Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stabil Eu. v12.2.2.0 Android 11 dün kurdum, bir sorun görmedim. Ancak twrp modu silindi. Fastboot modu başlıyor sadece. Yeniden twrp yüklemeye çalışmadım. Root yapmak istemiyorum şimdilik. Bu sürümde twrp sorun çıkartıyormuş sanırım. O yüzden sadece romu kurup kullanırım 1-2ay sonra twrp işi çözülür zaten.

Stabil Eu 12.2.2.0 sürüm kuranlar için tekrar twrp ve root kurmak istiyorlarsa mi flash global kurup tekrar twrp ve root yapıp Stabil eu. 12.0.8 android 10 sürüme dönüş yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal076 -- 11 Kasım 2020; 0:23:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MHSNNSL

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum bilginiz var bu konularda.
    *Bankacılık uygulamaları için Root işlemini kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim.
    *Root kalkarsa imei ve güncelleme sıkıntısı yaşar mıyım

Magisk uzerinden Magisk Hide yaparsaniz play store, play services ve banka uygulamalarini gormez onlar. Bir sorunda yasamazsiniz. İllaki kaldiricam derseniz telefonda yuklu magisk surumu ne ise asagidaki linkten uygun uninstaller zip dosyasini indirin. Twrp acip bu zip dosyasini kurun yeter. Ben onermem cunku BL kilidi acik cihazda Magisk bizi Google a karsi koruyor. Bazi uygulamalar BL acik oldugundan kurulamayabiliyor.

https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• sudden_44 kullanıcısına yanıt

Cumartesi yuklemeyi dusunuyorum bir aksilik olmazsa. Cok fazla bankacilik uygulamam var hepsinin bilgileri gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 11 Kasım 2020; 9:0:4 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı durum söz konusu. En büyük sıkıntı o :) O kadar çok şifre var ki her seferinde illa bir kaçını unutuyorum 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Görünürde hiçbir root uygulaması yok magisk de yok. Garantibank uyari vermedi ama halkbank uyarı verdi. O da ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar elimde satmaya karar verdigim mi 10 pro 12 rem 512 gb hafızalı kutulu spegin kılıflı cıhaz var ne kadara gider

• Arkadaşlar merhaba

Elimde mi 10 ve Samsung buds+ kulaklık var. Her ikisinde de kablosuz şarj özelliği var ama telefondan kulaklığı şarj edemedim bir türlü. Birbiri ile uyumlu değil mi yoksa atladığım başka birşey mi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ss01 -- 12 Kasım 2020; 21:39:51 >
  • 2 hafta kadar önce yurt dışından mi 10 aldım. Telefon güzel ama şarj konusu berbat. Telefon yeni olmasına rağmen 5 saat ekran süresi alıyorum. Sizce normal mi?
    Telefonun yazılım sürümü; Version: V12.0.3.0.QJBINXM (MIUI12)

• ss01 kullanıcısına yanıt

Ters sarj ozelligini acmaniz gerek menuden. Bizde ofiste denedik iPhone lari sorunsuz ediyor ama Apple Watch lari ederken surekli hata verdi.

• 5 saat kac saatte? 1 gunde 5 saat ise normal yapilan islemlerle orantili olarak. Tuketimden bakip hangi uygulama cok tuketiyor takip edebilirsiniz.

• Hocam yeni twrp ler çıkmış, ama rom öncesi format data şart demişler.
    Ben Eu beta kullanıyorum, her yeni gelen romu üzerine yüklüyorum. Ayarlar kurulum vs. uğrasmıyorum.
    Eğer böyle ise eski twrp daha iyi?
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/android-11-uyumlu-yeni-twrp-mi-10-mi-10-pro.98290/#post-1111350

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 12 Kasım 2020; 23:14:51 >
  • brk_41 kullanıcısına yanıt

Beta icin bu TWRP, xiaomi kernel kodlarini guncelledi o sebeple sorun yaratiyor. Bir sure beklesin beta kullanan arkadaslar 20.11.5 surumunu kurmasinlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Beta icin bu TWRP, xiaomi kernel kodlarini guncelledi o sebeple sorun yaratiyor. Bir sure beklesin beta kullanan arkadaslar 20.11.5 surumunu kurmasinlar.

Hocam ben eski twrp ile 20.11.5 yükledim.
    Yine bu twrp ye ses kısma ve güç tuşu ile girebiliyorum.
    Bu yeni twrp ne iş onu anlamadım.
    Format data şart demişler. Eski twrp ile Beta eu arasında format data yapmaya gerek kalmıyordu.
    Bu yeni twrp de acaba format data yapmadan üzerine yüklesek ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 12 Kasım 2020; 23:24:1 >
  • brk_41 kullanıcısına yanıt

20.11.5 de eski twrp sifre cozemiyor seklinde hata yazmisti konudakiler. Sizde calisiyorsa ne guzel, calisiyorsa hic ellemeyin. Bu sekilde devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 12 Kasım 2020; 23:29:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

20.11.5 de eski twrp sifre cozemiyor seklinde hata yazmisti konudakiler. Sizde calisiyorsa ne guzel, calisiyorsa hic ellemeyin. Bu sekilde devam edin.

Evet eski twrp şifre çözemiyor.
    İsterseniz romu yüklemeden önce telefon şifresini kaldırabilirsiniz bir öncek eu betai sürümünü şifreyi kaldırarak yüklemiştim.
    20.11.5 ise twrp girdiğimde şifre girmeden cancel'a tıklayıp install yapıp romu yüklemiştim.😀
    Hiç bir sıkıntı olmadı ve rom yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 13 Kasım 2020; 0:5:58 >
  • Eski twrp ile yeni eu betayı yine direk eski romun üzerine flashladım. Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• Romu yükledikten sonra Twrp girdim, twrp kendi kendine çince olmuş, sürüm numarası değişmiş. Bu nasıl oldu anlamadım?

• gorkem_adakoglu G kullanıcısına yanıt

Ne kadar istiyorsunuz ?

• Merhabalar. Dostlarım

Uzun süredir tr ürünler kullanıyordum. Mi 10 5g aldım. Şuan kayıt işlemini yapmadım sadece sim takılı bazı kaygılarım var.

Bl kilidini açtıktan sonra bankacılık uygulamalarını kullanıyor musunuz?
    Magisk ne kadar güvenilir? Bankacılık uygulamalarını kullanıyor musunuz.

Birde kayıt işlemleri yaparken kullana bileceğim güvenilir bir kaynak var mı?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.