Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
47
Favori
143.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki ürün arasında kalite farkı varmı yoksa serbest piyasa muhabbeti yüzünden mi fiyat bu kadar uçuk.

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brl65 kullanıcısına yanıt
    Benimde tercihim1080p fakat. Aralarındaki fark nedir anlayamadım.

• Ağ üzerinden saati kendi ayarlama mevzusunda mantık nedir? Bendeki tüm kameraların saatleri farklı, neye göre baz alıyor saat senkronizasyonları bu mi konuyu çözen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi home security camera 360 1080p yi google home/asistan ile kullanabilen var mı?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Şu ayarı kapatıp tekrar deneyin bakalım...Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları
  • Arkadaşlar bizim apartmanın garajına almak istiyorum orta yollu bir ip kamera tavsiyeniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Arkadaşlar bizim apartmanın garajına almak istiyorum orta yollu bir ip kamera tavsiyeniz var mı ?
    Xiaomi'nin 720P uluslararası sürümünü alabilirsiniz fiyatı da makul seviyelerdedir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://fas.st/5JuZxk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 27 Ocak 2019; 18:5:40 >
  • dronebey kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ip kameralar direk kurulum oluyor dimi hiç uğraşmıyoruz yani uzun kablo harddisk felan direk telefondan izleyebiliyoruz anladıgım kadarıyla

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Elektrik kablosu olması yeterli bir de kablosuz internet ağı onun haricinde başka birşeye gerek yok. içine sd kart takarsanız hareket algıladığında videoları hafıza kartına kaydedebilirsiniz.
  • banada dış mekan ip kamera gerekli..var mı tavsiye edebileceğiniz model ?
  • arkadaşlar kafayı yemek üzereyim macbook pro kullanıyorum, telefondan ayarlarımda sıkıntı yok görüntü alıyorum, pc için bir arkadaş .exe uzantılı dosya paylaşmış ancak mac için nasıl izleriz yayını? Vlc player için yabancı sitelerde dökümanlar buldum her yolu denedim. Benim cihazım home security 360 1080p
  • mi 360 bılgısayardan ızlemek mumkunmu acaba.eskı yazılarda buldum bır lınk fakat calıstıramadım
  • Linkteki xiaomi imi 360 kamerayı satın aldım. 1 ayda geldi. Kamera TP link vr600 modeme bağlanmadı. İşin garibi aynı modeme bağlı xiaomi nin başka bir kamerasını sorunsuz kullanabiliyorum. Çok memnun olduğum için dönebilen bu modeli de aldım. Mainland china vs tüm ayarlar yapılmış mi home uygulaması ile bağlantı için 1 hafta uğraştım. Yine olmadı. Yabancı forumlarda mobil hotspot ile bağlanıp güncelleme yapınca sorun kalmadığını okudum. Kamerayı, mobil hotspota bağladım, gerçekten de bağlandı ve 2 adet güncelleme aldı. Sonra reset atıp tekrar modeme bağlamayı denedim ama yine bağlanmadı. Kamera sadece mobil hotspota değil pc den paylaştırdığım wifi ağına da bağlanıyordu. Bunu üzerine Xiaomi 3g router aldım ve bunu modeme bağlayarak sorunu bu şekilde halledebildim. Kamerayı hiç kullanamamaktan iyidir. Bağlantı sorunu olanlar bu şekilde çözebilirler.

• İlginç bir sorun , olmaması lazım aslında . Bende 2 ad farklı model Mi kamera var ve ağa rahat bağlanıyor.
  • arkadaşlar aliexpresten YI Cloud Dome Camera 1080p aldım. ama ürün nedense 2 gündür gönderilmedi. bankada da bekleyen işlemlerde görünüyor. satıcı iptal mi etti anlamadım. mesaj atıyorum cevap yok.

https://tr.aliexpress.com/item/2018-Yeni-YI-Bulut-Dome-Kamera-bebek-izleme-monit-r-32-GB-SD-Kart-1080-P/32890745271.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 4 Şubat 2019; 20:36:12 >

• Herkese merhaba
    Bu kameralar cin deyken (ara sira geliyorum) mi store dan alinir mi? Yoksa telefonlardaki gibi chinese rom sorunu mu var?
    (Cinden alinan tum mi phonelarda chinese rom kurulu oluyor ve bir dizi islem sonrasi global rom a gecip kullanabiliuorsunuz aksi durumda facebook instagram vs hic birine apple storedan ulasamiyorsunuz.) benzer bir durum ip kameralar icin var mi? Eger varsa, gearbestten alinanlarda sorun var mi? Hizlica basligi okudum bazi arkadaslar sorun yasamis, cozen olmus. Ben cinden direk sahsen alan var mi merak ettim. Tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar,

Evimde 4 adet Xiaomi Mijia 1080p kamera var. Evde bakıcı olduğundan kameralar devamlı kayıt halinde duruyor. Geçen hafta şehir dışında olmam sebebiyle kameraların fişini çektim (Boş yere 1 hafta boyunca görüntü kaydedip, SD kartı doldurmasın diye). Eve döndüğümde kameraları fişe taktım fakat Mihome uygulamasında 4 kamera da offline görünüyordu. Fişi çıkartıp tekrar taktım düzeldi fakat sonradan yine tüm kameralar offline görünmeye başladı. Devamlı fişi tak/çıkar yapmak istemiyorum. Bu sıkıntıyı gidermenin bir yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerie

Herkese merhaba
    Bu kameralar cin deyken (ara sira geliyorum) mi store dan alinir mi? Yoksa telefonlardaki gibi chinese rom sorunu mu var?
    (Cinden alinan tum mi phonelarda chinese rom kurulu oluyor ve bir dizi islem sonrasi global rom a gecip kullanabiliuorsunuz aksi durumda facebook instagram vs hic birine apple storedan ulasamiyorsunuz.) benzer bir durum ip kameralar icin var mi? Eger varsa, gearbestten alinanlarda sorun var mi? Hizlica basligi okudum bazi arkadaslar sorun yasamis, cozen olmus. Ben cinden direk sahsen alan var mi merak ettim. Tesekkurler
    Aliexpress vs den alsanızda bizim gibi , genelde hepsi çin e göre ayarlı ve bölge olarak çin i seçmezseniz çalışmıyorlar. İnternational veya Global olanları var diyorlar satıcıyla konuşun siparişten önce ya da Çindeki mağazaya sorun derim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brl65 -- 6 Şubat 2019; 20:59:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

arkadaşlar aliexpresten YI Cloud Dome Camera 1080p aldım. ama ürün nedense 2 gündür gönderilmedi. bankada da bekleyen işlemlerde görünüyor. satıcı iptal mi etti anlamadım. mesaj atıyorum cevap yok.

https://tr.aliexpress.com/item/2018-Yeni-YI-Bulut-Dome-Kamera-bebek-izleme-monit-r-32-GB-SD-Kart-1080-P/32890745271.html
    Ben 1 haftadır bekliyorum , sonunda aliexpress e yazdım. meğer çin bayramıymış 31-01 ile 12.02 arası . :)
    Yani merak etmeyin 12 sinden sonra işleme konacak hepsi.

• brl65 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya 🙄 ben de bir haftadır mesaj yazmadığım satıcı kalmadı ne oldu diyordum ki senin mesajını gördüm. Sağol kardeş 👍

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.