Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTS kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
11
Favori
15.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kumtanesi77

merhaba harici arayüz yükleyebilen varmı?
    Marketi iki ayrı program ve kendi amazfit uygulaması ile arayüz yuklenebiliyor, neden yapamadınız ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Marketi iki ayrı program ve kendi amazfit uygulaması ile arayüz yuklenebiliyor, neden yapamadınız ki

Alıntıları Göster
    amazfece,amazfit den yükleyemiyorum.amazfit bip varken yüklüyordum bunda bir türlü olmuyor anlamadım.
  • özellik olarak miband 4 ile neredeyse aynı. yaptıkları iş aynı. sadece şekli ve şekline bağlı bataryası farklı.

mi band 4 kullanıcısı olarak tasarım farkına extradan 600tl vermek mantıklı mı değil mi bilemiyorum :D hoşuma giden bir saat almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1CD3AB5A

özellik olarak miband 4 ile neredeyse aynı. yaptıkları iş aynı. sadece şekli ve şekline bağlı bataryası farklı.

mi band 4 kullanıcısı olarak tasarım farkına extradan 600tl vermek mantıklı mı değil mi bilemiyorum :D hoşuma giden bir saat almayı düşünüyorum
    Amazfit gts nin sadece amoled ekranı 600tl eder dostum. Dikkat ettiyseniz tam akıllı saatler yani WhatsApp a cevap verebilecek modellerini şarjı 2gun gidiyor ki, üç dört akıllı saatim oldu hiçbirinde klavye ile cevap vereyim, sesle yanitlayim kullanmadım, bu özellikler kullanılmıyor pek. Sadece şu özellik önemli saatten bildirim sildiğim de telefondan da silinmesi güzel oluyor.

• Dostlar bu satte müzik kontrolü mevcutmu?

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    👍

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G3gg -- 23 Haziran 2020; 9:4:1 >
  • Bu saat ile hazır şablon cevaplar yollayabiliyorum. WhatsApp’tan geleni mesaja karşılık.

• Urunu Mayıs ayında aldim
    Ve Türkçe olarak kullandim
    Gecen eslestirmeyi sonlandirdim uygulamayı sildim
    Sonra uygulamayı kurdum urunu eslestirdim dil ingilizce
    Ne yaptiysam Türkçe olmadi
    Fabrika ayarlarina döndüm eslestirdim yine ingilizce
    Türkçe yapmanin yontemini bilen var mi

• _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sorunları yaşadım fakat yeni güncelleme geldi şu anda saat Türkçe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seran

Ben de aynı sorunları yaşadım fakat yeni güncelleme geldi şu anda saat Türkçe
    Guncelleme ile Türkçe oldu.
    Lakin otomatik olmasi lazim
    Yoksa dert
    Ama guncelleme ile Türkçe olabilmesi bir çözüm de getiriyor
    Notify programi ile eski bir yazilim yuklenip sonra kendi amazfit programi ile son sürüme yeniden güncellenirse Türkçe olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kumtanesi77

merhaba harici arayüz yükleyebilen varmı?
    Amazfit uygulaması üzerinden yükleniyor. Iphone ile arayüz yüklemek çok uzun sürüyor. KB boyutundaki dosyanın aktarılması 3-5 dk alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1CD3AB5A

özellik olarak miband 4 ile neredeyse aynı. yaptıkları iş aynı. sadece şekli ve şekline bağlı bataryası farklı.

Mi Band 4'den geçince ekran büyük gelebilir ancak ben Huawei GT2e'den geçtim, ekran reklamlarda görünenden daha ufak geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Nedeniyle iade ettiniz? Yerine baska saat mi aldın
    Trednyol'da MiStore isimli bir satıcıdan 811 TL'ye aldım, paralel ithalatçı, Mi Store isimli resmi satıcının ismini taklit etmiş. Ekran beklediğimden daha ufak, teknik yeterliliği reklamı yapılandan daha az çıkınca teslim aldığım günün ertesi saati iade ettim.

