Şimdi Ara

Xiaomi Cihazını Almak için En doğru Site yada Adres (şahsi düşüncem ve hb faciam) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
14.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cepporttan alacaaktim yorumlari okurken bu kolpa reklami gorunce vazgectim zaten cepport kutusunu acip yeniden jelatinliyor.ne yaptigi belli degil turuncu magazadan aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadadan Mi A1 aldım, Delta garantili cihaz, 12 gün oldu çok şükür bi sorun yok, kutusuna göre 2017 Aralık üretimi

• Cepport ve Muiu Türkiye'den uzak durun. Milleti mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorlar.
  • Turuncu mağazadan alışveriş yapılır mı ?
  • Cepport ilk zamanlar harbiden iyiydi
    Mi4 almıştım kendilerinden, hem farklı ve o görece bir tık daha iyi teknik servis ile göndermişlerdi.

Son zamanlarda mi sitesinde de cepport ile ilgili şikayetler okuyorum. Bir kerede şu firmalar çizgisinden çıkmasa şaşarım.
  • Resmî xaiomi turkiye garantili degil. Ithalat garantili. Ve global versiyon degil.
    Konu kilit üye ban

• Ocak 2018'de Red Mi Note 4 64GB aldım onlardan.

Telefonun gövdesi yamuk üretim. O sıkıntı oluşturmadı benim için.

Ses azaltma tuşu ezikmiş(kendi tabirleri, daha sonra öğrendim).

Bir müddet öyle kullandım, bu sene Şubat zamanı gibi gittim kendilerine dedim durum bu şekildedir.

İki sokak arkada Delta var oraya götürün yaparlar dediler.

Dedim siz neden göndermiyorsunuz ben mi uğraşmak zorundayım? "Evet" dediler.

Kapatma zamanlarıydı Cumartesi günü öğleden sonra; kasadaki, veya bilgisayar başındaki diyeyim, hanımefendi pek bir telaşlı ve hoşnutsuzdu, tam kapatma saatine yakın yeni bir sıkıntının geldiğini görünce...

Arkamı döndüm kapılarından çıktım...

...

O gün bugündür bu telefonu oradan aldığımı ve böyle bir firma olduğunu unuttum.

Bir daha da hatırlamak istemem.

Kimseyi de elimle o firmaya götürüp ürün satın aldırtmam.

• Bende HB'den aldım herhangibir sorun yaşamadım cihaz orjinal. Ama şu an hbye geri gönderdim şarj konusunda sorunum var ölü pixelde mevcut onarılmasını istedim. 1 haftadır sürat kargo aktarma merkezinde beklemekte tabi kazasız belasız hbye ulaştırırlarsa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.