Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az ustteki gorselde paylastim Magisk Hide ile bir sorun olmuyor bankacilik uygulamalarinda. Repair islemi icin ucretli yardimci olabilirim. Herhangi bir rehber bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi 10 proda eu rom hariç onerebileceginiz miui 12 olan stabil bir rom var mi? Şuan kullandığım eu rom v12.0.4

• Yarın mi 10 pro maceramı noktalamış olacağım. Snapdragon lu S20 ultra ya geçeceğim üzerine bir miktar vererek. Büyük bir hevesle bu takası yapacağım çünkü mi 10 pro donanım olarak ne kadar iyi olsada yazılım anlamında beni bu kadar hayal kırıklığına uğratacağını tahmin etmemiştim. Eu stabil ve beta sonra miuimix romları olmak üzere hepsini denedim her birinde mutlaka bir sorun çıkıyordu. Çok mu kötü tabi değil bazı hatalar göz ardı edilerek kullanılabilir yinede ancak yazılımda kat edilmesi gereken daha çok yol var gibi görünüyor mi10 pro için

• Ben de yeni aldım 1 haftam olmadı alalı. Mi 10 pro. Global olmadığı için band 20 nedeniyle şebeke kopma yaşadım onu da 3gye alarak çözdüm. Siz nasıl sorunlar yaşadınız acaba. İphone 11 prodan geçtim bu telefona ve s20 plus exynos ile karşılaştırma imkanım da oldu. İnanır mısınız Bunun 90hz ekrani s20 plusin 120 ekranından daha akıcı. Exynostan kaynaklı da olabilir tabi ekranda takılmalar kamera odaklama sorunu ve şarj durumu. Eu stabil rom yüklü şu an ve çok memnunum. Sıradan bir kullanıcı da değilimdir. Androidin tepe modellerinden biri olduğuna inanıyorum. Merak ettim ne gibi sorunlar yaşadınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHSNNSL

Ben de yeni aldım 1 haftam olmadı alalı. Mi 10 pro. Global olmadığı için band 20 nedeniyle şebeke kopma yaşadım onu da 3gye alarak çözdüm. Siz nasıl sorunlar yaşadınız acaba. İphone 11 prodan geçtim bu telefona ve s20 plus exynos ile karşılaştırma imkanım da oldu. İnanır mısınız Bunun 90hz ekrani s20 plusin 120 ekranından daha akıcı. Exynostan kaynaklı da olabilir tabi ekranda takılmalar kamera odaklama sorunu ve şarj durumu. Eu stabil rom yüklü şu an ve çok memnunum. Sıradan bir kullanıcı da değilimdir. Androidin tepe modellerinden biri olduğuna inanıyorum. Merak ettim ne gibi sorunlar yaşadınız?

Çok şükür ki 3g ile kullanma durumum olmadı hiç yoksa bir gün bile çekilmezdi. 4g ye alışınca 3g kesinlikle kullanmak eziyet hocam hem telefon o şekilde daha fazla batarya tüketimi yapar. Global rom da çok az kullanabildim. İmei attırınca globalda sim aktif olmuyor. Eu rom kullandım hem stabilde hem betada nerdeyse çoğu versiyonu nu denedim. Android 11 kullanınca yazı fontu değişmiyor arama yapınca telefonu kulağından aldığında ekran geri gelmiyordu. Bir süre sonra da dosya yöneticisine girince atıyordu bütün dosya yöneticisi uygulamalarını denedim olmuyordu. En son watsapp da depolama hatası alıyordum ne resim atıyor nede alabiliyordum bu yazdığım hatalardan en az bir tanesi mutlaka kullananların başına gelmiştir ancak tamamen zevk meselesi yada kişisel kullanımdan ötürü göz ardı edilebilir ama beni telefondan biraz soğuttu. Bugün s20 ultra ya geçtim kesinlikle mi 10 pro dan kat kat üstün çok stabil 120hz muazzam tek aradığım özellik çağrı kaydedici ve mi 10 pro nun stereo performansı daha iyi ultra ya göre. İlerleyen günler ne gösterir bilemiyorum ancak iyiki takası yapmışım diyorum 😄

Ek Not: eu rom un android 10 olan romlarını da kurdum en sinir bozucu hata olan dosya yöneticisinden atma ve depolama hatası alıyordum. Temiz bir şekilde kurup wipe işlemlerini sırasıyla yapmama rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 14 Kasım 2020; 22:42:23 >

• merhaba, mi 10 pro için koruma cam ve kılıfı ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resittemiz -- 15 Kasım 2020; 2:30:31 >
  • Mi 10 android 10 nasıl yükseltme yaoabirum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amed2122 A kullanıcısına yanıt

Bekleyeceksiniz daha çıkmadı global ve eea için.

