Şimdi Ara

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
23
Favori
56.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeşim çok teşekkür ederim .yaptım oldu sayende. Kralsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krmakmn kullanıcısına yanıt
    Bana da atar misin ? Resmi yoldan gelmezse yapayim.
  • Cumartesi günü almıştım, bugün şarj edeyim dedim %94 e kadar şarj oluyor üstünü göremedi. Sıfırladım %93 oldu. Ne önerirsiniz iade edeyim mi?

• 6489426 6 kullanıcısına yanıt

Hocam bende de %95 e kadar şarj oldu anlam veremedim. Birde arkadaşlar saate ekran koruyucu almaya gerek var mi?

bana da gönderebilir misiniz

• Videodakini yapıyorum buraya geliyor onaya basıyorum bağlantı hatası diyor :( Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Sanırım android telefonların genelinde bu problem var
  • radko kullanıcısına yanıt
    Ama resmi degil httpcanary ile yapıyorum. Indirme başarısız oldu diyor.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Haylou fit sürümü 1.2 ile deneyin hocam
    Başka telefonda denedim oldu teşekkürler
  • 6489426 6 kullanıcısına yanıt
    Bende bugün şarj ederken dikkat ettim %96 kadar şarj ediyor saat. İlginç bi durum şu an için problem yaratmıyor ilerleyen günlerde bu yüzde düşer mi acaba
  • Güncelleme isinde durum şöyle, telefondaki haylou fit programı saatin versiyonuna bakıyor.
    :V000854 u görüyor ve güncelleme yokmus gibi devam ediyor.
    Başka saatle eslestiriyoruz:
    V001947, bunu görünce güncelleme var diyor, yeni sürümü indirip ekranı değiştirebiliyor.
    İkinci saatin bağlantısını kesip ilk saatle yeniden eslestirince ise guncellenmis değil eski haylou fit uygulamasına dönüyor.
    Yani tüm mesele saat ekranında yazan versiyon bilgisinde. http canary uygulaması bu sorunu aşmaya yarıyor sanirim
    Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme
    Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme

• Ben sabah uyanınca içim rahat etmedi, saati sıfırlayıp telefonun şarj aletine taktım bu sefer 100 e kadar şarj etti. Fakat ilk gün için yüzde 11 gibi bir şarj tüketimi oldu. Normal mi, fazla mı bilmiyorum. Tipi çok hoşuma gitti ama şarj konusu ileride başımı ağrıtır mı iade etmeli miyim ya da garantiye yollamalı mıyım bilmiyorum.

bir de bu sorun belki yazılımsal da olabilir yani gösterge takılıyor da olabilir

Bana da atabilir misiniz

• lebu kullanıcısına yanıt

Merhaba, http canary olmadan bizim resmi güncellemeyi beklememiz boşuna mı olacak?

Benim saat güncellemesi de 854 görünüyor.

• Saat bugun elime ulaştı cok beğendim. İlk akıllı saatim. Fazla para verip daha üstün cihaz almayi gerek duymuyorum artık.Yeni temalar çok güzel görüntü verdi. Tavsiye edilir
  • Dün hepsiburada dan aldığım saat bugün geldi. playstor dan haylou uygulamasını indirdim direk güncelleme buldu indirdi kurulumu yaptım. Yeni ekran temaları geldi extradan hiç bir uygulama kullanmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Merhaba, http canary olmadan bizim resmi güncellemeyi beklememiz boşuna mı olacak?

Benim saat güncellemesi de 854 görünüyor.

Sanırım uygulamanin eski versiyonları da kapsayacak şekilde yeniden güncellemesini bekleyeceğiz.

Yada bu yazılım işinden anlayan birine telefonu saati götürüp yaptirticaz

• Ben çarşamba günü öğlen %100 şarj ettim. Kalp ritmi ölçer kapalı, çağrı bildirim kapalı, ekran 2 kademe ışık ayarında ve 5 saniyeye ayarlı. Bugün akşam %89 görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.