Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pahalıda olsa DH den ikinci el ( sıfır ) 800/900 TL gear s3 daha avantajlı gibi

756 mb ram

Türkce

Uyumluluk

Dil

Hopörlör

Tr garanti

Gearbest DH konu dan 88/90 $ amazfit alıp İOS ile kullanacaklara yada ucuz xiaomi telefonumla da uyumlu olsun diyene tabi iyi bir alternatif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba urune gear s2 deki veya android weardaki gibi çesitli uygulamalari yukleyebiliyormuyuz

• Adb üzerinden APK yüklenebiliyor. Tabiki uyumlu olanları denemek gerek..

• Tesekkurler

• Arkadaşlar bir de dikdörtgen şeklinde olan modeli var bunun gearbest de 59.99$ bundan farkı nedir? Bir de bu huami ne

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    o henüz çince, ingilizce sürümü piyasaya çıkmadı. Sadece çeşitli geliştiriciler kendileri ingilizceye çevirip yazılım yayınladılar ancak o da sorunlu diye gördüm hala geliştiriyorlar. İngilizce olanı aliexpress de var ancak ön sipariş olarak eklemişler. aslında iddialı bir ürün 45 gün den bahsediliyor.
  • Saatim geldi, çok güzel.

Ancak bağlantı konusu çok can sıkıcı, daha basit ve kalıcı bir çözüm olmalı bence.

telefon dilini İngilizce yapmadan bağlanmıyor, bağlandıktan sonra yeniden Türkçe yapabiliyoruz ama her seferinde uğraşmak çok sıkıcı. :-(
  • bu saatin kayışı değişebiliyor mu yada ne tür aksesuarları var
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    bende bu saatten almayı düşünüyorum ama bağlantı sorunu düzelmedikçe almak içinden gelmiyor. Umarım çabucak çözerler, uzun zamandır olan bir sorun.
  • bugun aldım, cok guzel bir saat, tek problemi ekran parlak degil, ancak parlak olsa belkide bu kadar fazla bekleme süresi olmazdı. Ancak bu opsiyonel olabilirdi. Uygulama acısından önerileri daha tecrubeli arkadaslar yazarsa cok iyi olur. Cunku bana yazılımı biraz yetersiz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

o henüz çince, ingilizce sürümü piyasaya çıkmadı. Sadece çeşitli geliştiriciler kendileri ingilizceye çevirip yazılım yayınladılar ancak o da sorunlu diye gördüm hala geliştiriyorlar. İngilizce olanı aliexpress de var ancak ön sipariş olarak eklemişler. aslında iddialı bir ürün 45 gün den bahsediliyor.

evet, 45gun bekleme süresi olduğu söyleniyor,
    Ing versiyonu için biraz daha beklemekte fayda var.
  • Registered kullanıcısına yanıt
    İlk başta bende ekran parlaklığını çok yadırgamıştım. Ancak kullandıkça alışılıyor. Gündüz ve güneşli bir havada zaten ekran özelliğinden dolayı aydınlatmaya ihtiyacınız yok..diğer durumlarda ekran otomatik aydınlatmada isr istediğiniz bilgiyi görebileceğiniz kadar aydınlanıyor.. Aksi durumda pil performansı bu kadar iyi olmazdı...

• bu bağlantı sorunu sadece android te mi meydana geliyor acaba ? çünkü iphone da dil değiştirince telefon yeniden başlatıyor ve bağlantı illa ki yine kopuyor olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Saatim geldi, çok güzel.

Ancak bağlantı konusu çok can sıkıcı, daha basit ve kalıcı bir çözüm olmalı bence.

telefon dilini İngilizce yapmadan bağlanmıyor, bağlandıktan sonra yeniden Türkçe yapabiliyoruz ama her seferinde uğraşmak çok sıkıcı. :-(

Bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı, sırf bu yüzden çıkarttım saati, mi band2'ye geri döndüm.

Ayrıca bluetooth özelliğinde mesafe çok kısa, yan odaya geçince bile kopma yaşanabiliyor.

Örneğin TV izlerken, telefonu oturduğun yerde bırakıp WC'ye gitsen, döndüğünde bağlantı kopmuş oluyor ve yeniden bağlantı için dili değiştirmen lazım.

Büyük hayal kırıklığı...

• deepkurt kullanıcısına yanıt
    bu durum sadece android te mi var yoksa iphone da da bu sorun mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

bu durum sadece android te mi var yoksa iphone da da bu sorun mevcut mu ?

IOS kullanmam, bundan dolayı bilgim yok. Ben Xiaomi Mi5s ile kullanıyorum.
  • Bende bugün sipariş verdim mesajları okuyup aramaları göreyim yeter bana piyasadaki çoğu üründen kaliteli.
  • Gearbestten sipariş verdim hala gelecek,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni firmware güncellemesi gelmiş saate, arayüz değişikliği vs. varmış, almayı düşünüyorum ama bu bağlantı problemi düşündürücü geliyor bana.
  • telefonu türkçe kullanmadığım için bağlantı sorununu bilemeyeceğim ama biraz bilgi aktarayım:

saat android wear değil, android 5.1 çalıştırıyor... içerisinde tam android çalıştığı için uygulama vs yüklemeyi deneyebilirsiniz yani... ama wear olmadığını bilin...

müzik konusunda saat telefondan müzik dinlerken müziği yönetebiliyor... bunun dışında müzikteki en büyük artısı saatin kendi hafızası olması ve saate(telefona değil) bluetooth kulaklık ile bağlanılabilmesi... yani bu saat, koşuya çıktığınızda yanınızda telefon taşımadan hem GPS takibi yapmanızı hem de müzik dinleyebilmenizi sağlıyor...

kayış olarak 22mm'lik standart kayış kullandığı için istediğiniz kayışı takabiliyorsunuz...

şu kare olanın bildiğim kadarıyla GPS'i yok... en büyük fark o :) onun dışında onu denemediğim için bilmiyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.