Şimdi Ara

Xiaomi Cihazını Almak için En doğru Site yada Adres (şahsi düşüncem ve hb faciam) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
14.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb de sıkıntı yaşayanları duymaya başladım almaya korkar oldum.
  • MGM Barut M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Miui 7.2.8.0 ile geldi ki sanırım fake sürümmüş bu. Evde internet yok haftaya öğrenci evine geçince rom yükleyebilirim ama bir yandan da bir sıkıntım olmadığı için yüklemesem güncelleme almasam ne kaybederim diye düşünmeden edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pompeimuftusu

Çok teşekkür ederim hocam. Miui 7.2.8.0 ile geldi ki sanırım fake sürümmüş bu. Evde internet yok haftaya öğrenci evine geçince rom yükleyebilirim ama bir yandan da bir sıkıntım olmadığı için yüklemesem güncelleme almasam ne kaybederim diye düşünmeden edemiyorum.

Fake cihazlarda sürüm numaraları genelde x.x.x.x.x şeklinde 5'li grup olur. Sizde 4'lü.
    Kesin emin olmak için sürüm koduna bakın. Eğer Global yazıp kodunda CN harfleri varsa fake'tir, MI yazıyorsa orjinaldir. Çünkü bir rom ya Global'dir yada Çin
    Xiaomi Cihazını Almak için En doğru Site yada Adres (şahsi düşüncem ve hb faciam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 17 Şubat 2017; 8:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

En iyisi turuncu magaza

Garantiyi yine Delta veriyor.
  • Bende newporttan aldım, şimdilik memnunum. Guncellemeyide yaptim.Hb de global romla gelmedi arkadaşıma. Kilidini açtırıp romu değiştirdi. Bu seferde garanti bozuluyomus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cepportt

Mi5 64 gb modeli 1389 TL fiyatı ile satışa çıkmış durumda.

N11 Linkinizi alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 18 Şubat 2017; 4:24:3 >
  • cepport sıcak fırsatlar başlığına da uğramalı bence. birisi anlattı geçen, cepport-newport sirkeci'de bir dükkan, gittim bir dövmedikleri kaldı beni, paravan şirket kurarım yine de paranı vermem" gibi şeyler yazmıştı. o yazıdan sonra cepport'a karşı şüphem oluştu. bir sürü de şikayet var üstelik
  • ben HB dan redmipro aldım , gelen cihazda Invalid IMEI sorunu vardı.
    Iade ettim , 3 gün sonra cihaz geri geldi.. cihazı servise gonderip arızalı oldugunu tesbit etmeniz lazım dediler.
    Ben de koşulsuz iade hakkımı kullandığımı ve cihazın jelatinini bile çıkarmadığımı, sadece bu arızalı haliyle başka birine satmamaları için arızalı olduğunu belirttiğimi söyledim. Telefondaki kişi ikna olmadı daha yetkili bir kişiyle görüşmek istediğimi ve iade şartlarına aykırı bir durum olmadığını belirttim. En sonunda başka biri aradı ve iadeyi kabul ettiler.
    Ben o arada aynı telefondan bir tane daha sipariş vermiştim , neyseki onda arıza yoktu :)

Sonuç , ben aldığımda piyasa fiyatının 150-200 tl altında satıyordu hepsiburada. Bu sebeple bu maceraya giriştim. Eğer fiyatlar yakın ise tavsiye etmiyorum. Ama kesin olan bir şey var biraz uğraşırsınız belki ama her türlü yasal hakkınızı sonuna kadar alabilirsiniz bu firmadan
    N11 deki yada gittigidiyordaki küçük firmaların 2 ay sonra kapanmayacağının garantisi yok.

selamlar.
  • Bu bir "Cepport" Reklamıdır. (!)

Yazısını başa yazsaydın iyidi be

Ana konusu mevcut konu kilit lütfen.
  • HB sitesinden bir kaç ay önce Mi5 32gb aldım. Ne IMEI, ne de yazılım sorunu çıktı. 2004'ten bu yana HB sitesinde tek bir kez bile iade konusunda sorun yaşamadım. Başkalarının yaşadıkları sorunlar ise genelde stokla ilgili. Şu an Mi5s almak istiyorum, Cepport hakkında o kadar olumsuz yorum okudum ki benim için neredeyse kaçak telefonla aynı garantiyi sunuyor gibi.

• xiaomi ürünlerini türkiye'de kendisi satmalı artık.
  • Şahsen ben cepport tan mı max 3/64 aldım silikon kılıfı koymayı unutmuşlar ilk pazartesi kargoladılar

• Hepsiburada sıkıntı yapıyormuş hadi ordan. Daha geçen hafta Redmi 4x iade ettim iki günde iademi kabul ettiler. ALLAH razı olsun onlardan anlayışlılar. Ben cepporta telefon göndereceğim oda kabul edecek öylemi güldürmeyin. Hepsiburada büyük bir alışveriş sitesi itibar önemli böyle şeylerde...
  • Ulan ben adminmiyim beni niye etiketliyorsun !!!!!!
  • Alınacak en güzel yer Çin'den cihazı getirip, IMEI kaydını halledip, cüzi bir kârla satanlardır. Gayet ilgili, dürüst satıcılar var. cepport vs gibi yüzlerce şikayet almış satıcıların ne verdikleri garantiye güvenin, ne de bunlara para kazandırın.
  • Cepportdan bugün az kalsin xiaomi aliyodum. Iyiki almamişim. Birsuru şikayet var

• Cihazımı hepsiburada dan aldım, bir sorun yaşamadım. iftira atmaya gerek yok. sen git başka siteden al dostum.
  • Arkadaşlar merhaba. HEPSİBURADA EVOBT garantisi veriyor değil mi kendi sattığı cihazlara bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Zira şimdi sipariş vereceğim. Teşekkürler.
  • Merhaba,

Ben de Hepsiburada/Cepport'tan Xiaomi Redmi Note 4 64/4 modelini almayı düşünüyorum. Fakat bu satıcı hakkında birçok olumsuz yorum var. Bu yorumlara istinaden, Cepport`un yolladığı telefonlarda Teknosa vs büyük firmaların sattıklarınından bir eksisi var mı? Çünkü bir hayli fiyat farkı var. Teknosa'da 32GB versiyonu, Cepport'un sattığı 64GB versiyonundan daha pahalı. Servis desteğini falan işin içine karıştırmadan, sadece telefonun kendisi ile ilgili bir farktan bahsediyorum. Yazılımın veya telefonun orijinalliği, yazılımın stabilitesi, cihazın malzeme kalitesi vs.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.