Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
47
Favori
143.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mijia Smart Home 360 1080p bu cihazı kesinlikle almayın. bağlantı sorunu yaşadımı çözümü yok. teknik servisi de yok zaten ülkede adam gibi elinizde kalıyor alet.
  • Merhaba,

Bana yardımcı olursaniz sevinirim

Apartmanda kullanmak icin 2 tane almayi planliyorum.

1 kamera bina dışına digeri iceriye

Forumu tamamen okudum ama bazi sorularimin cevabini bulamadim

1. Elektrik kesintisinde yeniden kurulummu yapmak lazım cunku montaji erismesi zor yerlere yapacagim.
    2. 32 gb karta ortalama kalitese ne kadar süre kayit yapabilirim
    3. 2 kamerayi ayni anda telefondan izleyebilirmiyim
    4. Apartmanda ki 7 kişide istedikleri anda izleyebilirmi
    5. Aydinlatmadan sarj adaptörüne enerji almanin bir sakincasi olurmu
    6. Hangi modelini satin almaliyim benim icin donmesi sart degil

Simdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, xiaomi ip kamera kullanıyorum yaklaşık bir yıldır. Bugün gece görüşüne geçmesiyle birlikte ekranda beyaz yuvarlak bir görüntü belirdi. Ara ara da hareket ediyor. Sanki birisi fener tutuyormuş gibi sağ sola yukarı aşağı gidiyor. Işığı açınca kayboluyor. Gece görüşü ile ilgili ama neden olabilir? Nasıl düzeltebilirim?

• uzakan hareket ettirilebildiği için mija modelini düşünüyorum ama bir çok kişi bağlantı problemi demiş. Belli bir seride mi var bu sorun tamamen şans eseri mi?
  • Beyler 1080p modelinden 2 tane ve küp gibi olan kameradan da 1 tane var. Kameraları alalı yaklaşık 2 yıl oldu ve küp gibi olanı aldım alalı hala kuramadım, diğer 1080p olan kameraları kullanıyorum ve memnunum. 1080p kameranın biri güncelleme yaparken takıldı kaldı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Resetlemeye çalışsamda, reset düğmesi kamerayı resetlemiyor ve kırmızı ışıkta takılı kaldı. Nasıl düzeltirim, bilgisi olan var mı?

• Merhaba
    Mi 360 kamera aldım fakat dışarıdan 4G ile bağlanamıyorum.
    Sorunun çözümü bulunmuş muydu?

• brl65 kullanıcısına yanıt
    Üstad selam belirttiğin gsm baglantı sorunu hem ios hem de androidde var. Biz de sourunu yaşıyoruz .Cihazımız aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazacak

Merhaba ben de xiaomi 360 ip home security 1080p kamera satın aldım
    Ama kuramıyorum
    Şöyleki hotspottan telefonla kurduğumda bağlandım
    Ama evdeki wifi netmaster modemle kurmaya çalısınca bağlantı hatası alıyorum
    Sebebi çözümü ne olabilir
    Modeme dns kurmayı deneyin birde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paramesium67 P kullanıcısına yanıt
    Dostum sanırım arkadaşta da aynı sorun var. Aynı yöntemi denedi mi acaba?
  • 4G ile bağlanabilen var mı?
  • 4g ile bağlanmanın yolu şu şekilde oluyor;
    Mi home yükleyip üyeliğini region chine olarak yapıyosunuz. Daha sonra kamerayı tanıtmadan önce region seçeneğini United states olarak değiştiriyorsunuz. Sonraki işlemler aynı, kamerayı tanıtın ve bağlanın.
    1080p modelinde bu işlemleri yaptım, sorun çözüldü.

• Bende sadece region china seçerek hem wifi hem de mobile ağ ile bağlanıyordum. Uzun zamandır ise hiç bağlanamıyorum ve acil ihtiyacım kalmadığı için ellemedim bekliyor . Bu ara güncelleyip baştan kurulum yapıcam. Gelişmeleri yazarım ...
  • Yi dome camera 1080p modelini aldım. Kurulumunu yaptım wifi olan bir ortamda. İnternet erişiminin olmadığı(wi-fi yok) bir ortamda fişe takınca sd card'a kayıt almıyor. Offline modda sd card'a kaydetmesi için her şeyi yaptım ama bir türlü bulamadım. Var mı bir bilen yapan denk gelen?

