Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
351
Cevap
15
Favori
19.846
Tıklama
Giriş
      1 Mesaj
      08 Şubat 2019 22:50:12
      Merhaba, Xiaomi Mijia 1080p fhd akıllı ip kamera aldım iki tane. 50 küsür günde geldi, çok uğraştırdı beni. Aldıktan sonra birini arkadaşımın evinde denemek için açtım kurulumu yaptım çalıştı sorunsuz. Sonra evime geldiğimde mi home’dan device / cihazı kaldırdım sildim. Cihazı tekrardan kurulum için fişe taktığımda turuncu ışık yanıp sönüyordu. Reset tuşuna basıyorum ama resetlenmiyor. Diğer cihazımı resetlediğimde çince bir konuşma geliyordu. Bu cihazım resetlenmiyor. Turuncu ışık yanarken mi home üzerinden eklemeye çalışıyorum lakin cihaz qr kodu hiç okumuyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      09 Şubat 2019 01:06:34
      quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Merhaba arkadaşlar,

Evimde 4 adet Xiaomi Mijia 1080p kamera var. Evde bakıcı olduğundan kameralar devamlı kayıt halinde duruyor. Geçen hafta şehir dışında olmam sebebiyle kameraların fişini çektim (Boş yere 1 hafta boyunca görüntü kaydedip, SD kartı doldurmasın diye). Eve döndüğümde kameraları fişe taktım fakat Mihome uygulamasında 4 kamera da offline görünüyordu. Fişi çıkartıp tekrar taktım düzeldi fakat sonradan yine tüm kameralar offline görünmeye başladı. Devamlı fişi tak/çıkar yapmak istemiyorum. Bu sıkıntıyı gidermenin bir yolu var mıdır?
      Harekete duyarlı kayıt yapabilirsiniz, hareket gördüğünde kayıt edeceği için kartı boşa doldurmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
    • Teğmen
      158 Mesaj
      09 Şubat 2019 16:29:58

Tesekkur ederim mi store a sordum. Garanti vermemekle birlikte sorun yasayabilirsiniz dedi. Neyse bakalim.

|
      |
      brl65 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      09 Şubat 2019 16:40:01
      quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Harekete duyarlı kayıt yapabilirsiniz, hareket gördüğünde kayıt edeceği için kartı boşa doldurmaz

Alıntıları Göster
      Hocam evde bakıcı olduğundan kameralar devamlı kayıt halinde. Harekete duyarlı kayıt işime gelmez yine de öneriniz için teşekkürler. Benim sıkıntım 1 hafta şehir dışına çıktıktan sonra kameraların devamlı offline gorunmesiydi. Fakat sıkıntı internetten kaynaklanıyormuş. Sonradan sıkıntıyı çözdüm.

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      10 Şubat 2019 01:44:53
      quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam evde bakıcı olduğundan kameralar devamlı kayıt halinde. Harekete duyarlı kayıt işime gelmez yine de öneriniz için teşekkürler. Benim sıkıntım 1 hafta şehir dışına çıktıktan sonra kameraların devamlı offline gorunmesiydi. Fakat sıkıntı internetten kaynaklanıyormuş. Sonradan sıkıntıyı çözdüm.

Alıntıları Göster
      Ben iş yerinde kasa hesabı gibi kritik yerde kullanıyorum 1 senedir. Atladığı an yok. Hatta görüntü başlamadan 10/15 sn geriden görüntü kaydediyor. Size en az 3 katı görüntü kayıt kapasitesi sağlar o yüzden önerdim

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      10 Şubat 2019 10:30:05
      quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Ben iş yerinde kasa hesabı gibi kritik yerde kullanıyorum 1 senedir. Atladığı an yok. Hatta görüntü başlamadan 10/15 sn geriden görüntü kaydediyor. Size en az 3 katı görüntü kayıt kapasitesi sağlar o yüzden önerdim

Alıntıları Göster
      Öneriniz için teşekkürler hocam. Ben bakicinin mesai saatleri dışında kamerayı uykuya alıyorum. Mesai saatlerinde ise, kameranın görüş alanında olmadan çocuğa kötü bir şey söylenmesi ihtimaline karşı kamera devamlı kayıt halinde.

|
      |

• Yüzbaşı
      840 Mesaj
      11 Şubat 2019 13:25:04
      Merhaba arkadaşlar kullananlar bana yardımcı olabilir mi? bakıcı için kamera almam lazım sabit olanı alıp köşeye koymakmı mantıklı yoksa hareketli olanımı almak mantıklı 4 tane alacağım eve
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      21 Şubat 2019 18:24:40
      Bu xiaomi 360° kamera çıldırttı beni nerede yanlış yapıyorum uygulama kurulu location ve account madline china olarak ayarlı modemin dibine koyuyorum kamerayı sıgırlayıp bağlıyorum mavi ışık habire yanıp sönüyor bağlanmıyor. Vallaha bin pişman oldum yaa 2 tane aldım ikiside beter.

|
      |

ikvgrubu
    • Er
      2 Mesaj
      22 Şubat 2019 10:57:40
      Merhaba ben 2 ay önce xiaomi dış mekan ip kamera aldim ama geceleri belli aralıklarla kayıt yapmıyor, gündüz hiç sorun yokken, gece 5 dk kayıt yapıyor 20 dk yapmıyor.
      Hafıza karti ni falan değiştirdim ama aynı yardımcı alacak varmi

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      22 Şubat 2019 10:58:14
      Merhaba ben 2 ay önce xiaomi dış mekan ip kamera aldim ama geceleri belli aralıklarla kayıt yapmıyor, gündüz hiç sorun yokken, gece 5 dk kayıt yapıyor 20 dk yapmıyor.
      Hafıza karti ni falan değiştirdim ama aynı yardımcı alacak varmi

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      Merhaba arkadaşlar amazondan yi dome 1080 kamera aldım zorda olsa tanıttıktan sora ekran önce normal açıldı fakat kısa süre sora siyah bir çizgiyle ikiye bölündü. Bir taraf beyaz bir taraf pembe tonlarında. Ayarlardan denedim bulamadım bilgisi olan var mıdır acaba?

|
      |

Reklamlar
SEO
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.