Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit Bip - 45 Gün Bekleme - Gps - Kalp Atış Sensörü - Full Açık Ekran (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
10
Favori
6.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eternal88 adlı satıcı dolandırıcı çıktı. DHgate üzerinden bu satıcıdan amazfit bip alan varsa bir an önce dispute açsın. Satıcı sisteme fake kargo numaraları giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Xiaomi Amazfit Bip saati temiz kullanılmış ve aldığı ülke fiyatını dikkate alarak satmaya niyeti olan var ise pm atabilir mi? Tercihen istanbul anadolu yakası.

Soru: Xiaomi Huami Amazfit Bip ile Xiaomi Amazfit Bip aynı saat değil mi ? Huami bazı yerlerde yazıyor bazı yerlerde yazmıyor..

aynı saat. global ve çin versiyonu var. alırken ona dikkat edin sadece.
  • kk1903 kullanıcısına yanıt
    photofans diye bir satıcıdan aldım ben. 43 dolara. ürün kargoda şuan. gelince yazarım buraya.

https://www.dhgate.com/product/global-version-xiaomi-amazfit-smart-watch/410285122.html
  • druen kullanıcısına yanıt
    Hocam bu satıcı içinde tetikte olun derim. Çünkü eğer yanlış bakmadı isem satıcının şu anda satışta olan bir ürünü yok toplamda da 150 civarı satışı var bizim aldığımız satıcının profiline benziyor ve bu satıcı da bizim aldığımız zamanlarda bu ürünü satışa açmıştı hatırlıyorum şimdi ise satışa kapalı kısa bir aralık için satışta kaldı ürün. Umarım siz de bir sorun olmaz.
  • new_yorker N kullanıcısına yanıt
    evet 3 kagıt olabilir ama ürün sahte filansa site para iade garantisi veriyor diye rahatım. inş sorun çıkmaz.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:53:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:53:39 >
  • arkadaşlar bu saatten 63 dolara sipariş verdim. İngilizce versiyon gelecek. Türkçe'ye çevrilebiliyor mu gerçi olmasa da ingilizce pek bir kaybım olmaz ama Türkçe daha hoş durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgincix

quote:

Orijinalden alıntı: new_yorker

Saate gadgetbridge yardımı ile watchface ve türkçe font yükledim başarılı ile gerçekleşti yüklemeler. iOS kullanıcısıyım. Saatin mi fit ile olan bağını tamamen koparmadan sadece telefonun bluetooth bağlantısını kesince android de gadgetbridge ile bağlandı. Daha sonra bluetoothu açıp iOSta senkronizasyon yapınca herhangi bir sıkıntı olmadan bağlantı sağlandı ve şu anda notificationlarda türkçe karakter sorunu çözüldü. iOS kullananların işine yarayabilir.

kullanman gereken uyumlu gadgetbridge :

http://www.ilgincix.biz/amazfit/Bip/Tools/app-debug.apk

font dosyasi ( zipli ) :

http://www.ilgincix.biz/amazfit/Bip/Tools/Mili_chaohu_de_it_tr.zip

uygulanışı :

gadgetbridge ile saate baglanin. sonrasinda font dosyasini zipten cikartip telefona atin. telefonun dosya yoneticisi ile font dosyasini bulun ve paylaş seceneginde gadgetbridge i secim. yaklaşık 30 40sn surecektir. hepsi bu kadar. hayirli olsun

Alıntıları Göster
    Merhaba,

amazfit bip global sürümünü bugün sipariş ettim telefonum android ancak türkçe sorunu kafamı karıştırıyor. gadgetbridge ile sadece türkçe font mu yüklemem gerekiyor. yoksa resource ve gps de yüklemem gerekecek mi? Tek seferlik bir işlem mi? birde amazfit notify uygulaması ile sorun olmadığını belirten var. Kafam karıştı baya :)

cep telefonunu ingilizce yapmadan türkçe karakter sorunu yaşamadan nasıl kullanabilirim tam olarak bunun bir çaresi var mı?

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:53:47 >
  • erenhamza E kullanıcısına yanıt
    gadgetbridge ile türkçe font yükledim karakter sorunu düzeldi. ancak tek sorun telefonu ingilizce yapmadan mifit uygulaması saate arayan kişiyi göstermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgincix

quote:

Orijinalden alıntı: new_yorker

Saate gadgetbridge yardımı ile watchface ve türkçe font yükledim başarılı ile gerçekleşti yüklemeler. iOS kullanıcısıyım. Saatin mi fit ile olan bağını tamamen koparmadan sadece telefonun bluetooth bağlantısını kesince android de gadgetbridge ile bağlandı. Daha sonra bluetoothu açıp iOSta senkronizasyon yapınca herhangi bir sıkıntı olmadan bağlantı sağlandı ve şu anda notificationlarda türkçe karakter sorunu çözüldü. iOS kullananların işine yarayabilir.

kullanman gereken uyumlu gadgetbridge :

http://www.ilgincix.biz/amazfit/Bip/Tools/app-debug.apk

font dosyasi ( zipli ) :

http://www.ilgincix.biz/amazfit/Bip/Tools/Mili_chaohu_de_it_tr.zip

uygulanışı :

gadgetbridge ile saate baglanin. sonrasinda font dosyasini zipten cikartip telefona atin. telefonun dosya yoneticisi ile font dosyasini bulun ve paylaş seceneginde gadgetbridge i secim. yaklaşık 30 40sn surecektir. hepsi bu kadar. hayirli olsun

Alıntıları Göster
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:53:54 >

• saatle telefonu eslestirdin mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan hepsiburada da 271 tl ye global-versiyon sipariş verdim bakalım memnun olurum inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 67memetrix

Şuan hepsiburada da 271 tl ye global-versiyon sipariş verdim bakalım memnun olurum inşallah.
    Gerçekten bu fiyata sattılar mı?
  • ilgincix İ kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeş 30 saniyede hallettim valla 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Orijinalden

Alıntıları Göster
    Samsung Gear s2, Mi Band 2 ve bugün itibariyle amazfit bip ile aranızdayım,

Mili_chaohu_0.1.0.89_tr dosyasındaki Mili_chaohu_0.1.0.89_tr.fw yi birinci olarak yükledim, daha sonrasında Mili_chaohu_0.1.0.89_tr.res ve Mili_chaohu_uni.ft dosyalarını yükleyerek cihazımı tamamen Türkçeleştirdim, ancak hava durumu bölümüne geldiğimde Türkçe fontlarda ciddi bir sıkıntı var bunu nasıl çözebilirim?
  • tüm xiaomi ürünleri için yeni destek platformu
    hayırlı olsun :D

herşey var
    http://xiaomidestekforum.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilgincix -- 21 Ağustos 2018; 16:21:28 >
  • yeni saat tema arşivi

Amazfit Saat Görünüm Arşivi
    Toplam 35.270+ Adet Tema Mevcut.

bip , pace ve stratos uyumlu temalar mevcut...

arşiv:
    http://saat.xiaomidestekforum.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilgincix -- 21 Ağustos 2018; 16:36:56 >
  • Mi fit uygulamasi kullanyrm ama whatsapp bildirimleri gelmyr nedendir acaba yeni aldimda. Arama ve normal msj geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.