Şimdi Ara

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
23
Favori
56.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba

Alarm kurma sadece tel. den yapılıyor. Max 3adet alarm ayarlayabilirsiniz. Saatten sadece o anda çalan alarmı kapatabiliyorsunuz. Erteleme falan yok. Saat menüsünde alarm diye bir bölüm yok.

Krono ve geri sayım var. Adımları istemesen de sayıyor. Ama spor yada yürüyüş algılama yok. Manuel başlatıyorsun.

Kordon 22 mm . Ayrıca kordon pimi eğimli yapıda. Metal kordon takmak istersen sorun yaşayabilirsin. Ben metal kordon adaptörü aldım aliexpresten. Umarım bu bilgiler sana yardımcı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdirectix -- 30 Ocak 2021; 11:44:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haylou LS05 kullanıyorum güncelleme bulundu diyor ama yükleme ekranı çıkmıyor. YouTube'daki yöntemi deneyeyim dedim httpcanary uygulamsı premium istiyor. APK indirdim ama virüslü falan deyince kullanmaktan vazgeçtim. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Saati aldığıma pişman oldum.

• blltlgn kullanıcısına yanıt
    Ellerine yüzlerine bulaşmış bi şey yok,senin android telefonun problemi o
  • radko kullanıcısına yanıt

3 farklı telefonda denedim. İkisi Xiaomi biri rootlu diğeri rootsuz. Samsung'da denedim aynı sorun devam ediyor. Böyle deneye deneye doğru telefonu mu bulacağım güncellemek için? Firmanın sorunsuz bir şekilde her ürüne güncellemeyi ulaştırması lazımdı. Evet ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 30 Ocak 2021; 19:16:59 >
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    İos no problem
  • Salı günü sabah şarj ettim, 8.30 da kullanmaya başladım. Bugüne kadar gün içinde en az 6 saat telefona bağlıydı saat. Onun dışında tema denemelerim vs oldu. Şu an şarjı %67 gösteriyor. 5 günde %33 düştü. Tema değiştirme ciddi manada şarj tüketiyor. 3 gecedir de kolumda saatle uyuyorum.

Uykuyu aşağı yukarı doğru ölçüyor. Uyandıktan sonra yatakta oyalanınca onu da sayıyor ama :D

Bir de adım sayarı çok sağlıklı değil sanki, uyurken 19 adım saymış :D

Saati alıp bağladığımda güncellemesini kendi buldu yaptı bende hiç sorun olmadı bu arada. Şu an tema mağazasında 20 den fazla tema var sanırım. Çok güzel değiller ama, birkaç kullanılabilir olanı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6489426 -- 30 Ocak 2021; 22:45:3 >
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt

Ben koşu için kullanıyorum. Bağlantı kopmazsa mesafesi 10 km'de yarım km hatayla ölçüyor. Son Zamanlarda koşu esnasında sıklıkla bağlantı kopması yaşıyorum. Koşu sırasında kalp ritmi ölçeri kullanıyorum, diğer verileri telefondan hallediyorum. Kalp ölçer de çok verimli değil. 200 liraya bu kadar işte.

• metalok kullanıcısına yanıt

Hocam, telefonun optimizasyon ayarlarından haylou uygulamasını optimize etme diye işaretlediniz mi? Ben onu kapattığımdan beri kopma olmamaya başladı.

• miui türkiye forumunda anlatilan yöntemle httpcanary programı yardımı ile

yeni ekran arkaplanları içeren güncellemeyi almayı başardım ve telefona yükledim. tabi biz bunlarla uğraşırken elalem kendi cektiği yada çizdiği arka planları, ekran tasarımlarını bile telefona yüklemeye başlamış.

• Bugün de farklı bir sorun gördük çok şükür. Hava durumu çalışmıyor bugün de. 😁

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme
  • Hello Haylou ugulaması da arayüz yükleme fonksiyonu eklemiş programa. Arayüzler Haylou Fit ile birebir aynı. Hello Haylou dan arayüz yüklemeyi denedim ama yükleme yarıda kesiliyor ve başarılı olmuyor.

• Selam. Pim için link atar mısınız? Ayrıcı pimin eğimli olduğu için herhangi bir 22mm kayış olmuyor sanırım.

@xdirectix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infazci captain -- 1 Şubat 2021; 13:46:18 >
  • infazci captain kullanıcısına yanıt
    Hocam ben almadım da, huawei gt 2 nin 22mm lik yedek kordonu olmadı. O yüzden riske girip satın alamadım.

Anladım o halde o pimi almak zorundayım.

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Pimi uzun geldi sanırım gt2 nin. Benim de evde kullanırken rahat kullanmak için bez ya da benzeri bir kordon almak istiyorum ama güvenemiyorum olup olmamasına.

22mm lik bez yada silikon kayışta sorun çıkmaz. ama metal bükülemeyeceği için takamazsınız.

Ben aşağıda linkini verdiğim kayıştan aldım. Hem baklalı olanı hemde örme gibi olanı aldım. Gayet kaliteli çıktı. Ucunda kıvrımlı bir parça var. Tam ls05 e göre yapılmış.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001527210375.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.667360d3iFXBkG&algo_pvid=341f509b-3bff-44b3-9078-71cebbb0cc7e&algo_expid=341f509b-3bff-44b3-9078-71cebbb0cc7e-2&btsid=0bb0623316121790466828736e9b2f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdirectix -- 1 Şubat 2021; 14:36:6 >

• xdirectix kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam. Bu ürüne tahmini ne kadar gümrük vergisi çıkar bu konularda pek bilgim yok da.

15 TL gümrük vermiştim

• versiyon 854 mağduru olarak güncelleme beklerken bugün şarj sonrası saat kolumu çevirdiğimde açılmaz oldu, benzer bir durum yaşayan var mı, dün saati 1 metreden yere düşürdüm ama ciddi bir düşme değildi, ondan olacağını düşünmüyorum.

Not: akşam kendi kendine düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seodoctor -- 1 Şubat 2021; 21:53:35 >
  • xdirectix kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.