Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify desteği var mı iOS cihazlar için ? Yoksa bir araç yüklemek gerekiyor mu ?
  • O uygulamalar nasl açılıyor ve watsp olsun sms olsun. Nasil cevap vereblrz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, ürünü az önce amazon.com.tr üzerinden teslim aldım ancak saati açtığımda dil seçin kısmı karşıma çıkıyor. İngilizce ve Çince mevcut ancak ne kadar dokunursan dokunayım seçmiyor. Ayrıca bir kaç yerden incelediğimde ilk açılışta barkod çıkıyor denmesine rağmen bende o da çıkmadı. Nedendir sizce. Yardım lütfen
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

• Az önce amazfit verge lite modelini sipariş verdim. Telefonumu değiştirmem sebebiyle Apple watchdan buna geçmiş oldum. Umarım saatten memnun kalırım. Birde bu saati Huawei marka bir telefonla kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihbayindir

arkadaşlar merhaba saati türkçeleştiren var mı, birde bende çalışmayan menüler var bunları nasıl açabiliyoruz? Resim attım bilen warsa yazabilirmi teşekkürler

Hocam bende de aynı sorun mevcut. Çözebildiniz mi ?

• jeormormont kullanıcısına yanıt
    henüz çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbayindir -- 16 Mayıs 2020; 15:50:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat için mi fit uygulamasını mı amazfit uygulamasını mı kullanıyorsunuz? Bir birbirlerinden ne gibi farkları bulunmakta?

• Arkadaşlar amazfit verge lite elime ulaştı ancak kolumu döndürerek ekranı uyandırırken saat yüzü gelmeden önce çok kısa süren altta başka bir aydınlanma oluyor. Telefondan yavaş çekim ile kaydettim. Saatin ekranı 3 - 4 dakika veya daha uzun süre kapalı kalınca böyle bir şey oluyor. Ekran uyandıktan kısa süre sonra uyandırınca böyle bir şey olmuyor. Bu herkeste mi aynı yoksa benim cihazımda mı bir problem var?
    Bahsettiğim beyazlık ekran uyanmadan hemen önce oluyor.https://drive.google.com/file/d/1gITB7KBLYlmIkyw63QBFtVCVuW8r6BEU/view?usp=drive_open

• ego367 E kullanıcısına yanıt
    İletişim numaranız var mı ?? Verge lite ile alakalı bir iki sorum olucakti da 543 533 35 31

• Emert20 E kullanıcısına yanıt
    ben lite olmayan versiyonunu kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. bende ekran kapanırken sizin yaşadığınız bir duruma benzer bir durum oluyor ama ghost ekran gibi oluyor çokta takılmıyorum açıkçası
  • TNCC kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Selamlar, ne yaptıysam whatsapp ve e-posta mesajlarımı göremiyorum.
    Nasıl yapılıyor bilgi verebilir misiniz lütfen?
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba amazfit verge saat aldım QR kod çıkkyor okuduğu kodu da açmıyor.
    telefona amazfit i yükledim ama giriş yapmıyor yardım edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1533

Merhaba amazfit verge saat aldım QR kod çıkkyor okuduğu kodu da açmıyor.
    telefona amazfit i yükledim ama giriş yapmıyor yardım edermisiniz.
    Telefona Amazfit i değil, mi fit i yükleyin.

• tuning07 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

bağlantıyı amazfit uygulamasından kurabildiniz mi? uygulama içinde bildirim ayarlarını da yapmanız gerekli.
    aynı sıkıntı bende de var. telefon aramaları geliyor. hareket et bildirimleri geliyor ama uygulama bildirimleri başlarda geliyordu şu anda hiç bir şekilde gelmiyor. kontrol ettiğimde izinler tam olarak gözüküyor.
  • istenmeyentuy kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de mevcut. Bıktım artık. Aramaları bildirsin yeter artık. O derece oldu yani.

• onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    amazfit uygulaması dışında bir uygulama ile denediniz mi? olmadı mi fit ile kullanmayı deneyeceğim bakalım. önceden miband 3 kullanıyordum. onda hiç bildirim sorunu yaşamamıştım.
  • Amazfit uygulamasında saatin ayarlarına girin>bildirim ayarları>uygulama bildirim ayarlarına girip gelmesini istediğiniz uygulamaları seçmelisiniz

ayrıca saat ile telefon arasında bağlantı kopabilir uygulamayı arka planda kapatsanız dahi kopabilir bunun için de telefonun uygulama ayarlarından amazfit uygulamasını otomatik başlat seçeneğini işaretlemeniz gerekir bu sayede açık uygulamaları kapatsanız da kopma olmaz

bende de kopmalar nadiren oluyor ama gayet kullanıyorum

Bunların hepsini yapmama rağmen saatten uygulama bildirimleri alamıyorum. Farklı uygulamalar ile ilerlemeyi deneyeceğim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.