Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
33
Favori
78.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kare olanında GPS var. bluetooth olayının çözüldüğünü yada çözüleceğini bilsem alacam ama işte, düzgün bi yanıt alamadım halen.
  • evet varmış, benim hatam... ekranı farklı bir teknoloji sanırım diyordum, o da aynı galiba... bir tasarımı farklı kalıyor :) hatta bip'in su geçirmezliği pace'ten 1 tık daha yukarıymış :) o zaman niye daha ucuz, çirkin olduğu için mi diye düşündüm ben de :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 18 Ekim 2017; 16:37:14 >
  • çünkü bip biraz daha pebble andırıyor yani işlemci ram olayı falan çok cılız, mesela pace de dahili hafızaya müzik atıp dinleyebilirsin zaten pace android tabanlı bir saat ama bunda öyle birşey yapamıyorsun çünkü özel yazılımdan oluşuyor. :) yinede geliştiriciler boş durmamış çeşitli saat arayüzleri çıkartmaya başladılar bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Bende bugün sipariş verdim mesajları okuyup aramaları göreyim yeter bana piyasadaki çoğu üründen kaliteli.

Aramex kargo ile 8 günde elime ulaştı.Tek olumsuz yanı aramex kargonun Türkiyede yurtiçi kargoya teslim etmesi.Adamlar kargoyu verirken kimlik bile sormuyorlar
  • quote:

quote:

Bende bugün sipariş verdim mesajları okuyup aramaları göreyim yeter bana piyasadaki çoğu üründen kaliteli.

Aramex kargo ile 8 günde elime ulaştı.Tek olumsuz yanı aramex kargonun Türkiyede yurtiçi kargoya teslim etmesi.Adamlar kargoyu verirken kimlik bile sormuyorlar

Hiç ses etme ben 1 Aydan beri bekliyorum anca bugün geldi aramexle... beterin beteri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalyanca Fransızca dil seçeneği bile var bizden Türk geliştiriciler bir el atsa olacak ama uğraşan yok işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

İtalyanca Fransızca dil seçeneği bile var bizden Türk geliştiriciler bir el atsa olacak ama uğraşan yok işte...

Xda'da bunlae için custom rom geliştiren biri var. Kendisiyle iletişime geçip saati türkçeye çeviricem.

Ayın 10nda aldım gearbestten. Yarın kargolanacak inşallah.

• Gearbest den bende aldim bugün elime ulasti, xda iyice inceledim Türkçeleştirme benimde aklimda belki beraber cevirebiliriz, oradaki problem saati önce unlock edip custom rom yüklemek gerekli belkide baglanti kopma problemi de gitmis olur.

Ayrica olmayan farkli özellikler dw geliyor. Önümüzdeki ay bakacağım, muhtemel 1 ay kadar orijinal hali ile kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: naberyaaa

Gearbest den bende aldim bugün elime ulasti, xda iyice inceledim Türkçeleştirme benimde aklimda belki beraber cevirebiliriz, oradaki problem saati önce unlock edip custom rom yüklemek gerekli belkide baglanti kopma problemi de gitmis olur.

Ayrica olmayan farkli özellikler dw geliyor. Önümüzdeki ay bakacağım, muhtemel 1 ay kadar orijinal hali ile kullanırım.

Türkçeden ziyade tekrar bağlantıda telefonu İngilizceye çevirme sorunu çözülse daha büyük iş yapılmış olur aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 28 Ekim 2017; 7:46:49 >
  • Hocam cihazı ben de almak istiyorum acaba aldığınız yerin linklerini atabilir misiniz? Bir de gümrüğe takılmaması için bir şeyler yazdırmak gerekiyor mu yoksa çinli dostlar bizim yerimize yapıyorlar mı?
  • Arkadaşlar merhaba,

Cihazı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çok şık ve hoş bir cihaz. Genel olarak memnunum. Ancak bugün şöyle bir durum oldu. Telefon saati otomatik olarak 1 saat geri almış. Bende telefonun otomatik saat ayarını kapattım ve manuel olarak saati ayarladım. Ancak saat şu an 1 saat ilerde görünüyor. Saatin kendi içerisinde böyle bir ayar bulamadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaşım varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

• Mahiro M kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Çözüm buldunuz mu bilmiyorum. Ancak çözüm için Telefonda ayarlara girip saat ayarlarına gelin. Telefon saat dilimini +3 olarak değiştirdiğinizde Saat düzeliyor.
  • excalibur E kullanıcısına yanıt
    Evet düzeldi. Çok teşekkür ediyorum, sağolun.
  • Saatin kordon çapı ne kadar kullananlar ölçüp bilgi verebilirmi.
    Kalın bilekli biri kullanacak kordon boyunun yetersiz kalma ihtimali varmı?

Cevap: 21cm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 2 Kasım 2017; 22:54:25 >
  • Saati bugün aldım

Gps özelliği :kare bir harita cikiyor telefona baglayinca Strava uygulamasi araciligiyla gittigin yolu gösteriyor (anladığım ve gördüğüm bu)

Fakat saaten gpsi açınca normal harita gostermiyor mu veya nereden harita yukleyebilir ve yükleniyor mu

Birde saatin pace ayarı yanlış gösteriyor

• Daha gelmeden neden aldım diye düşünüyorum inşallah yüzümü kara çıkarmaz bu cihaz :d

• 1 haftadır 6s ile beraber kullanıyorum cihazı lakin gelen aramayı saatten sessize alamıyorum. İos ile kullananlar da var mı böyle bir sıkıntı?

• Benim de geldi saatim. Yürüme hedefini nerden değiştirebilirim ne saatte ne uygulamada göremedim de. Ayrıca mibandda olan oturma uyarısı yok mu bunda acaba?

• Gümrükte takılmaması için bir şey yapıyor muyuz?

• gearbest sitesinden alan var mı ? Çünkü bir tanesi 121 dolar diğeri 150 dolar farkı nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.