• Hayırlı olsun. Yıllarca samsung kullandım s6dan bu yana s6,s7,s9 ve son olarak s10 kullandım. Kullanışlılık anlaminda kurumsallık ve stabilite anlamında samsung çok iyi bir firma. Batarya ve işlemci beni iphona yönlendirdi ve ios 2 konuda da çok iyi. Gelin görün ki android kullanıcısı iosa alışamıyor. Samsunga dönemedim o batarya ve ısınma stresini artık yaşamak istemiyordum.(sizin SD olduğu için umarim yaşamayacaksınızdır) Bahsettiğiniz sorunları henüz yaşamadım eu 12.0.4 stabil kullaniyorum. 4g noktasında kullanım alanım wifi konusunda zengin olduğundan bağlantı hız sorunu yaşamıyorum. 2021de samsung güzel bir işlemci ve batarya ile piyasaya girerse ben de geri dönerim ama exynosun halihazırdaki işlemcileri leş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki android 10 MIUI 12 olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amed2122 A kullanıcısına yanıt

Telefonun hakkında kısmının gorselini atar mısınız?

• Merhaba
    En son mi6 kullandım sonra iPhone XS Max .koptum android olayından ve öncesinde uzun zaman xiaomi kullandım .şimdi baktım çok fazla alternatif var .hızlı bir android telefon almam gerek tek bir uygulama çalışacak ve Samsun s20 den daha yavaş olmayacak veya one plus 8 den .yani xiaomi yi her yönüyle beğeniyordum acaba bunu karşılayacak bir xiaomi var mıdır yoksa Samsung dışında başka bir marka mı bakayım
    Bir de GPS algılama nokta belirleme vs konularında üzmeyecek ( ki mi 6 bu konuda baya üzdü sonra ekran gitti çöp oldu durduk yerde)
    Fikir beyan ederseniz sevinirim

• muvakkit kullanıcısına yanıt

Poco X3 NFC sizi mutlu edecektir.

• Mi10 pro haftalık beta eu android 11 room yüklü hattım turkcell volteyi kodu girmeme rağmen (*#*#86583#*#* )bir türlü aktifleştiremedim yapmam gereken bir ayar varmı.

• mi 10 pro ya miui 12 yüklenebiliyormu?

ben telefonumu yaşadığım donma ,ses kesilme ve bazı bankacılık uygulamalarına girememe sebebiyle yazılım attırmaya gönderdim.yine düzelmezse çöp olacak.yazıklar olsun bu xiomiye ..böyle saçma sapan iş olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Mi10 pro haftalık beta eu android 11 room yüklü hattım turkcell volteyi kodu girmeme rağmen (*#*#86583#*#* )bir türlü aktifleştiremedim yapmam gereken bir ayar varmı.

Stabil 12.0.4 kullanıyorum Volte kodlarla açıldı bende hattım Turkcell vowifi için ise Root varsa pdc profili değişiyorsunuz araştırırsanız nasıl yapılacağını bulabilirsiniz tele2 sweden profili mi10 pro da çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altiparmak1982 -- 16 Kasım 2020; 18:33:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronin67773

mi 10 pro ya miui 12 yüklenebiliyormu?

ben telefonumu yaşadığım donma ,ses kesilme ve bazı bankacılık uygulamalarına girememe sebebiyle yazılım attırmaya gönderdim.yine düzelmezse çöp olacak.yazıklar olsun bu xiomiye ..böyle saçma sapan iş olmaz.

Mi 10 pro ya miui 12 yükleniyor telefonunuzda hangi yazılım vardı bu sorunları yaşadınız bende bu bahsettiğiniz sorunlar olmadı 3 ayrı bankanın uygulaması çalışıyor sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: altiparmak1982

Mi 10 pro ya miui 12 yükleniyor telefonunuzda hangi yazılım vardı bu sorunları yaşadınız bende bu bahsettiğiniz sorunlar olmadı 3 ayrı bankanın uygulaması çalışıyor sorunsuz

Alıntıları Göster

hangi yazılım olduğunu bilmiyorum pek anlamıyorum o işlerden.garanti bankasını ve s sport uygulaması çalışmıyor.instagramda hikayeler devamlı donuyordu.konuşurken kesilmede cabası,bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronin67773 -- 16 Kasım 2020; 17:50:2 >
  • ustalar bi yazın konu cok uzun oldugundan bulamadım nerde yazıyor. bu telefonun yurt dısı gelıslı satanı var. alsam imei atılıyor mu imei atılırsa telefonun ozellıklerı azalıyormu uygulamar falan guncellemeler gelıyor mu guncelleyebılıyormuyuz. apk ındırmede sıkıntı varmı. ımeı atılıyorsa kacaa atılıyor kesın kalıcı oluyormu. bunların hepsını bılen bı babayıgıt ceavaplasın da sımdıden tesekkur ederım

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.