• Arkadaşlar hücresel(telefon interneti) ile bağlanma sorunu yaşayanlar. Bölgeyi Turkey olarak seçip kurulumu öyle yapın. Ben öyle yaptım oluyor
    Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acarbulut -- 25 Temmuz 2019; 16:34:0 >

• Bende mi kameranın 1080p olan aşağıdaki versiyonu var. Aliexpress'den 38 dolara aldım (https://www.aliexpress.com/item/32898456976.html). Kurulumu falan çok kolay, on numara alet. Ama aşağıdaki iki sorunu bir türlü çözemedim. İnternetin altını üstüne getirdim ama hala çözüm bulamadım. Sonundaki buradaki üstadlarıma sormaya karar verdim.

1) Bu kamerada biliyorsunuz çift yönlü görüşme özelliği var. Kurulum yapılırken alet Çince bazı kelimeler söylüyor ve bunları söylerken hoparlörün sesi gayet yüksek çıkıyor. Kurulum bitip de kameraya uzaktan bağlanıp çift yönlü görüşme düğmesine basınca karşı tarafın sesi ve görüntüsü (1080p süper net) bana çok iyi bir şekilde geliyor. Kısacası hoparlör donanımında veya internet bağlantı hızında bir sorun yok. Ama benim sesim karşı tarafa çok aşırı düşük gidiyor. Bağırsam bile sesim karşı tarafa hoparlörden çok az iletiliyor. Telefondaki tüm ses ayarlarına baktım ama bir türlü çözüm bulamadım.

2) Kamera içine 32 GB kaliteli bir microsd kart taktım ve çekim modunu hareket sensörü olarak ayarladım. Yani kamera sadece hareket algıladığında çekime başlıyor. Kaydedilen videolar microsd kart içinde duruyor ve bunları uzaktan erişip izleyebiliyorum. Ama nedense mi home uygulaması görüp izleyebildiğim bu videoların herhangi birini telefonuma indirmeme izin vermiyor! Tüm seçeneklere vs baktım yok, videoları bir türlü telefonuma indiremiyorum.

Bence bu iki sorun da böyle mükemmel bir kamerada olacak iş değil. Kesin bir çözümü vardır.

Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum...
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-p-HBV00000GH8HR

• quote:

Orijinalden alıntı: sugasuga

Merhaba,

Bana yardımcı olursaniz sevinirim

Apartmanda kullanmak icin 2 tane almayi planliyorum.

1 kamera bina dışına digeri iceriye

Forumu tamamen okudum ama bazi sorularimin cevabini bulamadim

1. Elektrik kesintisinde yeniden kurulummu yapmak lazım cunku montaji erismesi zor yerlere yapacagim.

Simdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum

YENİDEN KURULUM FALAN GEREKLİ DEĞİL, BİR KERE KUR VE UNUT... ALET 10 NUMARA ÇALIŞIYOR... AMA DİKKAT ET DIŞARIDAKİ ALET YAĞMURDA FALAN ISLANMASIN!

HAREKET SENSÖRÜ ÖZELLİĞİNİ AÇ. ÖYLE YAPARSAN ALET SADECE HAREKET ALGILADIĞINDA KAYIT YAPAR. KAMERAYI KOYDUĞUN YERDE HAREKET ÇOK YOKSA GÜNLERCE KAYIT YAPAR. AYRICA ÇEKİM KALİTESİNİ DÜŞÜRME HEP 1080P KALSIN.

EVET

EVET. KAMERALARI İLGİLİ Mİ HESAPLARI ÜZERİNDEN PAYLAŞ. YANİ KOMŞULARIN Mİ HESABI AÇSIN SEN DE KAMERALARI O HESAPLARLA PAYLAŞ.

OLMAZ

BUNU AL
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-p-HBV00000GH8HR

• merhaba, bu kameraya bağlanmak ve izlemek için mi home programını kullanmak şart mı ? bende başka marka kameralar var eyeplus uygulaması ile izliyorum, iki marka kamerayı izleyebileceğim ortak bir uygulama var mı ?
  • Arkadaşlar ev için hangi modeli tavsiye edersiniz.

• Selamlar 1 ay evvel almış olduğum xiomia 360 kamera şimdi calismiyor..tekrar kurmayı denedim olmadı ...üzerinde sarı ışık yanıp sönüyor..turkey seçeneğini cin yaptım yine olmadı..karweodu okuyor ışık mavi oluyor sonra bağlantı gerçekleşmiyor yardim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirayy -- 21 Eylül 2019; 21:58:26 >
  • arkadaşlar merhaba, elimde yi home kameralar var fakat bazıları eu bazıları cn versiyon. Tek programda çalıştırmam lazım hepsini, yardımlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.