Trendyol Çağrı Merkezi, iade politikası kısmında yazmamasına rağmen, telefonda kutusu açılmış elektronik ürünleri iade almadıklarını söyledi!!!

İade etme ihtimalini düşünen kullanıcılar ürünleri MediaMarkt, Teknosa gibi kurumsal yerleden alsınlar derim, 100 TL pahalı olsa bile.

Tüketici güvenini hiçe sayan ve sömüren merdiven altı satıcıların allayıp pullayıp kurumsal görünüme bürünmelerine yardım eden Trendyol v.b. satış sitelerde ise sadece resmi distribütörü bulmanızı ve satın alırken dikkatli olmanızı öneririm.

Genellikle resmi distribütör olmayan ama paralel ithalat ile ürün getirip internet üzerinden ucuza satışa koyan yerler ürün iadesi konusunda sıkıntı çıkartıyor, bunu unutmayın lütfen. Bu şekilde ülkemizin teknoloji çöplüğüne dönmesine çanak tutan Trendyol benzeri sitelerin bundan pirim yapmasına da izin vermeyin.

Xiaomi Amazfit GTS kullananlarXiaomi Amazfit GTS kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 25 Haziran 2020; 11:57:28 >

• 4 gündür kullanıyorum antrenman amaçlı almıştım bu konuda ve ekran kalitesi olarak gerçekten çok başarılı. Bildirimlerle ilgili bazı eksikler söz konusu ancakk bunlar zaman içerisinde güncellemelerle giderilecektir.
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. N11, Gittigidiyor, Trendyol gibi farklı satıcıların bulunduğu sitelerden alışveriş yaparken dikkatli olmak lazım, önceden sormak gerekiyor satıcıya o durumda ne olacağını. Mediamarkt, Teknosa gibi yerler de bu konuda çok esnek değiller, fiziksel olarak satın aldığınız durumlarda özellikle. Hepsiburadanın 14 gün koşulsuz iade politikası var kapsam dahilindeki ürünler açık, satıcı Hepsiburada ise sorunsuz bir şekilde iade yapılabilir ben geçenlerde aldığım saatin iadesini yaptım hiç problem çıkarmadılar. Aynı şekilde Amazon da kendi satışını yaptığı ürünlerde hiç sıkıntısız iade alıyor. Ama bireysel satıcılardan genel olarak alışveriş yapmaktan çekiniyorum şahsen. Yine de 6502 sayılı kanunla uzaktan satın alınan teknolojik ürünler için 14 gün içinde gerekçe göstermeden cayma hakkınız var, bunun üzerine gitmenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 25 Haziran 2020; 18:49:43 >
  • Merhabalar. Bisiklete binerken kendi orijinal silikon kordonu pek rahat olmuyor. İnternette naylon örme ve delikli silikon kordonlar gördüm. O kordonlardan kullanan var mı? Spor yaparken nasıllar? Terletiyorlar mı?

Başka bi sorum da ekran koruyucu gördüm. Çoğunun yorumlarında koruyucu kenarlardan kalkıyor yazılmış. Ekran koruyucu kullanıyor musunuz gerekli mi?
  • Hocam ben örme olandan aldım çok rahat, hafif ayağımda problem var şu an spor yapamadım ama takması filan da çok kolay, turuncu ve lacivert kordon ve koruma kasa da aldım on günde geliyor Çin den special yw line seçin çok hızlı geliyor aliexpress. Koruma kasa kaba duruyor sevmedim. Ekran koruyucu kullanmıyorum uc dört akıllı saat kullandım hiçbirinde yoktu devamlı kolu duvara çarparım diyen takabilir :)

• AmazFaces dışında başka site uygulama var mı arayüz için kullandığınız

• quote:

Orijinalden alıntı: karus99

AmazFaces dışında başka site uygulama var mı arayüz için kullandığınız
    Üç tane uygulama var dostum Android market te çok var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.