Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu an en alınası AmazFit ürünü hangisi arkadaşlar? Spor için kullanacağım. Bir de en son modeli ne? Mi Band 5'e de aklım kayıyor aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, amazfit pace saatimi satmayı düşünüyorum , sadece kordonunu değiştirdim, haricinde çizik vuruk vs. problem yoktur, kutusu ve orijinal şarj kablosu mevcuttur.
    İlgilenen arkadaşlar özel mesajla iletişime geçebilirler. ( Fiyat olarak 400 lira düşünüyorum, üç aşağı beş yukarı anlaşırız.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozbilginli -- 3 Ağustos 2020; 2:33:43 >
  • Arkadaslar merhaba, amazfit gts almayı düşünüyorum.ios ile kullanımda herhangi sıkıntısı var mı , stabil çalışıyo mu ? Kullanan arkadaslar bilgilendirebilirler mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, spor öncelikli ise amazfit stratos 3 ü düşünmeden alabilirsiniz. Firstbeat ile entegre detaylı analizler yapabiliyor, gps ve pil ömrü oldukça iyi. garmin in ucuz örneği gibi düşünebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oemci32

Selamlar, spor öncelikli ise amazfit stratos 3 ü düşünmeden alabilirsiniz. Firstbeat ile entegre detaylı analizler yapabiliyor, gps ve pil ömrü oldukça iyi. garmin in ucuz örneği gibi düşünebilirsiniz.
    Çok teşekkürler cevap için, bulmaya çalışayım en uygununu.
  • Stratos 2 kullanıyorum, kışın çok rahat iken yazın kayışı çok rahatsız etmeye başladı ter ve sıcaktan ötürü, kayışı değiştirmek şart oldu bana

• Arkadaşlar benim saate bir şey oldu; pil çabuk bitiyor, çok ısınıyor bu sebeplerle kullanamıyorum epeydir.

Garantili olmadığı için servise veremeyeceğim fakat bu saati tamir edebilecek yer varmıdır (İstanbul)
    Varsa adı vb. yazabilirmisiniz.
  • merhaba arkadaşlar bende 3 gün önce amazfit gts aldım ancak 3günün sonunda saati çıkarmıştım. gece birden titreme duydum ve kalktıgımda ekranda amazfit yazısı ara sıra titreme oluyor. 24 saat geçti hala durum aynı. iade talebinde bulunacağım. böyle bir sorun ile karşılaşan olmuşmuydu ? bi çözümü var mıdır ? teşekkürler.
  • Arkadaşlar Amazfit Pace saatimi satıyorum.

İlgili konusuhttps://forum.donanimhaber.com/satilik-amazfit-pace-full-kutulu-sifirdan-farksiz--145509770

Buraya post atıp konuyu kirlettiğim için özür dilerim.
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Bende bu saati almayı düşünüyorum da google maps açılıp navigasyon ekranı olarak kullanabiliyomuyuz saati. Arama açma özelliği felan varmıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi forumlar arkadaşlar. Amazfit Gts modelini almayı düşünüyorum.Bu model hâlâ alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RioZet81

Ben saati yaklaşık 2-3 ay kullandım gayet iyiydi kasma donma yoktu sonrasında bi gün arkadaşımda kaldım o gün de şarjı azdı şarjı bitti kapandı o günden beri saat açılmıyor iyice sinir bozdu bu durum araştırma yaptım ama başka başına gelen yok galiba ki hiç bir yerde bu konu dikte alınmamış bende en çok kullanılan site olduğu için donanım habere yazıyim dedim bilgisinolan varsa veya fikir verecek olan varsa bekliyorum şimdiden sağolun 🙄😔

Selam bende aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm bulabildiniz mi yazabilir misiniz teşekkürler

• Merhaba, amazfit akıllı saat aldım. Telefonum iphone 13. Telefondan uzaklaştığım zaman, akıllı saatin bağlantısı kopuyor ve yeniden bağlanmıyor. Bu sorun nasıl çözülür

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.