcısına yanıt

Xiaomi telefonlarda MHL özelliği yok. HDMI çıkışını desteklemiyor malesef.

• Mi11 ve redmi note 10 serisi şuanda imei atılamıyor arkadaşlar almak isteyen bunu göz önünde bulundurarak alsın.

• TWRP 3.5.1 çıkmıştır. Magisk 22 sürümüne çıktı, onun kurulumunda da değişiklikler oldu. Konuyada ekliyorum, kullanmak siteyen olursa.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/android-11-uyumlu-twrp-3-5-1-mi-10-mi-10-pro-2021-03-14.108744//

Elinize sağlık hocam çok güzel takip edip güncel paylaşımlar yapıyorsunuz. Allah razı olsun

• kartal076 K kullanıcısına yanıt

Hepimizden.

Arkadaşlar telefonumu pazartesi günü sattım. Konuyu devralmak isteyen arkadaş olursa benimle iletişime geçmesi yeterli.

Hayırlı olsun hangi telefona geçtiniz 🙂

• kartal076 K kullanıcısına yanıt

Cihaz almayacağım bir süre, çekmecedeki eskilerden One M8 kullanıyorum.

Üstad, çok özel değilse neden sattınız ? Mi 10 Pro düşünüyorum, önerir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.