Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
32
Favori
69.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 230
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 33
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dronebey (42 mesaj) acarbulut (33 mesaj) brl65 (33 mesaj) cgty89 (19 mesaj) vinsanityx (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (332 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (38 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    518 Mesaj
    Kartı formatlamak için kart okuyucu aldım, kamera playback yapmıyordu ama yine de karta kaydetmiş. Bilgisayarda sd kartı formatlayıp geri taktım şuan sorun yok. Hareket sensörü düşük hassasiyette olsa bazen yalnış alarm veriyor, durduk yere tırsıyor insan. :)

Birde birini yakalarsa person detected diyor motion detected yerine bildirim olarak bunu da yeni farkettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Selam arkadaşlar, static IP istiyor mu? Bu cihazı superbox ile kullananlar önerir mi?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

İyi günler, yeni bir müstakil eve taşındık. Hiç bir güvenlik yok. Ben kendim ilerde kolayca söküp götürebileceğim bir ev güvenlik sistemi arıyorum. Xiaomi ev güvenlik sistemlerini ve ip kamerasını gördüm. Sizce bu sistemler ev güvenliği için kullanılır mı yoksa Yale gibi ev güvenlik sistemlerini mi değerlendirmeliyim?

Merhaba, Xiaomi'nin ürünleri güvenlik konusunda işinize yaramaz. Kamera belki bir nebze iş görür ama ev güvenlik kiti olarak satılan ürün tam anlamıyla hırsız alarm sistemi değildir. Bu konuda profesyonel bir marka edinmelisiniz.

|
    |

Makrotek Güvenlik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
    http://www.makrotek.com.tr
    info@makrotek.com.tr
    0 850 305 0 542
    0 545 321 92 94
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Bugün kamera bir garipleşti. Sürekli tak diye ses çıkarıyor. Foto mu çekiyor kendi kendime anlamadım ki

|
    |
    Kamerayı tavana slikonla sabitlemiştim matkap yok diye, kablosuna takıldım yanlışlıkla tavandan çok sert şekilde yere düştü. kamera da kapakçık gibi bişey varmış azıcık o yerinden çıkmış bastırınca yerine girdi. Başka da hiçbir sorunu yok :nazardeğmesin
    Sağlammış baya alet.

Ayrıca xiaomi home kit aldım ondan da çok memnunum. Şöyle ki kamera da ki hareket sensörü iyi çalışıyor ama kedimi de algılıyor. 2 hassasiyet derecesini de denedim yine de algılıyor. Dışarıdayken bildirim geliyor bir bakıyorum benim kedi geziyor :) evcil hayvanınız yoksa bence sensör güzel. Home kitte ki hareket sensörünü kafa hizasına astım kediyi görmüyor bu yüzden, birde kapı da sensör var, bu şekilde harika bir güvenlik sistemi oldu. Kapı açıldığı anda bildirim geliyor alarm çalıyor kameraya bağlanıp görebiliyorum, istersem konuşabiliyorum da.

Birde kamerada ki hareket sensörü gün içinde kapa gece aç hergün zor oluyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    336 Mesaj

Merhaba,

Bu ürünü almayı düşünüyorum ofis için ancak bir kaç sorum var.

İçinden çıkan kabloyu prize mi takmam lazım? baktığım kadarıyla içinden sadece USB kablo çıkıyor. Bu usb kabloyu kullanmak için nasıl bir priz başlığı almam lazım.

Ürünün kendi SD kartına kaydettiği videoları pc üzerinden online olarak izleme ve kaydetme özelliğinden faydalanabilir miyim? Yani amacım SD karta kameraya dokunmadan örneğin 3 dakikalık bir kaydın arşivini almak. Bu mümkün müdür.

Teşekkürler

|
    |

Arkadaşlar Xiaomi nin ip kameralarını aynı zamanda webcam olarak kullanabilirmiyiz?Nette ip cam leri Webcam olarak kullanan gördüm

|
    |
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.