Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecenin bu vaktinde sağolsun @Lonelyusuf kapanan ve başka telefoncu tarafından yazılımsal olarak rezil edilen telefonumu hem toparladı hemde repair işlemini yapıp beni büyük dertten kurtardı. çok sağolsun

• @Lonelyusuf arkadaşıma sorunsuz imei kurulumu için teşekkür ederim Yusuf hocam niye burda birşeyler yazmiyorsun artık küstürdük mü seni.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • voldirim V kullanıcısına yanıt
    Sanırım post atamıyor sebebini bilmiyorum ama

• Niye atamasin burda kac kişinin sorununu çözdü millettin mahvettigi telefonları tekrar ayağa kaldırdı.

• Şimdi mi10 ile mi10t arasındaki fark nedir.Valla ortalık çöplük oldu mi10t mi10nun neredeyse yarısı fiyata.Aydınlatırmısınız

• salvery kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/407688-608099/xiaomi-mi-10_xiaomi-mi-10t/

• quote:

Orijinalden alıntı: salvery

Şimdi mi10 ile mi10t arasındaki fark nedir.Valla ortalık çöplük oldu mi10t mi10nun neredeyse yarısı fiyata.Aydınlatırmısınız

Çok kısa olarak ekran ve kamera. Köşelerden kıvrımlı amoled ekran olması fiyatını artıran en büyük etken. Kamera mercekleride mi10 a göre geride ama bunlar sizi yanıltmasın. Ekran yenileme hızı 10t de daha yüksek daha akıcı bir deneyim sunuyor, kamera olarak profesyonel değilseniz bir fark göreceğinizi düşünmüyorum.

• IMEI işlemi için özelden mesaj yazan çok arkadaş oluyor, kimisine cevap dahi veremiyorum. Arkadaşlar tam zamanlı çalışıyorum, mühendisim, haliyle çok vaktim olmuyor.

Konuda detaylıca anlattım tüm işlemleri, yapılması gerekenleri. Daha önce yapmadıysanız ve çekiniyorsanız, ücret verip işlem yaptırmak istiyorsanız hafta sonları yardımcı olabilirim.

Tüm dosyaları indirip bildirebilirsiniz işlem için.

• Hani bunun 12.50 güncellemesi mart dediler mayıs geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

Hani bunun 12.50 güncellemesi mart dediler mayıs geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 2 Mayıs 2021; 16:30:39 >
  • mi 10 pro için 12.50 güncelleme var mı?

• theVerge T kullanıcısına yanıt

Benim cihaz rootlu değil bunu nasıl kurarım ya da ota üzerinden ne zaman verirler bişginiz var mı

• matrix22 kullanıcısına yanıt

Ne zaman verilir bilemiyorum doğrusu, kullanmak isterseniz konunun başında TWRP Recovery Yükleme İşlemi kurulum yönergeleri mevcut. Onu tamamladıktan sonra TWRP üzerinden Format Data yapıp bunu kuracaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: resittemiz

mi 10 pro için 12.50 güncelleme var mı?

Dün yükledim şuan için bir sorun görünmüyor,gayet başarılı şarj daha iyi gidiyor gibi geldi. Sorun bulursam editlerim konuda

Bugün 5625e kayıtsız mi10 aldım ama içime kurt düştü mi 10t ile arasında 2500 lira fark var.Sizce 2500 lira için mi10 almakla aptallıkmı yaptım?Amoled olsa Direk mi10t alacaktım...

Hocam verdiginiz linke tıkladım açılan sayfada "Software downloads aren't possible on this device." Yazıyor. Telefon mi 10 pro sürüm v12.2.4.0

Ayrıca 2 saat once hat cekmemeye basladi imei kaydi yapmadım henuz ama herhangi bir mesaj da gelmedi. Kapandigi zaman bilgi mesaji gelmeden kapanabilir mi?

• İndirmeyi masaustu sitesi moduna alarak yapabildim ve yukledim.

Şebeke problemini de sim kartini sim 2 tepsisine taktim ve hat geldi. Zannediyorum sim1deki kayit suresi sona erdigi icin kapandi. Ama hicbir uyari gelmemesi garip.

12.5.3 surumunde ayarlarda ses & dokunma kismina giremiyorum, tikladigimda ayarlar menusunden ana sayfaya atiyor. Diger yukleyen arkadaslarda da boyle mi?

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.