Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saerosx

Üstad, çok özel değilse neden sattınız ? Mi 10 Pro düşünüyorum, önerir misiniz ?

Araç sattım yeni araç aldım, nakit kullanmış olduk :) Cihaz 10 numara cihazdı. Pro önermem, yazılımsal olarak sıkıntı yaşıyorlar geç güncelleme alıyorlar amiral gemisi olmasına rağmen. Amoled ekran takıntınız yok ise 10T Pro öneririm veya Mi 11'e bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 11 Nisan 2021; 17:37:7 >
  • @Lonelyusuf Yusuf hocam telefondaki şebeke sorunu çözdü.Parmak İzi eklenme sorunu vardı onuda halleti teşekkür ederim burdan kendisine tekrardan.Sorunu olan güvenebilir.Çok hızlı yardımcı oluyor.

• Arkadaşlar Almanyadan Mi10 8/128 getirttim tek sim girişli, dün itibariyle direk simi takıp kullanmaya başladım, bu hali benim için yeterli, extra kanat takıp uçmak istemiyorum yani rom twrp vs mecbur değilse bana lazım değil..

imei için galiba 6 ay süresi varmış, acele etmeden ne yapmamı önerirsiniz, pek bilgim yok, bu işi iyi bilenler ne önerir oyun da oynamam, izlemem gereken yol sırasıyla neler olmalı lütfen bu işi iyi bilenler anlaşılır biçimde yorum yaparsa memnun olucam

• mehmet_le M kullanıcısına yanıt

İlk sayfayı okuyun ve BL kilidini açın. 6 ayınız dolmaya yakın IMEI işlemini yaptırırsınız, ekstra bir şeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 4 Nisan 2021; 18:42:16 >
  • Kilidin açılması çok önemli mi?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Ekran yüzünden vazgeçtim aslında T’den. Mi 11’de pahalıdan giriş yaptı bakalım piyasa şartlarına göre düşünülebilir.

İlginiz için teşekkür ederim
  • Ambarad kullanıcısına yanıt

instagramı açıp telefonun ana ekranına dönün. arka planda çalışır olsun yani. sonra arka plandaki uygulamaları gördüğümüz kare tuşuna basın. orada instagramı basılı tutun. çıkan simgelerden kilite basın. instagramın sürekli çalışır durumda olmasını sağlayacak.

• @theVerge hocam Qualcomm_Smartphone_Write_IMEI_Tool_v1.01 rar şifresi nedir burada kaldım yardım lazım

tamamdır şifreyi buldum ama bir sorun var imei tamir işlemini tamamlıyorum telefonu yeniden başlatıyorum telefon açılıyor fakat pin kodunu girdikten sonra telefonun ortasında siyah bir çember dönüyor telefon kapanıyor twrp ye giriyor sorun nedir acaba ?

edit: sorunu hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redthecrow55 -- 17 Nisan 2021; 1:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_le

Kilidin açılması çok önemli mi?

Evet.

Btk dan IMEI kayıtlı değil uyarı mesaji geldikten 1 ay sonra telefon şebekesi kapanacaktır. Bu süre zarfında bootloader kilidi açmazsanız imei repair işlemi yapılamaz. Başka çareleri var ama ugrastırıcı, zahmetli.

En iyisi o güne kadar unutmamak için şimdiden bootloader kilidini açmanız elzemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arjadaşlar merhaba,

Mi 10 pro 12/256 olan modelden arıyorum. Sıfır kutu ya da 2.el satan okursa özelden yazabilir.
  • redthecrow55 kullanıcısına yanıt
    IMEI kendiniz mi yazdınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_tr

IMEI kendiniz mi yazdınız

Evet hocam biraz uğraştırdı ama yapabildim konu sahibi arkadaş ayrıntılı anlatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Araç sattım yeni araç aldım, nakit kullanmış olduk :) Cihaz 10 numara cihazdı. Pro önermem, yazılımsal olarak sıkıntı yaşıyorlar geç güncelleme alıyorlar amiral gemisi olmasına rağmen. Amoled ekran takıntınız yok ise 10T Pro öneririm veya Mi 11'e bakın.

Alıntıları Göster

cihazı önermem derken neyi kastettiniz hocam mi 10/ mi 10 pro mu hangisini önermessiniz.

• 10 pro

• quote:

10 pro

Neden hocam

• Yazmıştım ilk alıntıladığınız mesajda. "Pro önermem, yazılımsal olarak sıkıntı yaşıyorlar geç güncelleme alıyorlar"

• quote:

Yazmıştım ilk alıntıladığınız mesajda. "Pro önermem, yazılımsal olarak sıkıntı yaşıyorlar geç güncelleme alıyorlar"

İlgnç mi 10 ile aynı neredeyse mi 10 iyi olup mi 10 pronun geç alması.

• Artık her ikiside stabil oldu zaten. Üzerine 10T ve 11 serileri çıktı, günceli almak daha mantıklı.

• quote:

Artık her ikiside stabil oldu zaten. Üzerine 10T ve 11 serileri çıktı, günceli almak daha mantıklı.

Mi 10 t pro kullanıcısydım onda da yazılımsal ve sensör sorunu yüzünden iade ettim.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.